Op Koers Polyderma Sis Sas Kijk op Ogen, specialist in kinderbrillen Collecte Diabetes Fonds maandag van start Kunt u niets meer vinden in uw eigen huis? Nieuw in gemeente Zuidpias ProfSupport HART VAN HOLLAND I E, H BEAUTY 26 OKTOBER 2011 37 coaching advies trainina I Itffc K N om nu naar d LP introducti e gra e avo tis nd logopediepraktijk Dan is het nu tijd voor De Opruimcoach, uw persoonlijke begeleidster naar: een opgeruimd huis een geordende administratie meer overzicht in uw leven We gaan samen aan de slag. Niet meer uitstellen maar doen. Met als resultaat meer tijd voor dingen die écht belangrijk zijn. Uw opruimcoach a/w.ProfSupport.net 06-55336229 Nieuwerkerk a/d IJssel Logopediepraktijk Sis Sas Voor logopedische stoornissen zoals In Moordrecht is gevestigd Kijk op Ogen, al bijna 10 jaar actief als familiebedrijf en gespecialiseerd in brillen en oogmetingen voor kinderen. Dit houdt echter niet in dat volwassenen voor een helder advies over brillen niet terecht kunnen bij Edwin, zus Esmeralda en vader Lloyd Raghunath en Angelique. Integendeel, ook volwassenen kun nen in Moordrecht voor oogmetingen, een nieuw montuur.of een complete nieuwe bril met een gerust hart langs gaan. Dankzij regelmatige bezoeken aan vakbeurzen, oriëntatie via vakbladen en een "scherp oog" weet deze Moordrechtse onderneming haar klanten uitstekend en vakkundig te informeren over de laatste trends en technieken in brillenland en dat is duidelijk te zien wanneer men deze optiek spe ciaalzaak aan het Kerkplein 15 betreedt. Van zeer exclusieve modellen tot doelmatige monturen en voor elke portemonnee zijn terug te vinden in de overzichtelijk opgestelde collectiewanden. Dat het adviseren van ouders over kinderbril len een specialisme is, blijkt wel uit het verhaal van Edwin over talloze kleurmogelijkheden en monturen voor de verschillende soorten kinderen.. Naast de primaire behoefte aan een bril voor het kind om beter te zien, wordt tegenwoordig heel veel aandacht besteedt aan het montuur dat past bij het koppie van het kind. Zo zijn er de sportieve en stoere jongens of studentikoze dametjes en "meisje-meisjes" met roze brilletje; voor elk wat wils. Waar het om gaat is dat het kind zich goed voelt bij het type bril dat voor hem of haar wordt gekozen. Bij Kijk op Ogen krijgen kind en ouders alle aandacht die nodig is bij het bepalen van de juiste keuze. Kinderen kunnen kiezen uit de groot ste collectie kinderbrillen van de regio. Vooraf oriënteren kan via www.kijkopogen.nl NLP geeft inzicht in denkstijlen, emotie en gedrag Wil je beter leidinggeven en motiveren? Wil je effectiever communiceren? In de NLP opleiding leer je succesvoller communiceren, snel doelen realiseren en werk je aan persoonlijke ontwikkeling. Na afloop heb je regie over je eigen leven en meer zelfsturing. 0182 - 37 00 14 NLP@opkoers.info WWW.opkoers.info Praktijk voor Huid- en Oedeemtherapie Gespecialiseerd in de behandeling van: -*• Overbeharing met laser voor gezicht (deels vergoed door uw ziektekostenvérzekering), oksels, benen, rug en bikinilijn Medische tatoeage o.a. van littekens en tepelhof na borstreconstructie Acne en acne-littekens behandeling met lichttherapie (Iclear), microdermabrasie en chemische peelings Lymfoedeem (vochtophoping) na operatie of radiotherapie Ontsierende en pijnlijke littekens o.a. brandwondlittekens Behandeling volgens afspraak: tel: 010 529 93 16 mob: 06 253 463 77 Bijdorplaan 325c, 2713 SX Zoetermeer www.huidtherapeute.nl Lijsterlaan 51A, 2665 TJ Bleiswijk Maak nu een afspraak voor een gratis intake! Conny M. Kruit-Schiebroek Lid van de Nederlandse Vereniging van Huidtherapeuten Veel mensen weten niet dat ze aan de ziekte lijden, terwijl hun lichaam wel wordt aangetast. Diabetespatiënten hebben bijvoorbeeld een verhoogd risico op hart- en vaatziekten en nier- falen. Ook kunnen ze blind worden, sneller dement, of moeten ze amputaties on dergaan. Ongeveer 7000 mensen ster ven per jaar aan vervolgziekten die ze hebben opgelopen via diabetes. Het Diabetes Fonds schat dat in totaal een miljoen Nederlanders suikerziekte hebben: driekwart weet het, maar een kwart nog niet. Groei Het aantal patiënten groeit; deskun digen schatten dat er per dag 200 pa tiënten bij komen. De groei komt on der meer door het feit dat steeds meer mensen te dik zijn. Mensen met over gewicht hebben een grotere kans om suikerziekte te krijgen. Het Diabetes Fonds wil geld inzamelen voor meer wetenschappelijk onderzoek. De campagne gaat maandag van start. In Nederland sterven netzo veel mensen aan diabetes (suikerziekte) als aan borst kanker, namelijk ongeveer 3000 per jaar. Dat stelt het Diabetes Fonds aan het begin van een voorlichtingscampagne over de gevaren van suikerziekte. retarieel Management Support op maat, Personal Organizing Verhuiscoördinatie -Taal- en spraakstoornissen - Articulatiestoornissen - Afwijkende mondgewoonten - Stemproblemen - Auditieve verwerkingsproblemen - Lees en spellingproblemen - Sensorische informatiever werkingsproblemen Donge 9a j 2911 CV Nieuwerkerk aan den IJssel T. 06 29 79 10 18 I E. info@sisensas.nl IW. www.sisensas.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 37