Op Koers Polyderma Studio voor afslanken en figuurcorrectie bodylight Nieuwe diëtistenpraktijk in Moordrecht Bodylight bestaat 5 jaar! Figuuranalyse Oefencabine Ozontherapie Voedingsadvies Tevens zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen voor uitbreiding van ons team. 58 HART VAN HOLLAND HEALTH ft BEAUTY I 28 SEPTEMBER 2011 coaching advies training Kom nu naar de gratis NLP Introductie avond Praktijk voor Huid- en Oedeemtherapie 2 sport- én 2 ozonbehandelingen cadeau NLP geeft inzicht in denkstijlen, emotie en gedrag Wil je beter leidinggeven en motiveren? Wil je effectiever communiceren? In de NLP opleiding leer je succesvoller communiceren, snel doelen realiseren en werk je aan persoonlijke ontwikkeling. Na afloop heb je regie over je eigen leven en meer zelfsturing. 0182-37 00 14 NLP@opkoers.info WWW.opkoers.info Gespecialiseerd in de behandeling van: Overbeharing wet laser voor gezicht (deels vergoed door uw ziektekostenverzekering), oksels, benen, rug en bikinilijn Medische tatoeage o.a. van littekens en tepelhof na borstreconstructie V Acne en acne-littekens behandeling met lichttherapie (Iclear), microdermabrasie en chemische peelings Lymfoedeem (vochtophoping) na operatie of radiotherapie Ontsierende en pijnlijke littekens o.a. brandwondlittekens Behandeling volgens afspraak: tel: 010 529 93 16 mob: 06 253 463 77 Bijdorplaan 325c, 2713 SX Zoetermeer www.huidtherapeute.nl Lijsterlaan 51A, 2665 TJ Bleiswijk Maak nu een afspraak voor een gratis intake! Conny M. Kruit-Schiebroek Lid van de Nederlandse Vereniging van Huidtherapeuten Vanaf 1 oktober zal er een nieuw diëtisten praktijk opengaan in Moordrecht. In het gebouw van Fit Et Fun Sports waar ook Fit Et Fysio Moordrecht is gevestigd zal Diëtiste Leonie Verboom praktijk houden. Uniek is dat zij ook avondspreekuur zal gaan draai en. Naast dietetiek is in de praktijk ook gewichtsconsulentie aanwezig en kunnen er diverse voedingsprogramma's worden gevolgd. Combinatie Fysiotherapie Voor reuma is ondergewicht een belang rijk item waar de diëtist goed op let. Voor iemand met een depressie is het belangrijk om regelmaat te krijgen in het eetpatroon. En voor artrose geldt: hoe meer overge wicht, des te zwaarder de gewrichten het krijgen. Belangrijke meerwaarde is de korte lijn tussen fysiotherapeut en diëtist. Het is soms omslachtig om op meerdere adressen te verschijnen voor fysiotherapie en diete tiek. Vanwege de zelfde locatie met Fit Et Fun Sport valt die drempel letterlijk weg. Directe toegankelijkheid Diëtiste Om een bezoek te brengen bij een diëtiste hoeft men tegenwoordig niet meer langs de huisarts voor een verwijsbrief. Directe toegankelijkheid verlaagt de drempel voor de cliënt op zoek naar gezondere leefstijl. Diëtetiek vormt geen uitzondering en bij behoefte kunnen cliënten net als bij fy siotherapie zelf afspraak. Vier uur dietiek zit in het basis pakket van alle zorgverze keraars. Diëtistenpraktijk Moordrecht zal gevestigd worden aan de Sportlaan 3a in Moordrecht. Voor afspraken kan men van af half september bellen naar de receptie telefoonnummer 0182-376177. voor Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de. strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Veel vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmteverdeling (30°C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel t 010-4515555 einfo@body-light.nl w: www.body-light.nl Naast de oefencabine en de ozontherapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat. Bij inlevering van deze advertentie bij afsluiting van een kuur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 58