Eigen haard De vloer als basis Casa Porcelana, tegels, sanitair, natuursteen houtenvloeren Nieuwerkerk aan den IJssel 0180-325340 0653-315558 www.casaporcelana.nl info@casaporcelana.nl De sfeer en uitstraling van uw woonkamer, keuken, hal en badkamer - eigenlijk voor uw hele huis!- wordt voor het grootste deel bepaald door de keuze van de vloer. Wij begrijpen dat als geen ander en importeren daarom voor u de meest bijzondere materialen. Juist in deze hectische tijden willen we allemaal van ons huis ons thuis maken en wij dragen daar graag een steentje aan bij! Ook kunnen wij de vloerverwarming, de zand/cement- vloer en het leggen vakkundig voor u verzorgen. Wij realiseren zonder zorgen de vloer van uw dromen! Hebben wij uw favoriet eventueel niet in onze winkel, dan gaan wij natuurlijk voor u op zoek. Wij zijn speciaal voor u geopend op afspraak. Heel graag tot ziens in onze showroom! Wij maken altijd een prijs op maat voor u! Een haard vormt een fraaie blikvanger in elk interieur en in elk vertrek. Tegenwoordig kan iedereen genieten van een prachtige haard of kachel, moderne technieken maken een schoorsteen of soms zelfs een rookkanaal overbodig. Houtgestookte haarden en kachels kunnen niet zonder een goed schoorsteenkanaal, maar gasgestookte toestellen en elektrische haarden kunnen in vrijwel elke woonsituatie worden toegepast. Een dansend vlammenspel geeft de slaapkamer een extra romantisch tintje. Het gezellige karakter van de woonkeuken wordt versterkt door een haard bijvoorbeeld op ooghoogte in te bouwen. En zelfs in de badkamer is het mogelijk starend in de vlammen weg te dromen in een warm bad. Stoken met hout is een goedkope en duurzame manier van verwarmen. Houtkachels en inbouwhaarden vallen onder de noemer sfeerverwarming en inderdaad de dansende vlammen van het knapperende haardvuur zijn sfeervolle blikvangers, maar sfeerverwarming heeft heel wat meer te bieden dan alleen sfeer! Een van de belangrijkste voordelen van sfeerverwarming is de besparing op de energierekening. Voor een optimale besparing is het wel van belang dat u de juiste haard of kachel kiest. Extra sfeer in de tuin De tuin wordt meer en meer gezien als een verlengstuk van de woonkamer. De stijl van de huiskamer wordt doorgevoerd naar de tuin. Dat is terug te zien in het aanbod van tuinmeubilair, er is nauwelijks nog onderscheid tussen binnen en buitenmeubilair. De meeste tuinsets zouden binnenshuis ook niet misstaan. Een haard in de tuin versterkt de huiselijke sfeer en zorgt voor warmte extra tijdens de wat koelere zomeravonden. Trouwens ook tijdens een Meer informatie Meer informatie vindt u op de site van het Voorlichtingsburo Wonen. Alle wooninformatie is daar voor u handig en overzichtelijk op een rij gezet. Zo vindt u altijd snel en gemakkelijk de informatie waarnaar u op zoek bent. Nagenoeg alle toonaangevende fabrikanten en producenten van ondermeer keukens, badkamers, haarden, kachels en andere producten die het wonen comfortabel kunnen maken, zijn bij het voorlichtingsburo aangesloten. De vloer vormt de basis van het interieur, een andere vloer is direct van invloed op de uitstraling en de sfeer van de ruimte. Elke vloersoort heeft zo z'n eigen charme en kenmerken. Het natuurlijke uiterlijk van de houten vloer straalt sfeer en warmte uit, met name de robuuste doorleefde vloerdelen zijn enorm populair. Een aantal houtsoorten is ook - mits goed gelegd en afgewerkt - geschikt om in de badkamer te leggen. Voor veel mensen gaat er nog steeds niets boven een oerdegelijke parketvloer. Gemaakt van speciaal geselecteerd kwaliteitshout vormt een parketvloer in vrijwel elke woning een natuurlijk sieraad om generaties lang op te lopen. Parket is de verzamelnaam voor allerlei soorten vloeren die zijn gefabriceerd van hardhout, massief of, als lamelparket, opgebouwd uit diverse lagen. Laminaat is, mede doordat de vloer eenvoudig zelf te leggen is en weinig onderhoud vraagt een populaire vloersoort. Bovendien kan men kiezen uit een breed assortiment dessins. Omdat de natuurlijke uitstraling ongekend populair is, hebben leveranciers laminaatvloeren voorzien van V-groeven en reliëf. Kurk is een ideaal natuurlijk materiaal voor een prachtige harde en toch verende vloer bedekking. Dankzij de vele voordelen kan kurk- parket werkelijk overal in het huis worden gelegd. Zelfs in natte ruimtes zoals »de keuken, badkamer of toilet, mits de vloer goed is afgelakt. Kurkvloeren zijn leverbaar in honderden moderne tinten en dessins. Maar als uw keus daar niet bij zit, kunt u met behulp van stijlvolle sjablonen uw eigen kurkvloer creëren. koude winteravond is het heerlijk om de tuinhaard aan te steken en met een glas glühwein of kom erwtensoep in deze 'buitenkamer' te genieten van de frisse winterlucht.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 39