i m Basisschool Passe-Partout in rouw gedompeld Basisscholen zamelen geld in voor KiKa Burendag gevierd met vier op een rij Muziek in De Kristal Opbrengst KWF collecte Hoe geef ik vorm aan mijn leven? Is de theatergroep iets voor jou? UW TREKHAKEN SPECIALIST I HART VAN HOLLAND NESSEIANDE 28 SEPTEMBER 2011 65 Bingo in De Kristal Gratis baby spreekuur i9AüM Bwi. mei 2002 Vanaf 382, Vanaf 435,- Vanaf 435,- Vanaf 449,- Vanaf 460,- Vanaf 469,- Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Vervolg van de voorpagina Nesselande - Twee dagen nadat Ro nald Pieck, directeur van basisschool Passe-Partout te horen heeft gekre gen dat het één van zijn leerlingen is geweest die eerder die week dood is aangetroffen op het terrein bij het CNV-gebouw in Den-Haag, loopt hij zichtbaar aangeslagen rond. Hij pro beert alles zo goed mogelijk in banen te leiden nadat de politie kenbaar heeft gemaakt dat de 10-jarige Jille om het leven is gekomen en dat haar 38-jarige moeder is aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de dood van het meisje. Inmiddels heeft de vrouw bekend. De schooldirecteur vraagt de pers terughoudend te zijn. Laat ons de pijn met elkaar proberen te ver werken. Het gaat nu vooral om de kinderen, de ouders en de leraren die verder moeten met dit verlies." De manager van de overkoepelende onderwijsinstelling, Johan de Knijff, is aangewezen als woordvoerder namens de school. Ook hij bena drukt dat de nadruk nu ligt op het verlenen van zorg en het delen van verdriet en verlies met elkaar." Een team van maatschappelijk werkers staat aan de zijlijn om zorg te verle nen indien nodig. Het is niet voor het eerst dat De Knijff iets dergelijks mee maakt. Helaas. Ik heb twintig scholen on der me als manager en zeker in gro tere steden gebeurt zoiets wel eens. Maar het is en blijft vreselijk." De manager laat desgevraagd weten dat de sportdag op donderdag ge woon is doorgegaan. "Dit is beslo ten na overleg met de kinderen zelf. Die wilden ook dat het doorging. Het biedt tevens een goede uitlaatklep. In de klas word je constant herin nerd aan die lege tafel en stoel. Los van de emotie die er natuurlijk is en waar ook ruimte aan wordt gegeven, is het ook nodig om snel weer in een dagelijks ritme te komen," Deze week wordt Jille in besloten kring begraven. Op datzelfde mo ment wordt een besloten herden kingsdienst gehouden op basis school Passe-Partout. Nesselande - Portefeuillehouder Henk Koedijk, bestuurder sport, heeft vrij dag 23 september een cheque ter waarde van 17.900 euro overhandigd aan Kika, Kinderen Kankervrij. Het geld was ingezameld door basisscholen uit de deelgemeente Prins Alexander. Tangram zamelt grootste bedrag in Afgelopen week vond de kickoff plaats van de Alexanderspelen 2012. Onderdeel van deze kickoff- week zijn de Basisscholen Sportda gen voor de groepen 5 tot en met 8 van alle basisscholen in de deel gemeente. Naast sport en spel is er extra aandacht voor het goede doel. Door sponsoring en verkoop van KiKa-beren haalden de kinderen geld op voor Kika. Basisschool het Nesselande - Bingoliefhebbers kun nen hun hart ophalen op zondag 2 oktober van 14.00 tot 16.00 uur in het Nesscafé, Cypruslaan 404, als de bingo-kaarten worden uitgedeeld. Alle Nesselanders zijn uitgenodigd om te komen praten en spelen met vrienden en bekenden, collega's of andere bezoekers. Meer info bij de balie in De Kristal: 010- 2862760. Tangram bracht met de verkoop van 1140 KiKa-beren het grootste spon sorbedrag bijeen. Met de Alexanderspelen wil de deel gemeente sport