20% KORTING Woonwensen veranderen... neepsstorrering en projectstoffering Voor het stofferen van zitmeubelen, caravans, www.stoffeerderijcalypso.nl van 8.3o-17.00 uur G 0 R D I J N E N OKTOBER AKTI6 Cornusbaan 23 2908 KB Capelle a/d IJssel Tel. 010-441 44 18 Open van ma t/m vr Noordkade 92 A Waddinxveen 0182-611419 Op alle binnenzonwering uit de huiscollectie rolgordijnen, plissé, jaloezieen en meer www.jongeneel-gordijnen.nl ■nmm- JONGENEEL Woonwensen veranderen met het verstrijken van de jaren. De gezinssamenstelling verandert, er komen nieuwe producten op de markt of de woonbehoefte is gewijzigd. Wie niet wil verhuizen heeft mogelijkheden te over om de woning aan te passen en te transformeren in een nieuw woonparadijs. De tijd dat de woning uit strikt geseheiden ruimtes bestond ligt ver achter ons. De woonbeleving verspreidt zich over het hele huis en ruimtes vloeien in elkaar over. Tuinen zijn een verlengstuk van de woonkamer, de keuken is een soort tweede woonkamer en baden en slapen kan tegenwoordig in dezelfde ruimte. Genieten, samenzijn, eenheid en ontspannen zijn de kernwoorden voor de hedendaagse totale woonbeleving. Voor alles wat u over wonen wilt weten, hoeft u dus nog maar één webadres te onthouden: www.voorlichtingsburo-wonen.nl Als u op deze site op het onderdeel Productinformatie klikt, vindt u honderden pagina's met informatie, foto's en doorklikmogelijkheden naar de website van de desbetreffende fabrikanten. Maar u kunt bijvoorbeeld ook doorklikken naar de digitale woonboulevard, informatie en brochures opvragen, een woonwinkel bij u in de buurt zoeken, het laatste woonnieuws bekijken, bladeren in een digitaal woonmagazine of het woonwoordenboek raadplegen. Het Voorlichtingsburo Wonen is een initiatief van de Vereniging Comfortabel Wonen. Deze vereniging zet zich al meer dan twintig jaar in om consumenten objectief te informeren over het comfortabel inrichten van hun huis en hen te helpen bij de keuze van de juiste producten daarvoor. CALYPSO i

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 42