Korfbalkampioenen Piraten maken Kroonkruid onveilig Kerstpakketten met een verhaal Afscheid Sander Boer met verlies Jong talent verbreekt clubrecord Pompoenen schilderen Bassie op de kermis lo^r 32 HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 12 OKTOBER 2011 Waterpolo Zwemmen Stamppot Kookcafé Make My Day live CKV Nieuwerkerk C2 is zaterdag 8 oktober kam pioen geworden. Marthe, Esmée, Kirsten, Merel, Elianne, Rik, Julian, Jelmer, Jasper, Lauren maak ten in zes wedstrijden 49 doelpunten en kregen er negen tegen. CKV Nieuwerkerk C4 is zaterdag 8 oktober kam pioen geworden in de C5 klasse. Niet alleen een prima prestatie van de spelers maar ook van coa ches Rianne en Sandra. de E1 van CKV Nieuwerkerk werd dit weekend kampioen in de klasse 1D. Er waren medailles, oorkondes en taart voor Susan, Jolien, Kirsten, Rhodé, Jill, Björn, Jonathan, Christian, Jason en coaches Eveline, Oscar en Daan. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Kroonkruid werd vorige week overspoeld met kleine piraten. Budoclub Geisha hield een piratenfeest ter opening van het budoseizoen. De piraatjes werden verdeeld in groepen waarna ze de wijk in werden gestuurd om een spellentraject te volbrengen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nu al nadenken over kerstpakketten? Mis schien een beetje vroeg, maar wat eerder in het jaar kerstpakketten regelen zorgt voor meer rust tijdens de laatste hectische maanden van het jaar. Fair Trade Original stelde alvast een prachtige kerstfolder sa men. De producten uit het assortiment van de Wereldwinkel zijn op lokale en traditionele manier in Afrika, Azië en Latijns-Amerika onder fairtrade criteria vervaardigd. Traditionele dessins, patronen en vormen uit de verschillende culturen zijn opnieuw vorm gegeven en meestal nog met de hand gemaakt. Het levert unieke producten op die zich onderschei den door bijzondere achtergronden en verhalen. De Wereldwinkel aan de Dorpsstraat 51a is van dinsdag tot en met vrij dag geopend van 9.30 tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.30 tot 16.30 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - De vrouwen van WSG Nie- Mo-Van Vliet konden het zaterdag niet bolwerken tegen -MNC Dor drecht 2. De koploper zegevierde in het Polderbad met 7-4. Sander Boer zat bij de damesforma tie voor de laatste keer op de bank. De trainer/coach gaf vorige week aan geen plezier meer te hebben in het trainen en heeft besloten per direct te stoppen. "De accu is op, ik heb het jarenlang gedaan, maar sta nu met tegenzin op de badrand. Daar wordt niemand blij van", aldus Boer. Voor de waterpoloeommissie van WSG NieMo komt het plotse linge vertrek van Boer als een don derslag bij heldere hemel. "Aan de ene kant betreuren we het besluit van Sander, aan de andere kant res pecteren we het", reageerde Ed Lug- thart, voorzitter van de Commissie Startgemeenschap. Het is nog niet bekend wie Boer opvolgt. Nieuwerkerk aan den IJssel - De mi- nioren tot twaalf jaar van Van Vliet Barracuda zwommen zaterdag 8 ok tober hun eerste Speedo-wedstrijd in Voorschoten. In een reeks wed strijden kunnen zij zich plaatsen voor een finalewedstrijd aan het einde van het seizoen. Yara Visser heeft het clubrecord voor 8-jarigen op de 50 meter vlinderslag gebro ken. Het oude record uit oktober 2006, dat op naam stond van Ro- mee Rikkert werd met 0,7 seconden scherper gezet op 56.49. Nieuwerkerk aan den IJssel - De stichting Voor en Door Jongeren (VEDJ) hield woensdag 5 oktober een knutselmiddag. Dankzij het ter beschikking stellen van een flink aantal pompoenen door een Nieuwerkerks bedrijf kon den de kinderen aan de slag met het thema Halloween. De pompoenen werden kunstig beschilderd. Het resultaat: grappige en griezelige kunst werkjes. Nieuwerkerk aan den IJssel - Eenmaal per maand kun je in de kroeg van 't Blok terecht voor een avondje dineren voor 5,- euro per persoon. De maal tijd wordt bereid door Blok- kok Mireille Westerduin. De formule is simpel: meld je van tevoren aan via 0180-315381 of anton@jeugdwerkzuidplas. nl. Schuif dan op de avond van aanmelding om 18.00 uur aan en laatje trakteren op een heerlijk menu. Er is plaats voor twintig personen. Je dineert met vier personen per tafel. Drankjes worden apart afge rekend. Op vrijdag 4 november staan er verschillende lekkere stamppotten op het menu. Als vrijwilliger meehelpen bij het koken of in de bediening kan ook. In ruil krijg je een gra tis maaltijd. Nieuwerkerk aan den IJssel - De deels Nieuwerkerkse band Make My Day treedt donderdag 13 oktober vanaf 21.00 uur op in De Tap. Make My Day was eerder bekend onder de naam Kjoet. Take Buis is de nieuwe zanger van de band, naast zan geres Merel Bakker en Bram Haftka de nieuwe drummer. Frans Peelen (sologitaar) en Jos Kroon (slaggitaar) verzorgen als vanouds de Nieuwerkerkse inbreng. Make My Day maakt swingende pop- en rockmuziek met nummers vanaf de jaren '50 tot heden. Ook op 10 no vember en 8 december speelt Make My Day in De Tap. Voor meer informatie: 06- 15053294 of www.make-my- day.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Clown Bassie is maandag 17 oktober te gast op het podium van het ker misterrein. Met zijn Lachspektakel Roadshow vermaakt hij de 'kermis- klanten' vanaf 15.00 uur. De kermis op het Raadhuisplein wordt gehou den van zaterdag 15 tot en met woensdag 19 oktober. Clown Bassie.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 32