I Eerste paal voor nieuwbouw Autobedrijf Terlouw Aktie Winter band/ velg combinatie M rjL ■Ée BOVAG Suzuki Service dealer voor Gouda, Waddinxveen en omstreken uit voorraad leverbaar (incl btw v.a. 429,=) Groningenweg 4 - Gouda - tel. (0182) 516680 - www.suzukivanbuuren.nl Suzuki VOS onderhoud (voordelig onderhoud v.a. 164,50 incl btw en montage) Suzuki Mobiliteit Service (24 uur per dag, 7 dagen per week) Suzuki Ruit Service Suzuki Schade Service Suzuki Airco Service Reparatie en onderhoud voor alle merken Suzuki Mobiliteit Service HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 26 OKTOBER 2011 i Vanaf 5 november bij ons in de showroom al vanaf €999, -%y Op vrijdag 4 november 2011 zal Wilco Terlouw de Eerste paal slaan voor het nieuwe pand van het bekende Goudse Autobedrijf Terlouw. Twintig jaar geleden startte Adriaan Terlouw aan het Raam in Gouda zijn bedrijf in het centrum van Gouda. Al een aantal jaren was men op zoek naar een goede locatie voor een modern gebouw, dat voldoende ruimte en mogelijkheden zou bieden voor een up to date garagebedrijf. Op het bedrijventerrein Gouwe Park op de hoek van de Noordbaan en de Grote Esch zal de ko mende maanden hard gewerkt worden aan de realisatie van een fraai pand, waarin naast het garagebedrijf ook ruimte is gecreëerd voor drie 5 sterren bedrijfsunits. Als alles volgens plan verloopt zal Autobedrijf Terlouw eind zomer 2012 het nieuwe pand kunnen betrekken. Uitgebreide mogelijkheden Het gebouw heeft een receptieruimte waar de klan ten zich kunnen melden en afspraken kunnen maken voor een servicebeurt, APK keuring, Airco onderhoud, banden, schaderegeling, reparatie of voor de opslag van winterhanden. In de nieuwe vestiging komen alle onderdelen voor een compleet onderhoud van personenauto's en lichte bestelwagens APK. De nieuwe werkplaats van 375 m2 wordt uitgerust met de modernste apparatuur. Daarnaast krijgt het gebouw een totale showroom ruimte van maar liefst 940 m2 voor de verkoop van gebruikte auto's. Op de tweede verdieping is plm. 1000 m2 beschikbaar voor het huren van stallingruimte voor caravans, oldtimers, motorfietsen e.d. Werkplaats In de moderne werkplaats kunnen straks alle voorkomende werkzaamheden aan de personen- en bestelwagens wor den uitgevoerd en ook alle noodzakelijke autoreparaties, ongeacht welk autotype. De service en garantie worden volgens de BOVAG-norm verleend. Ook voor autoschade kan men bij Autobedrijf Terlouw een afspraak maken. 5-sterren Bedrijfsunits te koop of te huur In het door BPA te realiseren bedrijfsgebouw worden,naast de nieuwe vestiging van Autobedrijf Terlouw, drie multi functionele bedrijfsruimtes opgenomen. Deze bedrijfsruimtes, met een duidelijk eigen karakter en representatieve gevel, worden ingericht met op de begane grond een kleinere kantoorruimte, een hal met toilet, pan try, trap naar de eerste verdieping en een bedrijfsruimte en op de eerste verdieping een grotere kantoorruimte, een overloop en een bedrijfsruimte. Zij hebben een flexibele indeling en een moderne uit straling en zijn afgewerkt met onderhoudsvriendelijke gevelelementen en puien en met een bijzonder laag energieverbruik. Het gebouw heeft een bijzonder ontwerp en krijgt een 5- sterren kwaliteit, ten aanzien van: Bereikbaarheid, Com fort, Duurzaamheid, Veiligheid en Voorzieningenniveau!! Met het slaan van de eerste paal op 4 november a.s. komt een lang gekoesterde wens voor een nieuw, modern en eigentijds bedrijfsgebouw, met ruimte voor het autobedrijf en drie multifunctionele bedrijfsunits, eindelijk in zicht.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 45