■J Spiksplinternieuwe Ka voor Charlotte Johannes Voorbereidingen Unicef-beurs in voile gang Ondergrondse containers in recreatiegebied Rottemeren Eyes can't See in Swanla Workshop taalspraak- ontwikkeling jonge kinderen BoekStarL Superheldenactie in bibliotheek So^heSen*01* SOPSRPWWOOt klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.n HART VAN HOLLAND I ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE I 28 SEPTEMBER 2011 49 -] J Er werd gebridged- Pimpen met Plarn Zevenhuizen - De voorbereidingen voor de kinderkleding- en speel goedbeurs ten bate van Unicef in de Gereformeerde Kerk in Zeven huizen zijn in volle gang. Voor het thuis prijzen van maximaal 42 stuks schoon en hele winterkleding en speelgoed thuis kunnen de prijslijs ten en dergelijke opgehaald worden op de Perkstraat 55, de Leeuwerik 61 en de Boslaan 52 in Zevenhuizen en in Moerkapelle op de Klaproos straat 3. De kinderkleding en goed speel goed kunnen ingeleverd worden op donderdag 13 oktober van 9.00 tot 18.30 uur. Prijzen kan daar ook, dan maximaal 30 stuks. Een derde van de opbrengst is bestemd voor Uni cef, de rest is voor de verkoper. De verkoop is op donderdag 13 ok tober van 19.30 uur tot 21.00 uur en vrijdag 14 oktober van 8.30 uur tot 11.00 uur. Voor meer informatie: 0180-633971 0180-633381 of 06-11480680. Charlotte Johannes krijgt de sleutels overhandigd. Zevenhuizen - Charlotte Johannes is de gelukkige winnaar van een gloed nieuwe Ford Ka. Johannes won deze bijzondere prijs door haar klanten kaart van Kruidvat bij aankoop van een product te laten scannen. De drogisterijketen houdt momenteel een prijzenfestival. Johannes: "Ik had Regio - in het Koornmolengat, het Nessebos, bij de Zevenhuizerplas en op diverse andere locaties in het recreatiegebied Rottemeren worden ondergrondse afvalcontainers ge plaatst. In verband met de veiligheid en on gewenste dumpingen zijn de con tainers voorzien van relatief kleine openingen. De openingen zijn ech ter groot genoeg om er plastic zak ken met afval in te gooien. Tijdens de uitvoering zullen er ma chines door het Rottemerengebied rijden die nodig zijn bij het plaat sen van de ondergrondse afvalcon tainers. Enkele paden zijn mogelijk korte tijd afgesloten. De werkzaam heden starten op 1 oktober en duren tot 6 april 2012. A* f' Eyes can't See. Zevenhuizen - Eyes can't See komt nog één keer met de rockopera Jessy, The Malice naar Theater Swanla. In het seizoen 2004/2005 oogstte de band al veel succes met deze tour. De band staat op zaterdag 15 oktober op het podium van Dorpshuis Swanla. In het verhaal Jessy, The Malice volgt het publiek een door zijn ou ders en omgeving verwaarloosde Jessy en ziet men wat de gevolgen zijn. Welke spoken een mens kan bezitten en hoe de gemeenschap hiermee omgaat. Pijnlijk duidelijk wordt de scheidslijn tussen goed en kwaad weergegeven. Het sociaal culturele stuk is tot op de dag van vandaag actueel, gezien bijvoorbeeld het recentelijk drama in Alphen aan den Rijn. Voor meer informatie en kaartver koop: www.eyescantsee.nl. nooit verwacht deze fantastische auto te winnen. Ik ben ontzettend blij met deze prijs en kan niet wach ten om mijn eerste testrit te maken." Zevenhuizen - Bij Bridgeclub Zevenhuizen werd dinsdag 20 september de zitting in de A lijn gewonne-n door Phieke Jansen en Mieke van der Linden met 61.46°/o, tweede werden Patri cia Niewold en Marijke Stolker met 60.76% en derde Giusy Ha- tenboer en Wim van de Weerdt met 59.03%. In de B lijn wonnen Georg Moonen en Adrie Perdijk met 67.01%, werden Marie Jo- sée en Peter Smits tweede met 60.07% en Piet Merbis en Wim Oostrom derde met 58.68%. De C lijn werd gewonnen door Ger Spanjaard en Els Zwanenburg met 60%, Gerard van der Horst en Rob Poorter werden tweede met 58.33% en Annie Everwijn en Janny Moonen derde met 57.50%. Na vijf zittingen gaan in de A lijn Patricia Niewold en Marijke Stolker aan de leiding, in de B lijn zijn dat Janneke Gerrets en Cecile Lelieveld en in de C lijn Els Arens en Loes Bantje. Moerkapelle - 'Blij dat ik brei' organiseert voor dinsdag 11 ok tober van 13.15 tot 15.15 uur de workshop 'Pimpen met Plarn'. Plarn staat voor 'plastic yarn': plastic garen, gemaakt van oude videotapes en plastic tasjes. Je kunt ermee breien, haken of we ven. De workshop vindt plaats op het adres Papaverlaan 46. De kosten bedragen 5,- euro. De op brengst is bestemd voor het werk van Yvonne Kroon onder de Ro- mavrouwen in Roemenië. Voor meer informatie en aan melden: 079-5931520 of mpl@solcon.nl. Zevenhuizen - Tijdens een workshop, op dinsdag 11 oktober van 19.30 tot 22.00 uur in de plaatselijke vestiging van bibliotheek de Groene Venen, gaat Margré van Gestel, muziekpedagoge en gespecialiseerd in muziekeducatie met jonge kinderen, in op de stimulans van de taalspraakontwikkeling van kinderen in de leeftijd van nul tot vier jaar. De deelnemers krijgen inzicht in het verloop van de taalspraakont wikkeling bij kinderen en men gaat aan de slag met eenvoudige liedjes en spelactiviteiten, zoals het kop pelen van voorleesverhaaltjes aan geschikte liedjes. De workshop is vooral geschikt voor ouders, peu terspeelzaalleidsters of pedagogisch medewerkers. De toegang bedraagt 3,50 euro voor leden van de bibliotheek en 5,- euro voor niet-leden. Vooraf aanmelden is gewenst en kan aan de balie van de bibliotheek of via 0180-6383888. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen.nl. Zevenhuizen - leder jeugdlid van bibliotheek de Groene Venen krijgt, zolang de voorraad strekt, tijdens de Kinderboekenweek, van woensdag 5 tot en met zaterdag 15 oktober, het Supergrote Superhelden Plakboek cadeau bij het lenen van een boek. Leesbank De plaatjes die bij het boek horen kun je sparen. Je krijgt een zakje plaatjes als je boeken komt lenen. Ga met de uitleenbon naar de balie en ontvang daar je gratis Superhel- denplaatjeszakje. Natuurlijk heb je een fijne plek no dig om te lezen. In je zakje met Su perheldenplaatjes kan een speciaal Leesbank-plaatje zit, wat betekent dat je je eigen opblaasbare Lees bank hebt gewonnen. Niet gevon den? Pech gehad, maar echte helden zetten door. Die lezen snel hun boek uit en zorgen dat ze nog een zakje met plaatjes krijgen. Breng wel bij ieder bezoek aan de bibliotheek je Superplakboek mee voor een stem pel, zodat we zien dat je meedoet. De actie loopt tot 31 december, of zolang de voorraad strekt, leder kind heeft recht op zeven keer een zakje. Kijk op de site wanneer in de biblio theek een ruilbeurs voor de plaatjes wordt georganiseerd. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen.nl. klikken mag i'lJiTO; tapkam

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 49