Rabobank, de dichtbij-bank van Nederland Word klant en ontvang 25 euro op je rekening* Bankieren bij een bank die dichtbij, betrokken en toonaangevend is. Dat is het idee. 2 HARTVAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 12 OKTOBER 2011 Maandag 17 oktober wordt in Zevenhuizen een nieuw filiaal van de Rabobank geopend. In het dorp stond al een Rabobankkantoor dat tien jaar geleden werd gebouwd, maar dat door de moderne bancaire ontwikkelingen veel te groot was geworden. Vlakbij heeft de Rabobank nu een spiksplinter nieuw en kleiner kantoor gerealiseerd. "Het virtuele kanaal bij de bank wordt steeds belangrijker met onder meer internetbankieren en emailverkeer. Dat heeft ervoor ge zorgd dat onze filialen veel minder bezocht worden dan voorheen en dat betekent dat we met kleinere kantoren toe kunnen", aldus Caspert van der Wel, commercieel directeur van de Rabobank Gouwestreek. Het nieuwe filiaal in Zevenhuizen is vergelijkbaar met het onlangs geopende kan toor in de Goudse woonwijk Goverwelle."Het is een kantoor-winkel waar je terecht kan voor service en advies binnen de openingstijden. Daarbuiten kunnen we ge bruikmaken van spreekruimtes bij de meer specialistische adviesgesprekken. Ook kunnen klanten dan terecht om geld te pinnen", zegt Van der Wel. De Rabobank is een coöperatie met leden in plaats van aandeelhouders. Er is een ledenraad die meedenkt en suggesties geeft en waarnaar de directie goed luistert. "Als Rabobank hebben wij een visie om in alle kernen in ons land een kantoor te hebben, dichtbij de mensen", zegt Van der Wel. "De Rabobank is de dichtbij-bank van Nederland. Ook in de Gouwestreek houdt de Rabobank in alle kernen een filiaal, waarbij zonodig grotere kantoren worden vervangen door kantoor-winkels." Over de toekomst is Caspert van der Wel optimistisch: "Onze kantoren worden alle service- en adviescentra die van 8.00 tot 20.00 uur telefonisch bereikbaar zijn. Be drijven hoeven niet meer bij ons langs te komen, maar onze specialisten komen op verzoek naar de bedrijven toe. En er gaan nog meer handelingen via internet. Voor ouderen die daar mogelijk moeite mee hebben, zijn er speciale computercursussen." Deze actie geldt alleen bij Rabobank Gouwestreek, bij het openen van een betaalrekening van 28 september t/m 31 oktober 2011. Rabobank. Een bank met ideeën. Bel (0182) 69 55 55 of kom langs www.rabobank.nl/gouwestreek Rabobank Kijk voor de voorwaarden op www.rabobank.nl/gouwestreek.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 2