Gonnie Jansen (65) wint dinerbon Brandweer Zevenhuizen beste van Hollands Midden Crazy Piano: Cor Bakker speelt met Trompetter Er werd gebridged... Lezing kinesiologie Een ingebeelde zieke in Swanla m wm 1 Hfe 4 www.odonhoogendoorn.nl HART VAN HOLLAND I ZEVENHUIZEN I 26 OKTOBER 2011 19 Kerstmarkt en Moon light Shopping Vivian Kwee exposeert in bibliotheek Herfstwandeling Odon Hoogendoorn Zevenhuizen - Vanwege het 65-ja- rig bestaan van de Middenstand Vereniging Zevenhuizen organi seerde het bestuur een ludieke ac tie. ledereen die een 65-jarige in zijn omgeving kende mocht hem of haar opgeven voor een gratis kopje koffie bij restaurant de Vier gang op vrijdag 21 oktober. Kers- Zevenhuizen - De leden van de Middenstandsvereniging Zevenhuizen (MVZ) organise ren voor vrijdag 9 december de traditionele kerstmarkt met tegelijkertijd het evene ment Moonlight Shopping. Van 16.00 tot 21.00 uur is ie dereen welkom in een sfeer vol verlichte Dorpsstraat. Er zijn nog kramen te huur. De kosten bedragen 15,- euro voor leden en 35,- euro voor niet-leden. Een kraam reser veren kan bij 'Bij 111' of via ekuiper2@xs4all.nl. Ideeën en suggesties voor het eve nement zijn welkom. verse MVZ-voorzitter Eric Kuiper stond even stil bij deze mijlpaal en sprak de aanwezigen toe. Tijdens de koffie deponeerden alle aanwe zige 65-jarigen hun naam in een grote schaal en werd de trekking verricht door een medewerker van restaurant De Viergang. Geluk kig winnares werd de 65-jarige Zevenhuizen - Vivian Kwee, geboren in Bandung (Indonesië) exposeert van 24 oktober tot 30 november in bibliotheek De Groenen Venen, vestiging Zevenhuizen. Zij expo seert tekeningen/schilderijen die ze de afgelopen jaren heeft gemaakt. Als schildermateriaal gebruikt ze aquarelverf, .pastelkrijt, gouache en kleurpotlood of een combinatie hiervan. Haar stijl is noch figuratief noch abstract, eerder intuïtief. "Het belangrijkste uitgangspunt is de vrije expressie, datje al doende en experimenterend op papier of doek iets creëert", zegt Kwee over haar werk. Zevenhuizen - Het recreatieschap Rottemeren houdt zondag 30 ok tober een herfstwandeling in het recreatiegebied Rottemeren/Zeven- huizerzoom. Deelnemers kunnen tussen 11.00 en 15.00 uur starten vanaf De Roerdomp aan de Twee- Toscaanse kleuren. manspolder 12. Er worden drie toch ten uitgezet van respectievelijk vijf (met puzzelopdrachten voor kinde ren), tien en vijftien kilometer. Om 14.00 uur start een natuurexcursie onder leiding van een gids van Rot- ta. De kosten voor deelname bedra gen 1,- euro, kinderen betalen 0,50 euro. Informatie: 010-2981010. Haastrecht/Zevenhuizen - De fina lewedstrijd van de kringwedstrijden uit Hollands-Midden vond zaterdag 22 oktober plaats in Haastrecht. Negen brandweerkorpsen gingen hier met elkaar de strijd aan om de eerste plaats. Aan het einde van de oefening bleek het brandweerkorps uit Ze venhuizen beslag gelegd te hebben °P de eerste plaats. Tweede werd Lekkerkerk en de derde plaats was voor Woubrugge. Katwijk, Alphen aan den Rijn, Lisse, Noordwijk, Bos koop en Schoonhoven eindigden achtereenvolgend op de vierde tot Ogende plaats. Zevenhuizen - De sterren van mu ziekvereniging De Kleine Trompet ter en pianist Cor Bakker schitteren zaterdag 26 november in het pro gramma Crazy Piano. Muziek van Caro Emerald, Michael Jackson en The Alan Parsons Project zal de re vue passeren in dorpshuis Swanla. Na het concert gaat het feestje nog even tijdens de afterparty met DJ Jeroen van Duin. Kaarten kosten 15,- euro en zijn te reserveren via: corbakker@deklei- netrompetter.nl. Gonnie Jansen uit Zevenhuizen. De prijs, een dinerbon voor twee personen, 'all inclusive', aangebo den door de MVZ, werd vanzelf sprekend in dank door mevrouw Jansen in ontvangst genomen. Alle overige 65-jarigen kregen als troostprijs een fles rode of witte wijn overhandigd. Zevenhuizen - De leden van Bridgeclub Zevenhuizen speelden vorige week de eerste zitting van de tweede competitieronde. In de A-lijn werden Patricia Niewold en Marijke Stolker eerste met 62,50%. Op de tweede plaats eindigden Hans en Annette Bolsterlee met 61.01% en derde werden Ria Gaar keuken en Lieke van der Linden met 55.83%. Yvonne Versteeg en Joke Wiebes eindigden bovenaan in de B-lijn met 59,30%, gevolgd door Frits Lammerts en Erik Mulder met 59.30% en George Moonen en Adrie Perdijk met 57.30%. In de C- lijn wonnen Rieneke en Ed Keizer met 64.17%, op de tweede plaats Truus Caré en Erika Kluiver met 61.98% en als derde eindigden Ella van der Klij en Annie de Vlaming met 61.46%. Zevenhuizen - In de bibliotheek houdt Inge van der Zwan donderdag 10 november een lezing over kine siologie, de leer der beweging. Zij geeft uitleg en laat de aanwezigen ervaren wat structuur, chemie en emoties voor effect hebben op het lichaam. De lezing wordt gehouden van 9.30 tot 12.00, de toegang be draagt 3,50 euro voor leden, niet- leden betalen 5,- euro. Voor meer informatie en aanmelden: www.bibliotheekdegroenevenen.nl. Gre den Otter Zevenhuizen - Stichting Turf brengt vrijdag 18 en zaterdag 19 november de voorstelling 'De ingebeelde zieke' van Molière op de planken van theater Swanla. Hoofdpersoon is een man van mid delbare leeftijd, gespeeld door Geert van der Burg, die denkt aan allerlei ziektes te lijden. Hij vat daarom het plan op zijn dochter met een dok ter te laten trouwen, zodat er altijd een arts in de buurt is om hem te behandelen. Melanie Sokolowski speelt zijn tweede vrouw, Sofia Ver doold zijn dochter en Inge Ligthelm Hoveniersbedrijf kruipt in de huid van de eigenwijze huishoudster. De regie is in handen van Esther Erdtsieck-Blaaser. Voor de try-out, op donderdag 17 november, bedraagt de toegang 7,50 euro; voor de officiële speeldagen is dit 12,50 euro. Alle voorstellingen beginnen om 20.15 uur. Voor meer informatie en reserveren: www.musicalturf.nl. Met doortastend optreden bereikte het korps van Zevenhuizen de eerste plaats. Vijfenzestigjarigen op visite bij de 65e verjaardag van de Middenstandsvereniging. ontwerp aanleg renovatie onderhoud Knibbelweg42, 2761 JE Zevenhuizen Telefoon: 06-51257148 E-mail: info@>odonhoogendoorn.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 19