Trouwbeurs op 1 oktober wordt groots Nieuwe zonwering nodig? Geld terug voor uw oude scherm!!! Wij geven u maar liefst 350,- voor uw oude scherm, bij aanschaf van een nieuwe!* I I Sunmaster GELDIG VAN SEPTEMBER TOT EN MET DECEMBER Trouwbeurs 't Groene Hart telt 40 exposanten die gespecialiseerd zijn in onder meer beauty en wellness, bloemenarrangementen, decoraties, foto- en videoreportages, drukwerk, sieraden, trouwmode of bijzonder vervoer. Een gemeenteambtenaar, notaris, assurantieadviseur en een vertegenwoordiger van de Boskoopse kerken geven voorlichting over allerlei andere interessante wetenswaardigheden. Naast de diverse demonstraties, korte workshops en proeverijen vormt de bruidsmodeshow een aantrekkelijk onderdeel van het beursprogramma. Deze shows vinden om 12.00, 13.30 en 15.00 uur plaats. Flora Boskoop, het vorig jaar door Koningin Beatrix geopende gebouw waar de trouwbeurs plaatsvindt, is uitstekend met de auto en trein bereikbaar. Auto's kunnen gratis op het naastgelegen terrein worden geparkeerd. De trein op het traject Gouda-Alphen aan den Rijn stopt praktisch voor de deur van het gebouw. Een kopje koffie of thee, een glas prosecco én, zo lang de voorraad strekt, het glossy magazine "Trouwen" zijn bij de entreeprijs inbegrepen. Bovendien maken bezoekers gratis kans op een kadobon ter waarde van 100 euro. Kaarten a 5 euro zijn tot en met 30 september verkrijgbaar bij Blomatelier Floral Design (Molenwerf 22, Gouda), Flora Boskoop (Parklaan 4, Boskoop), Gebackerij Van den Berg (Passage 31, Waddinxveen en Lange Groenendaal 32, Gouda) en Speksnijder bruidsmode (Hoofdstraat 105, Bergambacht). Op 1 oktober zijn de kaarten uitsluitend aan de kassa van Flora Boskoop a 7,50 euro verkrijgbaar. Zie www.trouwbeurs-groenehart. nl voor meer informatie. Wie op 11-11-11 trouwt, trouwplannen heeft voor 12-12- 12 of voor een andere datum, doet tijdens Trouwbeurs 't Groene Hart veel nieuwe en verrassende ideeën op. Deze grootste beurs in de regio wordt op zaterdag 1 oktober van 11.00 tot 16.00 uur in Flora Boskoop aan de Parklaan 4 gehouden. "Met het geld wat we overhielden van de verlaagde overdrachtsbelasting kunnen we ons huis mooi voorzien van zonwering. En nog voordelig ook!" EXCLUSIEVE ZONWERINGEN *!s uw oude knikarmscherm aan vervanging toe? Dan is dit het moment om een nieuw knikarmscherm te kopen! Wij geven u ongezien 350,- retour als korting op een elektrisch bediend knikarmscherm. U kunt kiezen uit de modellen Suneye 2B of XL, Sunsmart en Winbox. Voor elke gevel een oplossing! Dus: geen afvoerkosten, maar GELD TERUG voor uw oude zonwering! (Deze actie geldt tot en met december 2Ü11 Het inruilbedrag kan alleen als korting uitgekeerd worden op de aanschaf van één van de vermelde electrisch bediende knikarm- schermen. Het bedrag kan niet a contant te gelde gemaakt worden. Mensen die geen zon wering in te ruilen hebben kunnen in de winkel informeren naar de andere mogelijkheden. Weg en Bos 107 I 2661 DM Bergschenhoek Tel: 010 52 49 040 I www.paulenpaul.nl openingstijden: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 33