Zuidpias Kick-off Burgernet QI hi<1 dorps 'J Horen %>2ien Bellen Inzameling snoeiafval in Nieuwerkerk aan den IJssel Qwiek Oud Verlaat iBike, en jij /iBike 4 Help mee aan de veiligheid in uw buurt! Afvalbrengstation Zevenhuizen 27 oktober gesloten 3" 'liBs «ërrjy? gemeente Doe mee met Burgernet! Aanmelden op www.burgernet.nl Dinsdagavond 8 november 2011 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 26 OKTOBER 2011 ^BURGERNET lESfc., -r j .Amw, 7/ Op donderdag 3 november geven bur gemeester Gert-Jan Kats en teamchef van de Politie HM Rene Ravenstein, het startsein voor het inwerking stellen van het Burgernet-systeem. is in september gestart. Alle inwoners en bedrijven van de gemeente ontvingen een uitnodiging om zich in te schrijven als deelnemer van Burgernet. Via dit telefonisch netwerk kunnen inwoners en bedrijven de politie helpen om verdachte en vermiste personen snel op te sporen. Graag nodigen wij u, als inwoners van Zuidpias, uit om hierbij aanwezig zijn. Voorafgaande aan de extra raadsvergadering begint de kick-off om 19.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel. De wervingscampagne "Burgernet" Meer informatie Op dé website www.burgernet.nl en in de brochure vindt u antwoord op de meest gestelde vragen. De inwoners van Nieuwerkerk aan den IJssel kunnen hun snoeiafval aanbieden aan de kraakperswagens die op drie zaterdagen voor u klaar staan. Hoe en wat: Al uw tuinafval, zoals snoeiafval en bladeren, kunt u in de kraakperswagen kwijt. Materialen zoals hout, ijzer en kunststof uit de tuinen behoren hier niet toe! U dient het groen dan ook zonder plastic zak af te leveren. Auto's die snoeiafval brengen met aan hangwagen worden doorverwezen naar de gemeentewerf in Nieuwerkerk aan den IJssel, naast het afvalbrengstation. Data en locatie: De kraakperswagen vindt u hier: 29 oktober van 9:30 uur tot 12:00 uur kruising van Heugtenlaan /Bermweg Inabij kinderdagverblijf). Van 13:30 uur tot 16:00 uur Schoolstraat Inabij Vijverzicht). 5 november van 9:30 uur tot 12:00 uur Goudmos (nabij gymzaal). Van 13:30 uur tot 16:00 uur lersestraat (par keerplaats zwembad). 12 november van 9:30 uur tot 12:00 uur kruising van Heugtenlaan /Bermweg (nabij kinderdagverblijf). Van 13:30 uur tot 16:00 uur Schoolstraat Inabij Vijverzicht). Op deze dagen en tijden kunt u met aanhang wagens terecht op de gemeentewerf aan de Eerste Tochtweg 9b (naast afvalbrengstation). Het afvalbrengstation in Zevenhuizen is donderdagmiddag 27 oktober gesloten. U kunt met uw afval terecht bij het afvalbrengstation in Nieuwerkerk aan den IJssel. Over zo'n twee weken zijn de inwoners van Oud Verlaat aan zet. Dan is de derde Qwieke dorpsavond van 2011. De dorpsavonden hebben dit jaar een hele nieuwe opzet. Heeft u de special hierover gemist? U kunt hem inzien op de website van de gemeente en de website van ZuidplasActief. Op 8 november kunnen inwoners met elkaar in Lake 7 (De Zevensprong) in gesprek over allerlei problemen en uitdagingen in Oud Verlaat. Natuurlijk is ook het gemeentebe stuur aanwezig. Niet om zelf te praten maar vooral om te luisteren. Waar kan de gemeente Zuidpias bij helpen? En wat zullen inwoners zelf moeten doen? Informatie over grote lopende projecten in Oud Verlaat presenteren we op panelen. Ook is er een mobiel meldpunt aanwezig waar u specifieke opmerkingen en klachten kwijt kunt. U kunt uw gespreksonderwerpen aan ons doorgeven. De vijf meest genoemde onder werpen worden de thema's aan tafel. Zit uw onderwerp erbij? Dan bespreekt u dit op de dorpsavond aan tafel samen met vijftien inwo ners. U kunt uw onderwerp aan ons doorgeven door bijgaande bon in te sturen, ons te mailen op dorpsdagOzuidplas.nl of door te reageren op facebook/Qwiek. Programma 19.15 uur 19.30 uur 19.45 uur 20.45 uur 21.30 uur 21.45 uur Inloop met koffie Burgemeester opent Tafelgesprekken Presentatie per tafel door inwoner Burgemeester reageert: hoe nu verder Burgemeester sluit af P.S.: Qwieke dorpsavond vindt plaats in Lake 7 Ivoorheen de Zevensprong) in verband met de grote belangstelling van vorig jaar. Naam Adres Postcode plaats Ja, ik kom naar de dorpsavond in Oud Verlaat Ik wil graag het volgende onderwerp bespreken: ,'r ''r U kunt de coupon in een envelop terugsturen naar Gemeente Zuidpias Qwieke dorpsdagen Antwoordnummer 6 2900 VD Nieuwerkerk aan den IJssel De Milieudienst Midden-Holland is dit najaar gestart met de fietscampagne "iBike, en jij?" om fietsen onder de aandacht te brengen. De eerste campagneactiviteit is een fotowed strijd, waar een nieuwe Johnny-Loco fiets mee te winnen is. Doe ook mee De fotowedstrijd loopt nog tot 11 november 2011. Er zijn inmiddels al meer dan 200 stem men verzameld. Meedoen en kans maken op de fiets kan nog steeds. Meedoen werkt als volgt: 1) Knip het logo uit de krant of print het van de website www.ibikeenjij.nl. Ook kan je de kaarten met het logo tegenkomen op verschillende plekken in de regio (o.a. Tweewielerspecialist Rep 26 in Gouda). 2) Maak een leuke foto van jezelf met het duidelijk zichtbare logo. 3) Ga naar http://www.facebook.com/iBike. en.jij en plaats de foto op het prikbord. 4) Voeg je eigen naam toe aan de foto (gebruik de knop 'tag je foto'). Maximaal 1 JJ \l„ .SSÏWrt ■V naam, ook al staan er misschien meerdere mensen op. 5) Roep zo veel mogelijk mensen op om op 'vind ik leuk' te klikken bij je foto. 6) Op 11 november 2011 om 0.00 uur wordt gekeken bij welke foto het vaakst op 'vind ik leuk' is geklikt. Is dat die van jou? Dan win jij de fiets! Campagne De campagne iBike, en jij?" is er op gericht om fietsen bij alle Midden-Holland inwoners op een positieve manier te stimuleren. Fietsen is niet alleen leuk, maar ook nog eens erg goed voor je gezondheid, portemonnee èn frisse lucht! MMMMH

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 5