Zondag 16 oktober >a uw open van 12.00 tot 17.00 uur ö*u lershkjM CSjeopeUl IT-DEALER Kazan tovert Meander open Geuioon even bellen!!! bij Intratuin Zoetermeer Intratuin Zoetermeer RIOOL VERSTOPT? SERM1CE Non merci tegen Sable-sur-Sarthe Website Zuidpias niet 'lek' Tevredenheid over snelle H Ronkende trucks op de aanhoudingen graffitizaak H HoogeVeenen Dichter is meer artiest dan een rapper UW DROOMHUIS! DE BOUWHOF Sóiuven ot TOonet VOOR AL UW VERLICHTING www.bouwhof.nl reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen Kijk ook op intratuin.nl Voorweg 192, Donderdag en vrijdag koopavond. intratuin 0180-63 44 65 www.fitfirst.nl 206 Zevenhuizen 10% winterkorting 0180-332222 Getroffen verenigingen op gesprek bij wethouder Verbeek Gestolen pick-up truck snel terug sHART HOLLAND Pagina 11 Pagina 13 Pagina 15 Pagina 17 Pagina 53 Sterremos 29 te Nieuwerkerk aan den IJssel 3-LAAGSE EENGEZINSWONING MET ZONNIGE TUIN (NW) EN CARPORT! Ook wethouder Verbeek is aanwe zig bij de oplevering. Breed lachend Riootservtce P VA TV ADRICHEM MOORDRECHT 0182 375823 06-53373931 ^vww.rioolservice-pvanadrichem. Tamara Venrooy snapt niets van de trucs van Hans Kazan. Koopzondag FYSIOTELEFOON Versprille Schildersbedrijf 6% BTW voor al uw schilder-behangwerk en ook nog 0180-631377 - Dorpsstraat 166 Zevenhuizen www.vdpanne.nl Zuidpias - Wethouder Jan Ver beek heeft de verenigingen die te maken krijgen met bezuinigingen uitgenodigd voor een gesprek. Het gaat onder meer om de bi bliotheek, de speeltuinvereniging, peuterspeelzalen en dorpshuis Swanla. De voorgenomen bezui nigingen zorgden voor veel onrust onder verenigingen, vooral omdat nog niet duidelijk is wie voor welk bedrag het schip ingaat. Dit wordt dit najaar door de gemeenteraad besloten. Op maandag 24 oktober vindt eerst een hoorzitting plaats, zo kondigde Verbeek aan. Nieuwerkerk aan den IJssel - De politie heeft vrijdag 7 oktober even voor 17.30 uur een 35-ja- rige man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden op verdenking van diefstal van een piek-uptruck.Een getuige zag dat de auto vanaf een bedrijfs terrein aan de Parallelweg-Zuid werd weggereden richting Gouda. De getuige, een medewerker van het bedrijf, is de bestuurder ach terna gereden, maar verloor hem uit het oog vanwege file net voor de Pleisterplaats. Hij probeerde langs de file te rijden, maar werd geblokkeerd. Meerdere eenheden hebben na de melding uitgekeken naar de truck, in de vermoedelijke rijrichting A20 en A12. De truck werd door een agent op de A12 gezien ter hoogte van de afrit Reeuwijk. in afwachting van an dereagenten werd het voertuig in de gaten gehouden. Twee motor agenten stonden bij de N11 naar de A12 gereed. De bestuurder van de truck kreeg een stopteken, ne geerde dat en probeerde van links naar rechts over de drie rijstroken en over de vluchtstrook te ontko men. Ter hoogte van Nieuwerbrug werd de bestuurder uiteindelijk aangehouden. Het Tweede Kamerlid haalt vol on geloof defies champagne uitdetas. "ik sta er met mijn neus bovenop en snap er helemaal niets van." De oud-wethouder van Nieuwerkerk stond ook met haar neus bovenop de bouw van de Meander. "Destijds is er ontzettend veel werk verzet om dit mooie pand te realiseren. Ik ben natuurlijk ontzettend trots dat ik vandaag de opleveringshan deling mag verrichten. Je kan het meisje wel uit Nieuwerkerk halen, maar dat betekent niet dat ik het hier vergeten ben." De bouw van het pand heeft uiteindelijk drieën half jaar geduurd. Venrooy: "In die tijd zijn heel wat figuurlijke traan tjes gelaten. Het is een ontzettend groot project geweest." Architecten en bestaat uit zowel een intramuraal zorgdeel (Zorgbe- heer de Zellingen en Gemiva SVG) als individuele koop- en huurwo ningen. Daarnaast zijn in het eom- plex a I lerlei faciliteiten opgenomen voor dagopvang en welzijn zoals een restaurant, café met biljart, schoonheidssalon en een kapsalon, in het zorgcentrum is ook plaats gemaakt voor kinderdagopvang. de wethouder nog een tweetal cadeaus meegebracht voor de be woners. "Jullie krijgen van mij een fair trade bal, en een boek over de gemeente Zuidpias." Ook woning corporatie Vestia had een cadeau voor de bewoners in de vorm van een spellenpakket. Zorgcentrum De Meander is ont worpen door Jorrissen Simonetti Nieuwerkerk aan den IJssel - De Meander is nu echt af. Donderdag 6 oktober werd het zorgcentrum officieel opgeleverd door Tamara Venrooy-van Ark, oud-wethouder van Nieuwerkerk en tegenwoordig lid van de Tweede Kamer voor de WD. Ze kreeg daarbij hulp van illusionist Hans Kazan. Door Erwin van 't Hof "Zo stelletje Meanderthalers, ik denk dat het tijd wordt voor cham pagne," zegt Kazan nadat hij voor het oog van de aanwezigen al kaarten heeft laten verschijnen en een touw fanger en korter heeft gemaakt. Zonder het gebruik van een schaar en plakband. "Het is al leen jammer dat dit verdwijneham- pagne is." De illusionist rolt de fles in een krant. Na een harde klap op het pakje is de fles verdwenen. Hij wendt zich tot Tamara Venrooy. "Kijk u nu eens in die zak die ik u net gaf." kijkt hij naar de show van Kazan, "ik vind het een eer dat ik hier mag staan. Het is geweldig dat dit soort projecten in onze gemeente van de grond komt. Het ziet er echt geweldig uit." Als verrassing heeft

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 1