Razzy Style: modieuze mode voor een maatje meer Eenmalig concert Alice Cooper IEDS Kinderkleding breidt uit In een ander Licht Curves steunt Pink Ribbon - d m HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 5 OKTOBER 2011 25 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - De droom van de 28-jarige Romana Zwang is zaterdag t oktober uit gekomen. Toen opende het Nieu- werkerkse plus-size model namelijk haar eigen kledingwinkel: Razzy Style. Bij Razzy Style kunnen dames met kledingmaat 42 of groter hun keu ze maken uit modieuze kleding en accessoires. "Bij Razzy Style komen volslanke dames erachter dat ook zij er ook stijlvol uit kunnen zien voor een prima prijs", aldus Zwang. "De winkel moet voor vrouwen uit de regio een fijne plek worden waar je, onder het genot van een bakje koffie en wat lekkers, een nieuwe outfit uit kunt zoeken. Dames kun nen zich bij mij in de winkel veilig voelen. Geen gedoe met opdringe rige verkopers die jouw maat niet verkopen. Samen kijken we wat wel en niet staat." Eerlijk advies dus. Want Zwang blijft een nuchtere Nieuwerkerkse. "Een gastvrije win- Romana Zwang is het stralende middelpunt in haar winkel 'Razzy Style'. kei met de laatste mode in grotere maten voor een goede prijs. Dat is waar Razzy Style voor staat." De winkel van Zwang is de eer ste in de gemeente Zuidpias die zich volledig richt op de moderne volslanke vrouw, "ledereen is hier welkom en als de klanten net zo enthousiast zijn over mijn mode als ik, dan is het een kwestie van Zoetermeer - Cultuurpodium Boerderij presenteert zondag 23 oktober Alice Cooper in de Zoe- termeerse Silverdome. In het kader van de 'No More Mr. Nice Tour' geeft Cooper hier een een malig Nederlands concert. Alice Cooper mag gerust één van de grondleggers genoemd wor den van het genre glamrock. Zijn theatrale rockshows bewijzen dat hardrock hand-in-hand kan gaan met waanzinnig entertainment. Met de Alice Cooper Group scoor de hij de monsterhit 'School's Out'. Eind jaren '80 had hij een solohit met 'Poison'. Daarnaast kregen songs als 'No More Mr. Nice Guy', 'Billion Dollar Babies' en 'I'm Eighteen'wereldwijde be kendheid Voor meer informatie en reserve ren: www.onlineticketshop.nl. tijd totdat Razzy Style een begrip is in de regio." Razzy Style is gevestigd aan de Kerklaan 86. Klanten zijn welkom van dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur; op vrijdag tot 20.00 uur. Voor meer informatie: 0180-320629 of www.razzystyle.nl online. A/ice Cooper Moerkapelle - Bij binnenkomst in de ling aangepast om de nieuwe col- kinderkledingwinkel van IEDS spre- lectie een plaats te geven, ken de keurige opstelling en presen tatie direct tot de verbeelding. De Merken als Another World, Seguro, herfstcollectie is binnen en 'hij mag Noppies, Dirkje en Beebie Love er zijn'. Sinds kort is de winkelinde- zijn overzichtelijk opgesteld in de Nieuwerkerk aan den IJssel - Stil staan is vooruitgang! Dat is het motto van Maartje van DrieI in haar praktijk voor integratieve psychotherapie 'In een ander licht'. Waarom stilstaan zo belangrijk is? Als je het gevoel hebt geen kant meer op te kunnen, aan het einde van je Latijn bent, vastgelopen bent, of het niet meer ziet zitten, zijn er veel manieren om daar mee om te gaan. Vaak hebben mensen al van alles geprobeerd om dingen op een andere manier aan te pakken en dikwijls zonder het gewenste resultaat. Volgens Maartje van Driel is de beste remedie juist dan om een moment of periode stil te staan bij wat maakt dat je in die situ atie terecht komt. Stilstaan is een heel actief proces, waarbij je leert reflecteren over je eigen motivatie, je