PLUS g&efit El Descanso Carmenère Reserva 25% KORTING OP ALLE REPARATIEKOSTEN Fietsreparatie voor de deur! Winterse kost bij de Topslager! Probeer de Wijn informatie zuil bij Plus Wensveen! Heropening Primera de Filmfreak HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 5 OKTOBER 2011 Al bij de uitgebreide wijnafdeling op bezoek geweest? Dat is echt een raadzaam idee want met de wijnwijzer kunt u de meest passende wijn vinden bij uw maaltijd. Al enige tijd beschikt Plus Wensveen over een wijnwijzer Daarop wordt informatie verzameld over de wijnen uit het assortiment van de Plus Super markten. Denk hierbij aan de soort en smaak wijn, uit welk land de wijn afkomstig is en welk gerecht het beste past. Er is zelfs de mo gelijkheid deze gegevens door te sturen naar uw huiscomputer, gewoon eens proberen! Rijwielhandel Rietveld heeft naast zijn rijwiel handel binnenkort een "Mobile Bike Service" en komt bij u aan de deur om uw fiets te repareren! In deze 24 uurs economie komt men dikwijls tijd tekort om naar de winkel toe te gaan. Met de nieuwe mobiele service werkplaats komt men na een telefonische afspraak bij u voor de deur om uw fiets te repareren, gemakkelijker kan het niet! Dus heel simpel een telefoon tje en u hoeft niet de moeite te nemen naar buiten te gaan, wat zeker een-groot voordeel is met het najaarsweer. Carel Rietveld (eige naar Rijwielhandel Rietveld) en Ems Peters zijn zeer gemotiveerd om u deze service te bieden. Maar ook om u uitgebreid te informeren bij een eventuele aankoop van een nieuwe fiets en de ruime sortering accessoires die men kan bieden om het fietsen nog comfortabeler te maken. Service aan huis, tel. 0180 - 316123 of 0610884969. Het wordt weer stamppottenweer en bij Top- slagerij den Toom vindt u buiten veel kant klare stamppotten de smakelijkste begelei ding van deze winterse kost. Deze week in de reclame twee ambachtelijke huisgemaak- te rookworsten voor maar 5,00! Ook de erwtensoep en bruine bonensoep zijn weer volop aanwezig! En vergeet niet de balkenbrij, zuurkoolspek en de rauwe Elzasser Casseler rib die ons weer de nodige kracht geven de winter door te komen. Primera de Filmfreak op winkelcentrum Dor restein is verbouwd. Deelde de Primera voor heen altijd de ruimte met de videotheek, nu is het hele pand voor de Primera en is die dus twee keer zo groot geworden. Sinds 1995 was de Primera winkel gecombineerd met de vi deotheek. Maar omdat er steeds minder films werden verhuurd is die onlangs definitief ge sloten. Nu is de hele winkel totaal verbouwd en is er met man en macht gewerkt om er iets moois van te maken. En het resultaat mag er zijn. Afgelopen zaterdag 1 oktober is de win kel feestelijk heropend. Over aanloop heeft de winkel nooit te klagen gehad maar we merkte vaak wel dat er een duidelijke behoefte was naar een nog ruimer assortiment. Met name waar het ging om boeken, kantoorartikelen en allerlei cadeauar tikelen. Daarom zijn we blij dat we dat nu ein delijk kunnen invullen. Tevens is er een mooie moderne presentatie gekomen voor de inmid dels 80 verschillende cadeaukaarten. Met de verkopen van deze kaarten staan wij met onze winkel zelfs nummer één in Nederland! Ook het postkantoor is natuurlijk gebleven. Daar kan men nog steeds terecht voor zowel alle postzaken als het overschrijven van kentekens e.d.. Met het sluiten van de videotheek zijn er ook nieuwe openingstijden gekomen. Ma t/m Za 9.00 tot 18.00. Vrijdagavond koopavond. Winkelcentrum Dorrestein 6-7 2912 BC Nieuwerkerk aan de IJssel 0180-316858 I Automatiserinq Automatisering M UW COMPUTERWINKEL Tegen inlevering van deze bon: Geldig t/m 15 oktober Dorrestein 3 2912 BC Nieuwerkerk a/d IJssel Tel.: 0180-32 37 38 Fax:0180 - 32 57 10 NU IN ROTTERDAM Koperstraat 36 3067 GL - Rotterdam Tel.: 010-20 94 000 www.sphinx1.nl info@sphinx1.nl Dorrestein 17 Nieuwerkerk a/d IJssel Winke centrum Dorrestein Sphin El Descanso is een merk van Vina Errazuriz, het meest vooraanstaande wijnhuis van Chili. Don Maximiano, de overgrootvader van de huidige eigenaar Eduardo Chadwick stichtte in 1871 de eerste wijngaard van Chili. Vina Errazuriz heeft wijngaarden in drie verschillende gebieden, rondom Santiago. Op de El Descanso Estate, gelegen bij Curico, 200 km ten zuiden van Santiago, oogst men witte en rode wijnen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 28