Het'badplaatsgevoel'aan de Zevenhuizerplas VVvite/tr friet VLOtM/y lower Penthouses Newport. Living Open dag Wordt dit \mtii£^cAé: naar de modelwoningen Reeds 95% verkocht! HMÜ www.newport-nesselande.nl nesselande A20 Rotterdam Gouda Hoofdontsluitlngsweg makelaars OG Tower -100 m2 Penthouse -160 m2 Penthouse XL - 345 m2 Prijzen vanaf 259.000,- v.o.n. Prijzen vanaf 625.000,- v.o.n. Prijs 1.260.000,- v.o.n. Direct beschikbaar! zaterdag 1 oktober van 11.00 - 13.00 uur Miami Penthouse - Corsicalaan 205 Miami Tower - Corsicalaan 189 135 Scheele Makelaars CHEELE T0180- 31 55 44 www.scheele.nl Atta Makelaars T 010-433 57 10 Atta Makelaars nvm WWW.atta.nl Project "Newport Nesselande" is een zeer fraai woon- en winkelcomplex aan de Zevenhuizer plas geworden, waarvan de vorm en uitstraling geïnspireerd is op typische badplaatsarchitec tuur elders in Europa. De woningen bieden een prachtig uitzicht over de wijk, de plas en het 800 meter lange zandstrand. De lichte kleuren, de speelse vormgeving en de vele balkons en bui tenruimtes roepen al bij de eerste aanblik het vakantiegevoel op. Niet alleen de badplaatsar chitectuur, ook de plas zelf, het strand en de bou levard met winkels en horeca geven het hart van Nesselande de uitstraling van een badplaats. In de toekomst komt daar nog een jachthaven(tje), een zeilschool en een telewaterskibaan bij. Een enorm hoog ambitieniveau heeft geresul teerd in dit mooietotaalplaatje, aldus Vincent van Valen projectontwikkelaar bij Van Omme en De Groot. Dit is onlangs onderstreept met het win nen van de NEPROM-prijs voor locatieontwikke ling 2011De prijs is door de deskundige jury uit de branche uitgereikt aan gemeente Rotterdam en de ontwikkelaars Van Omme De Groot, AM, Lithos en Multi. Daarnaast is er dit jaar ook een publieksprijs uitgereikt, waarvan de eer even eens naar project Newport Nesselande ging. In het eerste en reeds opgeleverde deel van pro ject Newport zijn nog enkele appartementen te koop vanaf 259.000 v.o.n. De verschillende appartementen worden gekenmerkt door het mooie uitzicht naar alle vier de windstreken. Wo nen in een appartement aan de Zevenhuizerplas met een wijds uitzicht, mag gerust een unieke woonervaring in de randstad worden genoemd. Parkeren doet u in een grote ondergrondse par keergarage. Op zaterdag 1 oktober 2011 vanaf 11.00 uur tot 13.00 uur staan de deuren van de modelwo ningen op de 11e, 18e en 20ste verdieping voor u open. Alle herkenningspunten van Rotterdam, zoals Erasmusbrug en Euromast zijn duidelijk zichtbaar. Het wijdse zicht over de Zevenhuizer plas richting Den Haag en over de Olympische roeibaan welke momenteel wordt aangelegd in de Eendragtspolder tussen Nesselande en Zevenhuizen maken wonen in Newport fascine rend. Kopen en wonen met financiële zekerheid nu voor iedereen! Dankzij de Overbruggingsgarantie kunt u met een gerust hart een woning kopen. Eventuele dubbele woonlasteh worden voor 1 jaar gecom penseerd. Tevens bestaat er de mogelijkheid om voor de inruilgarantie in aanmerking te komen. Er wordt in dat geval de mogelijkheid geboden om uw huidige woning in te ruilenwanneer u deze nog niet heeft verkocht. Meer info? www.newport-nesselande.nl of via Atta Makelaars: 010 4335710 en Scheele Makelaars: 0180 315544 Nesselande Rotterdam

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 46