eigen handelen, je eigen emoties en gevoelens en alle betekenissen die je er aan geeft. Wat vooral be langrijk is, is om er achter te ko men wat er zich op onbewust ni veau afspeelt dat van invloed is op je denken, voelen en handelen. Integratieve psychotherapie is een vorm van therapie waarbij gebruik wordt gemaakt van verschillende "Bij 'In een ander licht' is stil staan een actief proces", aldus Maartje van Driel. invalshoeken en theoretische ach tergronden. Er is niet een vaste structuur of een vorm voor thera pie. Iedere cliënt is uniek en heeft een unieke aanpak nodig, deze wordt helemaal afgestemd op de behoefte van de cliënt en wat bij de cliënt past. Vanuit haar praktijk organiseert Maartje van Driel ook workshops, trainingen en lezingen over het ontstaan van, onbewuste patronen en valkuilen die belemmerend kun nen werken in het dagelijks functi oneren. Het eerstvolgende retraite weekend staat gepland voor 28,29 en 30 oktober. Voor meer informa tie: www.ineenanderlicht.nl of 06-30807229. Waddinxveen - Ben jij een vrouw? Dan heb je kans van één op acht dat je borstkanker krijgt. Borstkanker voorkomen kan helaas niet, maar je kunt er wel iets aan doen om het risico op het krijgen van borstkanker te verminderen, namelijk bewegen! Curves steunt Stichting Pink Rib bon al jaren en ook deze oktobermaand gaan de clubs weer volop in ac tie. Miranda Wassenaar van Curves Holland: "Om vrouwen in beweging te krijgen én om geld in te zamelen voor onderzoek naar borstkanker. Want sport je bij Curves, dan maak je het verschil voor jezelf én een ander!". De herfstcollectie is binnen bij IEDS Kinderkleding ruime winkel. Nieuwe aanwinsten voor de jongens zijn onder meer de spijkerbroeken van Dutch Jeans en Rica Valys en de stoere truien en sweatshirts van S-company en Porta Azul. Bij IEDS kan men al vanaf 9,95 euro slagen voor leuke, modieuze kle ding; van hip tot klassiek en van instap- tot topkwaliteit. In het assortiment vindt men ook wenskaarten, babyartikelen, prema- tuurkleding en artikelen van Rube Et Rutje, zoals inkleurbare place- mats en sport- en zwemtassen. In de loop van deze maand gaat IEDS een nieuwe weg inslaan; de kin- derkledingqwinkel gaat haar markt verbreden door verkoop via de web winkel www.ieds-webshop.nl. IEDS is gevestigd aan de Dorps straat 32. Voor meer informatie: www.ieds.nl. Uit onderzoek blijkt dat meer li chaamsbeweging de kans op het krijgen van borstkanker met 25 tot 30% vermindert. Ook om overge wicht, één van de risicofactoren voor het krijgen van borstkanker, te voorkomen, is bewegen van be lang. Verder blijkt uit een studie, mede betaald door de donatieop brengsten van Curves, dat voor (ex)-borstkankerpatiënten bewe ging goed is: patiënten voelen zich tijdens en na de behandeling fysiek en psychisch beter als zij in beweging zijn en een gezond ge wicht kunnen bewaren. Miranda Wassenaar: "Uit ervaring met onze leden weten wij dat Curves daarbij kan helpen". Zumba-ton Curves is ook maatschappelijk betrokken, zoals in de oktober maand. Zo organiseert Curves Waddinxveen voor donderdag 20 oktober van 19.00 tot 22.00 uur een gezellige avond waar veel le den een actieve bijdrage aan le veren. Ook nemen veel leden die avond deel aan de Zumba-ton, gegeven door dansdocent Shirley Peters. Wil jij ook werken aan je gezond heid én Stichting Pink Ribbon steunen? Tot 15 oktober betaal je geen begeleidingskosten in dien je via Curves 25,- euro aan Stichting Pink Ribbon doneert. Zo maak ook jij het verschil voor je zelf én andere vrouwen! Voor meer informatie: www.curves.nl. Curves

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 25