Studio voor afslanken en figuurcorrectie bodylight r In een ander licht Therapie, EMpuur Huidtherapie start nieuwe praktijk in Nieuwerkerk aan den IJssel Ongewenste haargroei voor altijd weg! Bij schoonheidssalon Marijke Haagsman Bodylight bestaat 5 jaar! Figuuranalyse IJ, - r Oefencabine Ozontherapie Voedingsadvies 36 HART VAN HOLLAND HEALTH Et BEAUTY26 OKTOBER 2011 counseling, coaching, bezinning 1 1 #VJT f UW C. Huygenslaan 8 2741 XT Waddinxveen T 0182 618403 www.marijkehaagsman.nl Gespecialiseerd in: - electrisch gezichtsontharen - acné ^behandeling - permanente make up - 20% korting t/m december 2 sport- én 2 ozonbehandelingen cadeau Hulp en begeleiding bij: Vergroten van zelfvertrouwen Verminderen van angst en verdriet Psychosomatische klachten Oplossen van stress en spanning Valkuilen herkennen en veranderen Onverwerkte emoties verminderen Rouw en verliesverwerking Trauma verwerking Maartje van Driel Sikkelkruid 19 2914 TP Nieuwerkerk ad IJssel 06-30807229 info@ineenanderlicht.nl www.ineenanderlicht.nl Andere activiteiten LEZING: In je kracht blijven! 12 oktober 2011 Dorpshuis Nieuwerkerk BEZINNINGSWEEKEND met thema: 28,28,30 oktober 2011 Hattem TRAINING 3 avonden) Je Valkuilen de baas 3,10 en 17 november 2011 Dorpshuis Nieuwerkerk Kijk voor meer informatie op de site, bellen kan ook! HBO huidtherapie, afgestudeerd op Hair-Removal bij Philips te Eindhoven en ruime praktijkervaring, zo maar wat feiten die weergeven hoe profes sioneel Emmelie Blok per 1 september 2011 met haar praktijk huidtherapie aan de slag is gegaan. Zij is aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Huidtherapeuten (NVH) en het Kwaliteitsre- gister Paramedici (KP), wat garant staat als extra kwaliteitswaarborg voor vakkundigheid op haar vakgebied. Huidthe-rapeute Emmelie Blok is gespecialiseerd in ontharen, acné, couperose, pigment, huid verstrakking en huidverzorging adviezen. Met uitzondering van acné-therapie en huidverzor ging adviezen wordt bij de overige behandelingen gebruik gemaakt van de Elos-methode. Elos werkt met een combinatietechniek van optische energie (laser en/of IPL) en bipolaire radiofrequentie (RF) en kan als enige alle huidtypen behandelen. Na een eerste intake gesprek wordt in samenspraak met de cliënt vastgesteld wat de behoefte is en welke behandeling kan worden gegeven. Om te komen tot de gewenste behandeling, die ook op lange termijn zijn werking behoudt, zoekt Emmelie Blok naar de beste, meest moderne en betrouwbare methode, volledig afgestemd op de behoefte en de wensen van de cliënt. Zowel da mes als heren kunnen een afspraak maken voor een behandeling naar keuze, aldus Emmelie. Naast de praktijk in eigen beheer wordt er sa mengewerkt met artsen, dermatologen, psycho logen, fysiotherapeuten, kappers en pedicures. Afhankelijk van de behandeling en de verzekering, worden de kosten in enkele gevallen vergoed. Afspraken kunnen telefonisch of per e-mail worden gemaakt. De praktijk is gevestigd aan het Rendiermos 13 te Nieuwerkerk aan den IJssel. T 06 18905208 E info@empuur.nl W www.empuur.nl Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Veel vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmteverdeling (30"C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel t 010-4515555 einfo@body-light.nl w: www.body-light.nl Naast de oefencabine en de ozontherapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat. C.CD PLOMEERD SCHOONHEIDSSPECIALIST Lid Anbos chxn- £5 jfwv (Vergoeding door uw zorgverzekeraar) Bij inlevering van deze advertentie bij afsluiting van een kuur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 36