SlVoice zet het Ontmoetingscentrum op z'n kop Openstelling Korenaer en Bridge Windlust Uitslag vierde speelavond BC IJsselbridge Koor Hosanna in Open Deur Dienst Informatiemarkt persoonlijke groei HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 5 OKTOBER 2011 15 Koffieochtend Vrouwen van Nu Timed Bangers T-Time Kermis op Raadhuisplein Het was moeilijk om stil te blijven zitten bij het jubileumconcert van S1 Voice Nieuwerkerk aan den IJssel - "Wat is het warm hier, he?", vraagt Joris Lutz, de presentator van de avond. "Vanmiddag merkten we dat de temperatuur bij ieder nummer met een graad steeg, aan het eind van de middag was het hier 42 graden!", voegt hij er grappend aan toe terwijl achter hem het popkoor op deze za terdagavond staat te trappelen om te gaan beginnen. Warm of niet, het koor begint en laat direct merken haar jubileum op een gezellige ma nier te willen vieren in het Ontmoe tingscentrum in Nieuwerkerk aan den IJssel. Door Bart Jansen Het verhaal van SlVoice begon op 12 september 2006, precies in het zelfde gebouw als waar nu het jubi leumconcert wordt gehouden. Het initiatief van Charles Vermeer is in de afgelopen vijf jaar uitgegroeid tot een 'mega Rock- en popkoor' dat onder leiding van dirigente Ce- lina Schrotz regelmatig op optreedt voor publiek. Er zijn aardig wat familie en vrien den van de zangers en zangeressen op het jubileumconcert afgeko men. Het lijkt de sfeer alleen maar ten goede te komen, wat losser. En dat past eigenlijk wel bij het koor dat vlotte pop- en rocksongs ten Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Dagcentrum Korenaer en Korenmo len Windlust, aan het Kortenoord zijn zaterdag 8 augustus geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Het is de laatste zaterdagopenstel ling van het dagcentrum van dit jaar; in het nieuwe jaar is Dagcen trum Korenaer voor het eerst weer op de tweede zaterdag van april te bezoeken. Overigens blijft het Dag centrum met theeschenkerij wel van maandag tot en met vrijdag Nieuwerkerk aan den IJssel - In de bibliotheek wordt donderdag 6 ok tober een informatiemarkt Persoon lijke groei, ontwikkeling en hulp ge houden. Ruim twintig deelnemers laten zien wat er in de gemeente Zuidpias en omgeving mogelijk is voor wie wil werken aan persoonlijke groei, eigen ontwikkeling en voor wie op zoek is naar persoonlijke begeleiding. Een greep uit de deelnemers: klankthe rapie, bewustwording, kunstzinnige expressie, talentenspel, creatief schrijven, yoga en meditatie, voe ding, persoonlijke coaching, na- tuurcoaching, loopbaanbegeleiding en natuurlijke geneeswijzen. De markt wordt gehouden van 18.30 tot 21.00 uur in de Openbare Bibliotheek, de toegang is vrij. Voor meer informatie: www.komje- ontwikkelen.nl gehore brengt in een uitverkocht en warm Ontmoetingscentrum. Bij het repertoire van deze avond moet gedacht worden aan onder andere de Queen-klassieker 'Somebody To Love' en het door The Weather geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Bij een bezoek aan de theeschenke rij kan men genieten van een lunch of een kopje koffie of thee drinken. Ook Molen Windlust is vanaf 10.00 uur geopend voor bezoekers, die kennis kunnen maken met alle as pecten van het malen van het meel en met het functioneren van een korenmolen in vol bedrijf. De molen is verder iedere woensdag geopend van 13.00 tot 16.00 uur en iedere zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Chris telijk gemengd koor Hosanna uit Gouda zingt zondag 9 oktober om 17.00 uur in de Open Deur Dienst Girls gezongen nummer 'It's Raining Men'. Zodra deze klassiekers worden ingezet zijn er zelfs een paar men sen in het publiek die opstaan en gaan meezingen en dansen. "Dat zien we graag!", vertelt Lutz tussen Nieuwerkerk aan den IJssel - Jan de Jong en Elly Miltenburg zijn op woensdag 28 september met een percentage van 60,42 in de A-lijn winnaar geworden van de vierde speelavond van de we parencompe titie van dit seizoen; 2. Jos en Wim Lensen 56,85; 3. Berthy van Lies hout en Ruud Pel 55,06. In de B-lijn werden Loes Vink en Lucy Wijnen eerste met 59,38; 2. Hieke Penning en Jannie Rietveld in het Ontmoetingscentrum aan Bospolderstraat 10. Door het blijven" vasthouden aan het uitvoeren van geestelijke liederen, hymnen, koor de nummers door. Uiteindelijk komt een heel groot deel van de zaal los en wordt er uitbundig meegezongen en heen en weer gezwaaid met de armen. Een mooie manier om zo'n vijfjarig bestaan te vieren. 58,07 en 3. Ada van der Linden en Robert Jan Visser 56,25. Marga Blok en Riet Scheele werden eerste in de C-lijn met 58,60; 2. An neke Simons en Nel Breeman 58,01 en 3. Carta Arkesteijn en Hannie Kiekens 57,47. In de D-lijn ging de winst naar Dini Gijzen en Dicky Verhoeff met 64,24; 2. Gerard Klein en Corrie Rosier 60,76 en 3. Truus Böhne en Bep Lenderink 58,33. werken uit opera en oratorium en (licht) klassieke koorwerken in di verse talen is Hosanna een koor met allure gebleven. Ds. Taco Koster uit Nieuwerkerk aan den IJssel - Tij dens de koffieochtend van de af deling Nieuwerkerk van Vrouwen van Nu, op donderdag 13 okto ber, krijgen de dames van alles te horen over de zeven klassieke wereldwonderen en over de zeven nieuwe wereldwonderen. De och tend vindt plaats in dorpshuis De Batavier en begint om 10.00 uur. De toegang is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - In 't Blok aan het IJsermanpad 1 vindt op zaterdag 8 oktober het aller eerste feest van Timed Bangers plaats. Om 20.30 uur gaat de deur van 't Blok open voor de eerste editie die nu al legendarisch be loofd te worden. Timed Bangers is een Dutch House Concept van DJ T-Time; een initia tief van jongeren die met dit feest de hele zaal uit z'n dak willen la ten gaan. De crew is al maanden bezig om een grote promotietour te organiseren door Zuid-Holland en de kick-off is zaterdag in 't Blok. De line-up bestaat uit: T-Time, Verano, Jordi-V en All Around! Het feest is bestemd voor jonge ren van twaalf tot zestien jaar. Er wordt geen alcohol geschonken en de toegang is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - De familiekermis slaat van zater dag 15 tot en met woensdag 19 oktober haar tenten op op het Raadhuisplein. Ook deze keer met tal van nieuwe en bekende, spec taculaire, attracties. Op zaterdag loopt clown Dessalles vanaf 15.00 uur rond op de kermis en op maandag is Clown Bassie vanaf 16.00 uur van de partij. Dinsdag is familiekortingsdag. De kermis is dagelijks geopend van 14.00 tot 22.00 uur; op zondag gesloten. Nieuw Vennep gaat in deze dienst voor en de muzikale begeleiding wordt verzorgd door Cor de Haan.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 15