X Werken aan de weg Kunstgras voor Voetbalvereniging Moerkapelle tijdens officiële opening bespeeld Nieuws uit de Eeridragtspolder VERVOLG BEKENDMAKINGEN Rottekade HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS\ 28 SEPTEMBER 2G11 Instelling adviessnelheid 30 km/h op de Burgemeester Klinkhamerweg Aangevraagde omgevingsvergunning Verleende omgevingsvergunning Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www. milieudienstmiddenholland.nl. ZEVENHUIZEN Het college van burgemeester en wethou ders maakt bekend dat de gemeenteraad van de gemeente Zuidpias op f3 september 2011 heeft besloten om binnen de bebouwde kom van Zevenhuizen een adviessnelheid van 30 km/h in te stellen op de Burgemeester Klinkhamerweg. Dit gebeurt op grond van artikel 9 eerste lid, van de Wegenwet. De stukken liggen met ingang van de dag na publicatie gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende binnen 6 weken een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders op deze gemeentepagina. Burg. Klinkhamerweg 54 (2761 BJ) Verplaatsen schutting (ontvangen 16-09-2011) Perkstraat 46 (2761 LJ) Plaatsen dakkapel op het voordakvlak (verzonden 16-09-2011) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 300. Tussen oktober en december 2011 vinden er werkzaamheden plaats op de Rottekade. Het gaat om het wegvak gelegen op 200 meter voor de aflaatconstructie Eendragter Verlaat tot aan jachthaven De Eendragt. Deze weg voor auto's wordt namelijk ver plaatst en komt naast het fietspad te liggen. De jachthaven blijft bereikbaar. Tijdens de werkzaamheden kan het fiets- en autoverkeer enige hinder ondervinden. Automobilisten rijden in de huidige situatie een harde puinlaag. In 2012 wordt de weg onder aan de dijk. Die weg zou onder water geasfalteerd, komen te staan als het water uit de Rotte bij extreme regenval in de waterberging van de Eendragtspolder wordt ingelaten. De herinrichting van de Eendragtspolder Vandaar dat de weg naar boven wordt is een samenwerkingsproject van pro- verplaatst tussen de huidige weg en het vincie Zuid-Holland, gemeente Zuidpias, fietspad in. Hoogheemraadschap van Schieland en Het fietspad en de weg onder aan de dijk de Krimpenerwaard en Recreatieschap blijven gedurende het werk wel bereik- Rottemeren. De roeibaan wordtgefinan- baar. Voorlopig komt op de nieuwe weg cierd door de gemeente Rotterdam. A Sportwethouder Jan Verbeek (Maatschappelijke ontwikkeling) opende dinsdagavond het nieuwe kunstgrasveld van Voetbalvereniging Moerkapelle. Het jeug- delftal en de elftallen van VV Moerkapelle en VV Groeneweg speelden voor de gelegen heid openingsduels. V.V. Moerkapelle is blij dat het trainen in de modder tot het verle den behoort en kijkt met een frisse blik de toekomst in. Voorafgaand aan de officiële opening werd een wedstrijd gespeeld tussen de twee C elftal len van Moerkapelle. De eindstand van die wedstrijd werd een gelijkspel. Daarna waren er toespraken door wethouder J.A. Verbeek en de voorzitter van V.V. Moerkapelle, de heer M. Zijderhand. Als officiële openinghandeling schonk wethou der Verbeek twee wedstrijdballen. Daarnaast nam de wethouder een strafschop op beide keepers van de jeugdelftallen. Beide spre kers namen daarna een penalty op elkaar. De wethouder wist alle strafschoppen in dezelfde hoek te verzilveren. De voorzitter schoot helaas op de lat. De vriendschappelijke wedstrijd tussen beide Zuidpias verenigingen werd een mooi schouw spel bij de opening van het nieuwe kunst grasveld. Ondanks het goede veldspel van V.V. Moerkapelle sprong VV Groeneweg effectiever met de kansen om. De wedstrijd eindigde in een overwinning voor de club uit Zevenhuizen. Daarna werd er nog gezellig nagepraat in de kantine van de V.V. Moerkapelle. Kunstgrasveld Vier jaar geleden diende V.V. Moerkapelle een verzoek in bij de toenmalige gemeente voor de vervanging van het slechte natte veld voor een kunstgrasveld. Eerst was verhuizing van het sportcomplex de gedachte. Na de gemeen telijke fusie besloot de gemeente Zuidpias in samenspraak met de vereniging echter een nieuw kunstgrasveld aan te leggen op de plaats van het huidige trainingveld. Vanaf die tijd is alles in het werk gesteld om het kunst grasveld begin september gereed te hebben, inclusief de bouwaanvraag voor de verlichting. Er is in kort tijdbestek veel werk verzet door vele partijen en vrijwilligers, aannemers, sponsoren en gemeente. Qwieke dorpsdag Eerder op de dag maakte het college van Zuidpias ter gelegenheid van Qwiek dorpsdag Moerkapelle tijdens een lunch nader kennis met hët bestuur van" V.V. Moerkapelle. Tijdens de lunch bespraken de bestuursleden de his torie en de toekomst van V.V. Moerkapelle. Ook een bezichtiging van het nieuwe kunstgrasveld stond op de agenda. Het laatste nieuws als eerst op www.hartvanholland-online.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6