i" Taekwondoka's overspoelen Nesselande Joris Lutz opnieuw met Fred in Kristal Voorstelling toneelgroep Orion Superheldenplaatjesbingo UW TREKHAKEN SPECIALIST Vanaf 460,- Vanaf 469,- Vanaf 382,- Vanaf 435,- Vanaf 435,- Praisedienst Kerk in Nesselande Russisch concert Mannenkoor Vijf Ritmes dans Taekwondo Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Citroen C4 HB 5 drs. Bwj. juni 2004 Ford Focus II HB 5 drs. S" Bwj. sep. 2004 s? VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Kijk op www.trekhaken.nl HART VAN HOLLAND I NESSELANDE 5 OKTOBER 2011 35 Seat Ibiza III HB 3 drs. Bwj. mei 2002 Mazda 2 HB 5 drs. Bwj. juni 2003 Nissan Micra HB 3 drs. Bwj. feb. 2003 Nesselande - De Kerk in Nesse- lande houdt zondag 9 oktober een praisedienst met als thema 'Vraag van mij vrijmoedig'. Met deze dienst wil men door zang en muziek God dankzeggen, lof prijzen en aanbidden. De zang- dienst begint om 19.30 uur en vindt plaats in de Knoop van de Brede School Nesselande aan de Robert van 't Hofstraat 10. De toegang is vrij. Voor meer informatie: www.kerkinnesselande.net. Rotterdam - Het Christelijk Mannenkoor Prins Alexander verzorgt op zaterdag 15 oktober om 20.00 uur onder leiding van dirigent Arjan Breukhoven een internationaal najaarsconcert in de Verrijzeniskerk aan de Sprin gerstraat 340. Op een van zijn buitenlandse concertreizen heeft Breukhoven contacten gelegd met enkele Russische solisten. Een aantal van hen is momenteel op tour nee in Nederland. Liubov Belot- serkovskaya is een schitterende lyrische sopraan, verbonden aan Saint-Petersburg Musical Come dy Theatre; Vladimir Skliarenko, hobo, is de oprichter van het Trio Sonata, een zeer beroemd Russisch ensemble. Zij worden begeleid door Elena Lelchuk aan de vleugel. Het orgel wordt be speeld door Wim Magré. De solisten spelen apart en geza menlijk en voeren ook nummers uit samen met het mannenkoor. Op het programma staan vele bekende Russische liederen als Katjoesja, Kolj Slawen, Tebe Po- jem en Liturgische gezangen. De toegang bedraagt 10,- euro en zijn verkrijgbaar bij de leden of vanaf 19.30 uur aan de zaal. Vrienden van het koor betalen 7,50 euro. Voor meer informatie: 010- 4219454 of www.emk-prinsa- lexander.nl. Nesselande - Ritme zit in ieder een. Ontdek het bij het dansen van de Vijf Ritmes tijdens een open les van Ron Hagendoorn. Het vinden van de beweging die bij jóu past, dat is waar het bij het dansen van de Vijf Ritmes om draait. De muziek leidt je als vanzelf door de ritmes: vloeiend, staccato, chaos, lyrisch en stil. Je hoeft alleen te volgen. Open les sen vinden plaats op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur in Cultu reel Centrum Orion aan de Wol- lefoppenweg 91A. Aanmelden is niet nodig, de kosten bedragen 14,50 euro per les. Voor meer informatie: 010- 7370270 of www.5ritmes.nl. Vorig jaar speelde Joris Lutz in de Kristal de voorstelling 'Fred redt het weer'. Nesselande - Op uitnodiging van Stichting Buurtwerk Alexander komt Joris Lutz in de herfstvakantie naar De Kristal. Op vrijdag 21 ok tober verzorgt hij om 14.00 uur de voorstelling 'Fred in de Haven', een nieuw muzikaal avontuur van Fred van Honderloo, dat zich dit keer af speelt in de haven van Rotterdam. Na afloop houdt Lutz een meezing- wedstrijd. De door het publiek geko zen winnaar krijgt een 'Fred-boek'. De toegang bedraagt 5,- euro. Voor meer informatie en reserveren: 010-2862760 of aan de balie van de Kristal aan de Cypruslaan 404. Nesselande - Nesselande werd zaterdag I oktober overspoeld door een gele brigade van Jitae Tae kwondo om de inwoners van de wijk kennis te laten maken met de club en de sport. Meer dan veertig taekwondoka's in de leeftijd van 5 tot 52 deelden flyers uit. Voor meer informatie: www.jitae.nl. k Vorige week woensdag konden de kinderen in de Kristal luisteren naar een verhaal over een superheld, waarna ze hun eigen superheldenmasker konden ontwerpen. Nesselande - De Kinderboekenweek wordt woensdag 12 oktober afge sloten met een superheldenplaat jesbingo. Voorafgaand hieraan le ren de kinderden eerst een verhaal over een superheld te schrijven. De kinderen zijn vanaf 13.30 uur wel kom in De Kristal aan de Cypruslaan 404. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2862760. Nesselande - Toneelgroep Orion brengt zondag 9 oktober om 15.00 uur de voorstelling 'De Koe'. Het verhaal is gebaseerd op het gelijk namige boek van Kader Abdolah. In dit boek heeft hij oude vertellingen, die van India naar Perzië werden gebracht, verzameld en hertaald in het Nederlands. Uit deze prach tige verhalen heeft de toneelgroep Orion teksten genomen en daar een kleurrijk toneelstuk uit samenge steld. Cultureel Centrum Orion is gevestigd aan de Wollefoppenweg 91a. De toegang bedraagt 3,- euro. Voor meer informatie: www.eco- rion.nl. Nesselande _n Jaap Eindhoven Noordeinde 25a p Zevenhuizen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 35