m Herfstbomen schilderen Tentoonstelling over Coeliakie Internetbankieren voor senioren Touché brengt Kristal in Spaans-Italiaanse sferen Bent u de nieuwe Home-Start vrijwilliger? Stoffelijk overschot gevonden in sloot Nesselande Disco voor 30-plussers De klasgenoten van Oud Zevenhuizen-Moerkapelle UW TREKHAKEN SPECIALIST Vanaf 469,- HART VAN HOLLAND NESSELANDE/ZEVENHUIZEN 26 OKTOBER 2011 Bwj. mei 2002 Vanaf 382,- Vanaf 435,- Vanaf 435,- 9,- Vanaf 460,- Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Jaap Eindhoven Noordeinde 25a" f* Zevenhuizen VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Kijk op www.trekhaken.nl Nesselande - Tijdens het kinderate lier in de Kristal - voor kinderen van zes tot en met negen jaar - worden woensdag 2 november van 13.30 tot 14.30 uur herfstbomen geschilderd. De kosten voor deelname bedragen 2,- euro. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2862760 of baliekristal. sba@buurtwerk-alexander.nl Nesselande - Wie meer wil weten over de aandoening Coeliakie, een chronische darmaandoening waar bij de darmen geen gluten verdra gen, kan in de maand november terecht in de bibliotheek waar een tentoonstelling over dit onderwerp is ingericht. Voorts is op dinsdag 8 Nesselande - Rabobank biedt in sa menwerking met Stichting Buurt werk Alexander en Bibliotheek Nes selande de cursus 'Internetbankieren voor ouderen' aan op donderdag 3 Nesselande - Kamerorkest Touché geeft zondag 13 november een Spaans-Italiaans getint concert in De Kristal. Centraal staat een optre den van de flamencogitarist Kambiz Afshari, die begeleid door het orkest een tweetal door hemzelf gecom poneerde en gearrangeerde muziek stukken ten gehore brengt. Het concert begint om 14.00 uur, de toegan'g bedraagt 4,- euro. Voor meer informatie en reserveren: 010-2862760. november van 13.00 tot 20.00 uur een lid van de Nederlandse Coelia kie Vereniging, NCV, aanwezig voor het geven van informatie. Voor meer informatie: www.bibliotheek.rotterdam.nl of www.glutenvrij.nl. november van 10.00 tot 12.00 uur. Er zijn geen kosten verbonden aan deelname. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2862760. Home-Start is een programma dat (opvoedings)ondersteuning, prakti sche hulp en vriendschap biedt aan ouders met tenminste één kind van zes jaar of jonger. De vrijwilligers van Home-Start gaan wekelijks bij 'hun' gezin op bezoek om emotionele en praktische steun te bieden. Voor meer informatie: 010-2653930, 010-4196193 of www.humanitasjeugdhulp-verlening.nl Seat Ibiza III HB 3 drs. Mazda 2 KB 5 drs. Bwj. juni 2003 Nissan Micro HB 3 drs. Bwj. feb. 2003 Citroen C4 HB 5 drs. Bwj. juni 2004 Ford Focus II HB 5 drs. Bwj. sep. 2004 Nesselande - In de sloot naast de metro aan de Max Heymanstraat is zaterdagochtend door wandelaars een stoffelijk overschot gevonden. In de buurt van het lichaam zou ook een tas zijn aangetroffen die door de politie ook uit het water is gehaald. Behalve dat het gaat om een vrouw, kan de politie nog weinig zeggen over de zaak. Begin deze week is sectie verricht op het lichaam. Ook wordt de tas onderzocht. Nesselande - In het clubhuis van hockeyverenigi'ng OMHC wordt voor zaterdag 12 november een disco voor 30-plussers georganiseerd. De disco, die eerder in De Kristal plaatsvond, staat deze keer in het teken van New Wave met muziek van onder meer Human League, Depeehe Mode, Duran Duran en Simple Minds. De toegang bedraagt 5,- euro voor wie zich kleed naar het thema, anders betaalt men 8,- euro. Wie zin heeft in een uit bundige, zorgeloze, vrolijke avond is welkom van 21.00 tot 01.00 uur. Voor meer informatie en aanvragen van verzoeknummers: nesselande30plusdisco@gmail.com. Nesselande Strijdhorst (Ezn), Ben Verschoor en Cor Strijdhorst (Brzn). Vorige keer Op de foto van de vorige keer is een aantal reacties binnen geko men. De foto betreft de christe lijke lagere school te Zevenhuizen, waarschijnlijk rond 1934. Op de bovenste rij van links naar rechts: meester Fokko Keizer, Sjaan Lan- gendam, Co Gersie, Anna Gersie, Betsie Brouwer, Rina Sleeuwen- hoek, Marie Sleeuwenhoek, Dik de Jong, Herman Lindhout en Nico van der Heijden. Tweede rij: Bep van Beek, Alie Schotte, Trina van den Dool, Bertus Jansen, Bram van den Hoek, Aart Verweij, Ali Brou- Reacties/correcties zijn van harte welkom bij Pim van der Zalm, te lefoon 0180-633077 (van 20.00 tot 22.00 uur) of via famvdzalm@ hetnet.nl. Van iedere gepubliceerde klassen- foto kan men een kopie foto bestel len tegen de kostprijs vermeerderd met twee euro. Die bijdrage komt ten goede aan de Stichting Oud Zevenhuizen-Moerkapelle (OZM). Van oude klassenfoto's van vóór 1970 maakt de heer van der Zalm graag een kopie. De kans bestaat dan dat de foto te zijner tijd in deze rubriek geplaatst wordt. Ook gaat een kopie naar de Stichting OZM. Voor de foto van deze week blijven we in Zevenhuizen en wel bij klas 5 van de openbare lagere school in 1951. Op de bovenste rij van links naar rechts: Meester De Reus, Ja- cobinevan Menen, Trudie Dullaard, Bep Benningshof.Jopie van der Wilt, Seia Boele, Ria Toornaar en Annie de Jong. Tweede rij: Piërre van der Weijden, Wil van Zuijlen, Riet de Koning, Corrie Verhoef, Marrie Jan sen, Corrie Hage, Co van der Haak en Daaf Wilgenburg. Derde rij: Nels Markus, Piet Dullaard, Wout Met selaar,- Piet Vermulm, Henk Hordijk, Kees Benning en Teun Zijderhand. Onderste rij: Leen van der Wilt, Piet Zweere, Piet Wilgenburg, Henk van der Zaan, Johan Heijkoop, Maarten wer, Annie van der Laan en Jo Jon- geneel. Derde rij v.l.n.r.: van den Dool, Miep Schotte, Piet Bennings- hof, Jacob Klein, Trina Benningshof en Corrie Lindhout. Zittend op de grond van links naar rechts: Wim Klein, Plonia Klein, Sjaan Schotte, Rinus Merbus en Adrie van der He ijden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 29