Ambachtelijke stucadoor Marcel van den Berg Coen Schiereck w *Dic& éedaufót wwi <nMe&: HOUWELING Bel voor een vrijblijvende offerte naai telefoon 0180-63 49 79 Lange Zijde 12, Zevenhuizen bouwkundige werkzaamheden en adviezen Dorpsstraat 12 Zevenhuizen •www.coen-schiereck.nl Tel.: 0180-632581 Fax:0180-631159 Maar met name de mensen die ons gedurende het hele traject ondersteunt hebber»: ARCHITEKTENBURO Dat de oude ambachtslieden in Nederland steeds schaarser worden behoeft geen betoog. M/e zien steeds vaker mensen uit andere Europese landen richting Nederland trekken om hun werkzaamheden hier tegen scherpe tarieven uit te oefenen. "Of goedkoop werkelijk altijd voordeliger is kan worden afgevraagd want als je twee keer langer over een klus is het uiteindelijk duurder en nog maar de vraag of het ook beter is". Zo maar een opmerking die langs komt als je met vakman Marcel van den Berg aan de praat raakt om te vervolgen met "het is er met de paplepel ingegoten want mijn vader was het ook." Na zijn dagopleiding tot gezel 1, vervolgens aspirant gezel en praktijkuitoefening "bij een baas" is Marcel 16 jaar geleden voor zich zelf begonnen. Dagelijks de lagen stucwerk aanbrengen, fitness heeft hij niet nodig, is zware arbeid, maar als je plezier in je werk hebt kun je er 100 mee worden, aldus van den Berg. Één van zijn laatste klussen is het stuc- en lijstwerk bij Marina Veerman in Zevenhuizen en eerlijk is eerlijk; het mag gezien worden. Ook geïnteresseerd? Bel 06 53275110 of kijk op de site www.stucadoor-mvdberg.nl Bouwproject Dorpsstraat 82 Zevenhuizen gereed Het idee om een huis te bouwen en vervolgens te vertalen naar werkelijkheid is geen kinnesinne. Terugblikkend is het voor Marina Veerman met dank aan goede voorbereiding, overleg, planning en geduld een succesvol traject geworden. Het proces, vanaf de sloop van de 230 jaar oude schoenmakerij in november 2010, tot en met de afwerking op dit moment heeft, mede door de keuze van de juiste vakmensen uit de directe omgeving, geleid tot een huis "dat staat". Architectenbureau Houweling, na zorgvuldige selectie gekozen ontwierp het uiteindelijke overtuigende ontwerp voor de inmiddels gerealiseerde woning. Na aanbesteding werd Coen Schiereck gekozen tot aannemer voor dit bijzondere project dat volgens de architect de klassieke uitstraling moest krijgen die hoort bij de Dorpsstraat en past naast de overige bestaande panden. De juiste materiaalkeuze, zowel binnen als buiten hebben zonder meer bijgedragen tot met zekerheid opnieuw 230 jaar woonplezier. Aannemer Coen Schiereck bouwkundig serieus Dat bij het bouwen van een woning niet alleen sprake is van eenvoudig alle verschillende bouwmaterialen tot één geheel in elkaar zetten hoeft men aannemer Coen Schiereck niet uit te leggen na 35 jaar ervaring in de bouwbranche. Juist een goed advies, lange termijn planning, overleg met zowel opdrachtgever, onderaannemers als leveranciers vergen weliswaar veel tijd en inspanning, maar dragen uiteindelijk bij aan het resultaat dat lijdt naar de naam en de reputatie waarvan gezegd kan worden dat die naam inmiddels wel gevestigd is in de regio rond Zevenhuizen. Niet voor niets werd aannemer Coen Schiereck uitgekozen tot de meest geschikte aannemer voor Veerman. Strakke planning, scherpe calculatie en een feilloze organisatie waaronder het aansturen van de juiste mensen op het juiste moment rond het bouwproject zorgden voor een snel en vakkundig ontstaan van deze woning. Naast woningbouw is Schiereck ook thuis in loods-, utiliteits- agrarische bouwprojecten en onderhoud daarvan. Meer info www.coen-schiereck.nl OOK VOOR PARTICULIEREN HUIS OUDER DAN 2 JAAR? 6% BTW! Architectenbureau Houweling Crista Schiereck, adviezen Aannemersbedrijf Schiereck M.C. v.d. Spek en Zn. Jan-Dirk Slingerland, Metselen Versprille, Schildersbedrijf Marcel v.d. Berg, stukadoor P. Visser en Zn. Hoogendoorn electro Willemse beveiliging en besturingstechniek Buren en buurt Kadiks B.V. En iedereen Erik de Rooij, Rooyal Advies die heeft bijgedragen Jan Houweling, Martin Smit, Coen en Jeroen Schiereck, Han* 3,oog, Ricardo de Buck en Jan-Dirk Slingerland Hoekeindseweg 27 T 010-5215922 info@houweling-architekten.nl 2665 KA Bieiswijk www.houweling-architekten.nl Nieuwbouw - Verbouw Woningen - Bedrijfspanden - Kantoren Uw pand, onze deskundige zorg Bel gerust voor documentatie of een vrijblijvende afspraak

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 37