X Gebiedsgericht toezicht in de gemeente Zuidpias Werken aan de weg UITDEELPUNTEN ZAKKEN PLASTIC AFVAL Programmaraad ABCNZ VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 5 OKTOBER 2011 Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Kennisgeving verlenging beslistermijn Algemene plaatselijke verordening Bekendmaking Wet milieubeheer Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Verleende omgevingsvergunning PLASTIC AFVAL KUN JE BETER SCHEIDEN I Nieuwerkerk aan den IJssel Werkzaamheden rotonde Europalaan - Hoofdweg en de rotonde Laan van Avant-Garde - Hoofdweg Nieuwerkerk aan den IJssel Werkzaamheden N219 ter hoogte van de Kerklaan AANVRAAG OMGEVINGSVERGUNNING Burgemeester en wethouders hebben de volgende aanvraag ontvangen: Aanvraag omgevingsvergunning milieu- neutrale verandering Voor bepaalde veranderingen binnen een inrichting kan worden volstaan met het volgen van een kortere procedure voor het verlenen van een omgevingsvergunning. Een aanvraag hiertoe is ingediend door: Tankstation van Weelde B.V.: het verbou wen van een tankstation op het perceel Europalaan 2, 2912 TD Nieuwerkerk aan den IJssel. De aanvraag is ingediend op 21 september 2011 De ingediende aanvraag ligt niet ter inzage. OMGEVINGSVERGUNNING Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende omgevingsvergunning voor wat betreft het onderdeel milieu in te trekken op grond van artikel 2.33 lid 2 sub b Wet alge mene bepalingen omgevingsrecht: Schotte Beheer B.V.: oprichtingsvergun ning voor een sloopbedrijf op het perceel 's-Gravenweg 358, 2911 BK Nieuwerkerk aan den IJssel. Dit ontwerpbesluit kunt u van 6 oktober tot en met 16 november 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht hebben beslo ten de aanvraag, voor het slopen van een machinefabriek en het vernieuwen van een bedrijfsruimte op het adres Kortenoord 41 te Nieuwerkerk aan den IJssel, te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 14 november 2011. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending van het besluit tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste naam en adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar zich richt en de gronden van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethou ders van Zuidpias, postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan de IJssel. ZEVENHUIZEN De volgende vergunning is verleend: Square Melon, standplaatsvergunning op 8 oktober 2011 t.b.v. promotionele activiteiten. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. Meldingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Groep Midden Betuwe Civiel B.V., Zuideinde 14-16 (ingang bouwterrein), 2761 DA Zevenhuizen, voor het verlengen van de termijn voor een tijdelijke pompinstallatie tot einde 2012. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. De Leeuwerik 29 12761 SB) Plaatsen dakkapel voordakvlak (ontvangen 21-09-2011) Knibbelweg 36 (2761 JE) Slopen stallen en oprichten nieuwe woning (ontvangen 23-09-2011) Wollefoppenweg 61a (2761 DJ) Renoveren dagverblijf voor geestelijke gehan dicapten ontvangen 20-09-2011) Zuidkade 14 Brandveilig gebruik maken van het pand (ont vangen 29-09-2011) Rozenstraat 8 (2761 GG) Verwijderen asbesthoudende standleidingen (verzonden 27-09-2011) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. Alblasserdam, Bergschenhoek (Gem. Lansingerland), Capelle aan den IJssel, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerkapelle (Gem. Zuidpias) Agenda 37e vergadering Datum: Woensdag 12 oktober 2011 Tijdstip:20.00 uur Plaats: Gemeentehuis Bleiswijk raadszaal Kiev 1. Opening 2. Mededelingen en ingekomen en uitgegane stukken. 3. Vaststellen notulen van 14 september 2011 4. Bespreken hoorzitting CvdM op 22 september jl. 5. Concept radioadvies 2012 - bespreken van in de loop van het jaar binnengekomen reacties - vaststellen voorlopig advies 6. Huishoudelijk reglement - eventueel noodzakelijke aanpassingen 7. Rondvraag 8. Vaststellen datum volgende vergadering 9. Sluiting De gemeente Zuidpias is gestart met gebiedsgericht toezicht ter uitvoering van het Handhavingsuitvoeringsprogramma 2011. Toezichthouders van de gemeente inventari seren de aanwezige bebouwing en het gebruik van de percelen en bouwwerken. Alle toezichthouders zijn in bezit van een geldig legitimatiebewijs en zullen deze tonen bij een controle. Mocht u vragen hebben over of naar aanleiding van een controle, kunt u contact opnemen met mevrouw E. Franklin op telefoonnummer 0180-330300. Meer informatie vindt u op www.zuidplas.nl. A Vanaf 1 oktober zijn de plastic zakken voor de inzameling van plastic verkrijgbaar bij de volgende uitgiftepunten: Gemeentehuis; Milieustraten in Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen; VVV in Moordrecht; Firma Kadiks in Moerkapelle. Bij het ophalen van zakken worden uw naam en adresgegevens genoteerd. Met het registreren van deze gegevens willen wij misbruik voorkomen. Woensdag 5 oktober tussen 9.00 en 16.00 uur wordt, ter hoogte van de rotonde Europalaan - Hoofdweg en de rotonde Laan van Avant-Garde - Hoofdweg, led-verlich ting in de rijbanen aangebracht om veilige oversteekplaatsen voor voetgangers en fietsers te creëren. Voor deze werkzaamheden is de Laan van Avant-Garde vanaf de Laan van Magisch Realisme tot de Hoofdweg afgesloten. Ook de Europalaan tussen de Hoofdweg en De Dreef is afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid met omleidingborden. In de nacht van 12 oktober op 13 oktober 03.00 uur voert de provincie Zuid-Holland onderhoudswerkzaamheden uit aan de N219 ter hoogte van de Kerklaan. De werkzaamheden vinden plaats tussen 20.00 uur en 03.00 uur. De rijbaan wordt gedeeltelijk afgesloten, doorgaand verkeer blijft mogelijk.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6