Bac 65 jaar! fóornmolen Discozwemmen Bac bestaat dit jaar 65 jaar en dat moet gevierd worden! Privé zwemles Duikcursus Bike Totaal voor de derde keer verkozen tot Beste Winkelketen Fiets Vrije tijd H 5 lessen 32,50i.p.v. 037,50. Se-z-oe-fc oofc onz-e- wob<>\\o si sport- en gezondheidscentrum De Koornmolen: gezond en verantwoord sporten voor iedereen! Tweemanspolder 6a, 2761 ED, Zevenhuizen, tel: 0180 63 18 60, www.dekoornmolen.nl,info@dekoornmolen.nl VI HART VAN HOLLAND BOULEVARD Er is al 65 jaar veel te beleven bij Bac Mode en schoenen. Een breed pakket aan mode en schoenen voor dames, heren kin- der en baby. Mooie merken, betrouwbare service en een goed advies, dat zijn de sleutelwoorden van dit familiebedrijf. Ook in de woninginrichting zijn dat al 65 jaar de speerpunten. En bij een jubileum hoort feest! Vanaf woensdag 12 oktober staat er 3 weken lang een rad van fortuin in de winkel aan de Burg.Boerstraat in Zevenhuizen. Dat betekent korting draaien voor de klant, en dat wel tot en met 65% op de mode en de schoenen. Ook staat er een herenschoenen 10-daagse op de planning. Vanaf woensdag 12 tot en met zaterdag 22 oktober krijgen de heren maar liefst 25% korting op alle herenschoenen uit de collectie. Bac is uniek in haar soort. Wonen en Mode onder één dak. Ook daar gaat de klant van profiteren want in de maand okto ber is er de speciale visa-versa aktie. Wat houdt dat in? Klanten die mode en/of schoenen kopen in de winkel in Zevenhuizen krijgen kortingsbonnen voor de woninginrichting, dus ook te besteden op bedtextiel, en omgekeerd als de klant iets aan schaft in de woninginrichting, dan krijgt de klant kortingsbon nen om in de mode/schoenen te besteden. Bijzonder dus, want zo kan de klant wel heel gemakkelijk winkelen onder één dak. Het is dus de moeite waard om in Zevenhuizen te winkelen. De koffie staat klaar! 12 OKTOBER 2011 21 Begin in oktober en betaal de eerste Na de herfstvakantie start er een nieuwe cursus Padi Seal Team. Deze cursus is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. Onder begeleiding van onze duikinstructeur worden de beginselen van het duiken geleerd tijdens spannende Aquamissions. Op vrijdag 21 oktober kun je weer discozwemmen met leuke muziek en kindvriendelijke cocktails. Tijd: van 19.00 tot 21.00 Leeftijd: van 8 tot 16 jaar Voor meer informatie en/of inschrijvingen kunt u contact opnemen via 0180-631860 ill Tijdens het ING Retail Jaarprijs Excellent Event op 3 oktober 2011 is Bike Totaal voor de derde keer door de consument verkozen tot Beste Winkelketen van 2011 in de categorie Fiets Vrije tijd. Op alle aspecten noteert Bike Totaal de hoogste cijfers, op de serviceaspecten en assorti ment zelfs ruim boven de 8. Frans Boode van Bike Totaal Boode in Zevenhuizen is blij met de derde overwinning. "Bike Totaal is we derom door de consument gekozen tot Beste Winkelketen in de catego rie Fiets Vrije tijd, dat is natuurlijk iets om erg trots op te zijn en waar voor ik mijn klanten heel graag wil bedanken. Flet is natuurlijk erg fijn om te horen dat Bike Totaal op alle categorieën als beste uit de bus komt. De consument kiest duidelijk voor een breed assortiment, vakbe kwaam personeel en stelt een goed advies en service op prijs." De verkiezing tot Beste Winkel keten van het jaar is een initiatief van de ING Retail Jaarprijs. Jaarlijks kunnen consumenten hun favoriete winkelketens in diverse categorieën benoemen en beoordelen op negen punten, waaronder het assortiment, klantvriendelijkheid en deskundig heid van het personeel, service en prijs-kwaliteitverhouding. Dit jaar namen meer dan 675.000 consu menten aan het onderzoek deel. Daarmee is het een van de groot ste consumentenonderzoeken van Nederland. Bij het beoordelen van winkel ketens vindt de Nederlandse consument de prijsaspecten prijs- kwaliteitverhouding, prijsniveau en aanbiedingen nog steeds het belangrijkst in een winkel. Toch kan worden geconcludeerd dat consu menten steeds meer waarde gaan hechten aan personeel, en dan vooral het klantvriendelijke perso neel. Dat blijkt uit het Beste Winkel- ketenonderzoek dat Q&A Research Consultancy heeft uitgevoerd. §§§|j;

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 21