Zuidpias Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Hulp nodig bij het invullen van formulieren? Werken aan de weg dorps Wijziging locatie Qwieke Dorpsavond in Oud Verlaat m. v,w YL Afvatbrengstation Zevenhuizen 27 oktober gesloten Leveringsproblemen Nederlandse identiteitskaart opgelost gemeente WEEK Herbestraten Van Beethovenlaan Afsluitingen Swanlaweg/Noordeinde en Molenweg HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZVIDPLAS\ 12 OKTOBER 2011 v> \L\W\M Nieuwerkerk aan den IJssel Zevenhuizen Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulie ren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet vol doen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Patrijzenhof 5, Moordrecht 3-kamerwoning (Galerijflat zonder lift, begane grond) Beschikbaar per: 8 november 2011 Bruto huur: 488,24 per maand Voorwaarden: Maximaal 3 personen Maximum bruto gezamenlijk jaarinkomen €33.614,- Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website Uw inschrijving moet 17 oktober 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. De gemeente Zuidpias biedt met de formu- lierenbrigade hulp bij het invullen van soms lastige formulieren. De formulierenbrigade bestaat uit geschoolde vrijwilligers. Formulieren invullen is niet voor iedereen even gemakkelijk. Denk aan formulieren voor het aanvragen van zorg- en huurtoeslag, kinderopvang, bijzondere bijstand, langdu righeidstoeslag, heffingskortingen, Wmo voorzieningen, kwijtschelding gemeentelijke belastingen, enzovoort. De taal, de hoeveel heid regels en uitzonderingen kunnen voor verwarring en onbegrip zorgen. En dat maakt het moeilijk om ergens voor in aanmerking te komen. De formulierenbrigade is ervoor iedere inwoner van de gemeente Zuidpias. Wel blijven inwoners zelf verantwoordelijk voor de juistheid van de ingevulde gegevens, de ondertekening en verzending van de formulieren. Afspraak maken Belangstellenden kunnen dagelijks tussen 9.00 uur en 10.00 uur telefonisch contact opnemen voor het maken van een afspraak. Bel (0180) 330 300 of mail naar formulieren- brigadeOzuidplas.nl. V- „*\vk\\ Yy.- V-A - Het afvatbrengstation in Zevenhuizen is donderdagmiddag 27 oktober gesloten. U kunt met uw afval terecht bij het afvatbrengstation in Nieuwerkerk aan den IJssel. A Vanaf vrijdagmiddag 14 oktober tot zaterdag 22 oktober wordt de Van Beethovenlaan opgehoogd en herbestraat. In verband met de werkzaamheden is de weg afgesloten voor het verkeer. Wij vragen uw begrip voor de mogelijke overlast. Voor informatie of vragen kunt u con tact opnemen met dhr. Gravekamp van Openbare Werken via telnr: (0180) 330 300. BAM Civiel Zuidwest voert in opdracht van ProRail het project 'Onderdoorgang Swanlaweg Zevenhuizen' uit. Het project bestaat uit de bouw van een nieuwe spoor- onderdoorgang om de huidige spoorweg overgang te vervangen. Om de laatste fase van het project uit te voeren, wordt de Swanlaweg/Noordeinde en Molenweg ter hoogte van de spoorlijn afgesloten. De afsluitingen vinden als volgt plaats: Van 28 oktober 23.00 uur t/m 21 november 5.00 uuur Afsluiting Noordeinde voor fiets- en wegverkeer. Van 28 oktober 20.00 uur t/m 31 oktober 7.00 uur Afsluiting Molenweg voor fiets- en wegverkeer Van 14 november 20.00 uur t/m 15 november 7.00 uur Afsluiting Molenweg voor fiets- en wegverkeer Van 15 november 20.00 uur t/m 16 november 7.00 uur Afsluiting Molenweg voor fiets- en wegverkeer Tijdens de afsluitingen volgen fietsers de Burgermeester Klinkhamerweg/ Julianaweg. De huidige Burgermeester Klinkerhamerweg/Julianaweg wordt verwijderd zodra de fietsers gebruik kun nen maken van de nieuwe tunnel. Dit geldt tevens voor de hulpdiensten. Het overige verkeer wordt omgeleid. De Qwieke dorpsavond vindt plaats in Lake 7 (De Zevensprong) in verband met de grote belang stelling van vorig jaar. DORRE- STEINr^ Door de grote hoeveelheid aanvragen had de producent van de identiteitskaarten leveringsproblemen. Deze problemen zijn opgelost en de reguliere levertijd is weer drie werkdagen. Heeft u voor 5 oktober een ID-kaart aangevraagd? Deze kaarten liggen klaar om opgehaald te worden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 7