v Kunstenaarsgroep exposeert in Kristal Stem en win een boodschappenpakket Kinderpopgroep van start in Kristal Boekenmarkt op de Brede School Oude Sinterklaasboeken gezocht PassePartout in ban van kinderboekenweek HART VAN HOLLAND NESSELANDE 12 OKTOBER 2011 - mp ■/- - - -- - -•< mi'z, Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Nesselande - Kunstenaarsgroep Imabna exposeert tot en met woensdag 28 december in Multifunctioneel Centrum De Kristal. Zes leden tonen er een selectie van hun schilderijen, in totaal circa vijftig werken. De tentoonstelling geeft een goed beeld van de verschillende stijlen en richtingen waarin de kunstenaars van de vereniging zich bewegen; van volkomen abstract tot zuiver figuratief. Imabna bestaat al ruim twintig jaar. Tijdens regelmatige bijeenkomsten staan de leden elkaar bij in hun zoektocht naar schoonheid en on dersteunen zij elkaar bij het proces naar een bevredigend resultaat op het gebied van licht, kleur, compo sitie, spanning en beweging. De getoonde schilderijen zijn van Ferry Albers, Willem Bijl, Elly Ho- man, Bas Themans, Ben Verbrugge en Bep de Vries-Rietveld. De expositie is op werkdagen te be zichtigen tussen 9.00 en 17.00 uur. Voor meer informatie: 010 4210921 of www.imabna.nl. I - - V i £i\ - - IZÏrï 'Stoomsleepboot Charlois' van Willem Bijl. Nesselande - Om kans te maken op een boodschappenpakket van win kelcentrum Boulevard Nesselande kan men tot zondag 23 oktober een stem uitbrengen voor de vrijwilli- gerswedstrijd 'Geef eens een Duim!', die georganiseerd wordt door Boule vard Nesselande. Een stem uitbren gen op 'de beste vrijwilliger' kan via de website. Op zaterdag 29 oktober wordt om 11.00 uur in het winkel centrum bekend gemaakt wie de meeste stemmen heeft gekregen. Voor meer informatie: www.boule- vardnesselande.nl. Nesselande - Kinderen uit de bo venbouw van de basisschool die het leuk vinden om te zingen kunnen zich aanmelden voor 'De Popgroep' die, op initiatief van Stichting Buurtwerk Alexander, wordt opge richt in De Kristal. Bij De Popgroep staan lekker zingen en plezier heb ben voorop, maar er wordt ook aan dacht besteed aan zangtechnieken als ademhaling, uitspraak, timing, en dynamiek. Nesselande - Als onderdeel van de Kinderboekenweek is er woensdag 12 oktober een boekenmarkt op De Brede School. Te koop zijn nieuwe boeken van uitgeverij Lemniscaat tegen zeer gereduceerde prijzen (variërend van 2,50 tot 10,-). Belangstellenden zijn welkom van 12.15 tot 15.15 uur. Van 12.45 tot 14.00 uur verkopen schoolkinderen van Passe-Partout hun eigen tweedehands boeken. De boekenmarkt wordt gehouden in Kindciuster 2 aan het Marcel Du- champplein 802. Nesselande - Stichting Buurtwerk Alexander, SBA, zamelt oude Sin terklaasboeken in voor het inrichten van een expositie in het toekom stige Pakjespakhuis op Boulevard Nesselande. Wie nog boeken heeft en deze wil afstaan aan SBA kan deze afleveren in het NessCafé in De Kristal aan de Cypruslaan 404. Voor meer informatie: 010- 2862760. Nesselande - De kinderboekenweek werd woensdag 5 oktober geopend met het zingen van het heldenlied. Niet alleen de kinderen waren ver kleed als hun held, ook de juffen hadden hun best gedaan. Tijdens de kinderboekenweek vin den op school tal van activiteiten plaats; juffen voeren een toneel stukje op, dagelijks komen (groot) ouders voorlezen, er worden werk stukken gemaakt over helden en vandaag woensdag 12 oktober, mogen de kinderen 's middags op een kleedje hun eigen, uitgelezen, boeken verkopen. r Kleine én grote Mega Mindy's zongen het heldenlied bij obs PassePartout. Jaap Eindhoven Noordeinde 25a 7 Zevenhuizen Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 47