Voor het stofferen van zitmeubelen, caravans scheepsstoffering en projectstoffering en:obinih^bd tii Professioneel interieuradvies nu voor iedereen bereikbaar OOK VOOR PARTICULIEREN Bel voor een vrijblijvende offerte naar telefoon 0180-63 49 79 Lange Zijde 12, Zevenhuizen zaterdag 15 oktober op alle Bellfires gashaarden Nil! IM Een persoonlijk woonadvies aan huis door een deskundige interieurarchi tect, voor een vaste prijs van 595,-. Dat is het unieke aanbod van Zomooj, een landelijk netwerk van vakkundige interieurarchitecten. Interieurarchitect Janke van der Weele: Zomooj maakt een professioneel en praktisch interi euradvies voor iedereen bereikbaar". Enerzijds door een optimale indeling te creëren, anderzijds door de woning zodanig aan te passen dat hij volledig voldoet aan de woonwensen van haar bewoners. Echter het vinden van een geschikte interieurarchitect is nog niet zo eenvoudig. Ook is het op voorhand niet altijd duidelijk wat een interieurontwerp precies gaat kosten, vertelt Janke van der Weele". Daar is nu een oplossing voor. "Een Zomooj interieurarchitect komt uit jouw eigen regio en bezoekt de klant in zijn eigen woonomgeving en inventari seert ter plaatse alle persoonlijke wensen en eisen. Twee weken later komt de Zomooj interieurarchitect terug met een schetsontwerp en advies. Het ontwerp is uitgewerkt in één plattegrond en twee perspectief tekeningen, inclusief een kleurvoorstel en allerlei praktische tips. Dit alles wordt ge bundeld in een persoonlijke ontwerpmap. Het totale advies heeft de vaste prijs van €595,- per woonruimte en €345,- voor elke volgende ruimte, meegenomen in hetzelfde traject. Geen verrassingen achteraf, maar een compleet advies voor een vooraf afgesproken bedrag." Janke is overtuigd van het unieke concept: "Het ontwerp kan voor de klant als praktische in spiratiebron dienen om zelf invulling te geven aan de plannen óf kan een aanzet zijn tot verdere samenwerking met de interieurarchitect. Zo houdt de klant optimaal controle over zijn budget en woonplezier." Ook voor de zakelijke klant werken wij op deze manier, met vaste tarieven per werk- of functionele ruimte vanaf 995, Meer informatie via janke.vanderweele@ zomooj.nl of 06-49640706 of kijk op www.zomooj.nl Bent u geïntereseerd? Kom vast kennismaken op de beurs 'Eigen Huis (Ver)bouwen-t-Inrichten' van 21 t/m 23 oktober in AHOY Rotterdam. Wij staan in het interieuradvies paviljoen Standnr. 6D05 Nu: 10% korting bij opdracht vanaf 2 ruimtes in de maand oktober. HUIS OUDER DAN 2 JAAR? 6% BTW! Op vertoon van deze advertentie i CALYPSO I

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 41