en bewegen onder jong en oud stimuleren. Na de kic- koff-week starten diverse sport- en beweegactiviteiten die in juni 2012 uitmonden in het eindtoernooi van diverse sporten, van jeu de boules tot rugby. Nesselande - De kinderfysiothera peuten van gezondheidscentrum Nesselande gevestigd in de Kristal, Cypruslaan 402, houden zaterdag 1 oktober van 9.00 tot 11.00 uur het maandelijkse baby spreekuur. De kinderfysiotherapeuten Mieke van Dam, Ingrid Knoppersen Muriel Ro- sendaal beantwoorden vragen over de ontwikkeling van uw baby. Nesselande - In De Kristal hebben bewoners hun Burendag op zater dag 24 september gevierd met het spelen van vier op een rij. In de bin nentuin kunnen de bewoners nu gebruik maken van een gezellige picknicktafel die is aangeschaft met een bijdrage van het Oranjefonds. Bewoners Willemijn en Nico vierden naast Burendag ook dat ze met el kaar het geluk hebben gevonden in De Kristal. i iMm De ouderlijke woning van Jille was enkele dagen afgezet met politielint. Door buurtbewoners en/of vrienden werden bloemen en waxinelichtjes neergelegd. Nesselande - Dameskoor Zaverom uit Ommoord treedt zondag 9 okto ber op in De Kristal. De dames bren gen een gevarieerd repertoire met liedjes uit Les Misérables en songs van vlak na de bevrijding. Aanvang 14.00 uur, entree 4,- euro. Stichting Buurtwerk Alexander werkt samen met Humanitas Restaurant Het Niesende Nijlpaard in De Kristal. Er staat hutspot op het menu. Samen met het bezoek aan het koor bedra gen de kosten 12,50 euro. Voor meer informatie en reserveren: 010-2862760. Nesselande - De collecte van het Koningin Wilhelmina Fonds heeft een bedrag van 1.774,42 euro opgebracht. De organisatie dankt gevers en col lectanten voor hun bijdrage. Nesselande - In De Kristal start vrijdag 14 oktober een serie van vijfkoffie- bijeenkomsten over het thema: Hoe geef ik vorm aan mijn leven? Het thema wordt benaderd vanuit het humanistische gedachtegoed. De bijeenkomsten vinden plaats op vrijdag van 9.30 tot 12.00 uur. De kosten voor deelname bedragen 12,50 euro. Mensen zijn vrij om zelf vorm te ge ven aan hun leven, maar dat is niet altijd gemakkelijk. Hoe ga je op een gelijkwaardige manier met elkaar om? Welke rol spelen eigen ervarin gen met vrienden, familie en buren hierin? En hoe gaan we om met wat er verder gebeurt in de samenleving? Tijdens de bijeenkomsten gaan dé deelnemers dieper in op deze vragen vanuit het humanistisch denken. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2862760 of tineke.van- denberg@buurtwerk-alexander.nl. Nesselande - Stichting Buurtwerk Alexander heeft dit seizoen eervuit gebreid aanbod met leuke, nieuwe activiteiten. Eén daarvan is de The atergroep. Lijkt het jou leuk om to neel te leren spelen en uiteindelijk zelfs op te treden? Vanaf 5 oktober repeteert de groep elke woens dagavond in De Kristal van 19.00 tot 20.30 uur. SBA is op zoek naar spontane, enthousiaste jongens en meisjes van 11 tot en met 15 jaar uit Nesselande, ervaring is geen ver eiste. De kosten zijn 10,00 euro per kwartaal en je mag een keer gratis komen kijken en meedoen. Voor meer informatie of een afspraak om te komen kijken: 06-12135912 of cynthia.vanelk@buurtwerk.nl. Seat Ibiza III HB 3 ars Mazda 2 HB 5 drs. Bwj. juni 2003 Nissan Micra HB 3 drs Bwj. feb. 2003 Citroen C4 HB 5 drs. Bwj. juni 2004 Ford Focus II HB 5 drs Bwj. sep. 2004 VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Kijk op www.trekhaken.nl Jaap Eindhoven Noordeinde 25a^ Zevenhuizen Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 65