Word klant en ontvang 25 euro op je rekening' Lovende reacties van bezoekers op onlangs geopend kantoor in Zevenhuizen. Bankieren bij een bank die dichtbij, betrokken en toonaangevend is. Dat is het idee. 2 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 26 OKTOBER 2011 Deze actie geldt alleen bij Rabobank Gouwestreek, bij het openen van een betaalrekening van 28 september t/m 31 oktober 2011. •MhB Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank Rabo kantoor Zevenhuizen Mevrouw van den Berg laat weten dat het nieuwe kantoor haar goedkeuring krijgt en dat met name de veiligheid rond het kantoor samen met het directe contact, en de jarenlange goede erva ring met de bank voor haar van belang zijn. De aanwezigheid in de buurt en de pinmogelijkheden maaktdeze mevrouw tot een tevreden rekeninghouder. Thijs van der Burg komt samen met zijn vader als allereerste storten in het nieuwe Rabobank kantoor. De heer Markus van het Noordeinde in Zevenhuizen vindt het er allemaal keurig netjes uitzien en met name de veiligheid wordt door hem als zeer positief ervaren. Het inzicht in de financiële jaarverslagen geeft de heer Markus vertrouwen in de bank en sa men met de algehele dienstverlening maakt dit van hem een tevreden reke ninghouder. De heer Boerema geeft aan dat de hui dige nieuwbouw een hele vooruitgang is, aangezien de oude ruimte zijns in ziens te uitgebreid oogde. Het gezellige dorpse aspect waar een ieder elkaar herkent en de medewerkers hun klan ten kennen geeft hem een vertrouwe lijk en humaan gevoel bij de bank. Mevrouw Oudijk - van Dieren spreekt haar waardering uit voor de nieuwe ruimte maar vraagt zich af of de licht inval bij de pinautomaat nu beter zal zijn dan in de oude situatie omdat zij de gegevens in het scherm toen regel matig door zonneschijn niet of niet ge heel duidelijk kon waarnemen. De lichte ruimte in de nieuwe situatie wordt door haar als prettig ervaren evenals het per soonlijke contact. Verder laat zij weten al vanaf haar geboorte een rekening bij de toenmalige Boerenleenbank heeft en er nooit aanleiding is geweest elders te gaan bankieren. Peter Kuijvenhoven ervaart de nieuwe vestiging als chique en lekker licht, met korte lijntjes en directe aanspreekpun ten. Eigenlijk wordt door hem de bank voornamelijk benut voor het afstorten van geld, wat hier goed kan. Verder vindt Kuijvenhoven het van belang dat de Ra bobank het triple AAA label draagt, dat betrouwbaarheid met zich meebrengt. Mevrouw Vis omschrijft de nieuwe vestiging als "hartstikke mooi en lekker makkelijk om geld te pinnen". Zij ban kiert al jaren bij de Rabobank en heeft louter positieve ervaringen. Ook me vrouw Vis is in een ver verleden gestart bij de Boerenleenbank en is uit traditie "de Rabo" trouw gebleven omdat zich nooit problemen voordeden voor zover zij zich kan herinneren. 5- T*T »TT Kijk voor de voorwaarden op www.rabobank.nl/gouwestreek. Bel (0182) 69 55 55 of kom langs www.rabobank.nl/gouwestreek

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 2