Groen Schoenen a Sport verbouwt Verhage in landelijke Wassen met service bij Cafetaria Top 100 Van der Knaap 20 HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 2 NOVEMBER 2011 HPHBHkü dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO I Klikken mag Nesselande - De nieuwe wasstraat bij hetShellstation aan de Brandingdijk is een lust voor het oog. Vanaf nu kan iedereen sneller en beter zijn auto laten wassen bij het benzinestation van de familie Van der Knaap. Wie het liever met de hand doet, wordt ook op zijn of haar wenken bediend meteen groot aantal nieuwe wasplaatsen. Door Erwin van 't Hof "De wasstraat is het nieuwste van het nieuwste," vertelt eigenaar Cor van der Knaap trots. "We willen er altijd alles aan doen om de klant zoveel mogelijk van dienst te zijn, dat kan natuurlijk alleen met de beste spullen." Dat klantvriende lijkheid hoog in het vaandel staat blijkt als er iemand aan komt rijden om zijn auto te wassen. Van der Knaap of een van zijn medewerkers legt geduldig uit hoe de nieuwe wasstraat werkt. "Dat is natuurlijk niet meer dan normaal. We willen iedereen zo goed mogelijk weg wijs maken, daar staan wij voor." Daarnaast zijn ook de mogelijkhe den om zelf met de hand te was sen flink uitgebreid. "Het aantal indoor wasplaatsen is nu twee keer zo groot," zegt Koen van der Knaap. "We hebben er nu twaalf binnen en één buiten voor cara vans of vrachtwagens." De groot ste vernieuwing is een nieuwe velgenreiniger. "Het ziet er eigen lijk een beetje uit als opgeklopte slagroom. Je moet het op de vel gen spuiten en het er even in la ten trekken. Daarna kan je het er gewoon af spoelen." Een man die zijn auto aan het wassen is, is zeer te spreken over de reiniger. "Het werkt echt heel goed, mijn velgen zijn nog nooit zo schoon geweest!" Een andere innovatie van het be drijf is het gebruik van een uni versele sleutel waar een tegoed op kan worden gezet. Cor van der Knaap: "Je betaalt vijf euro borg en dan krijg je een sleutel mee. Daar kan je dan in de shop geld op zetten en deze gebruiken voor alle carwashactiviteiten van het sta tion. Ook kan je tanken voor was- tegoed op deze sleutel. Gedoe met kleingeld is hiermee verleden tijd.' Van 3 tot en met 9 november kan iedereen de wasstraat gratis uit proberen na een tankbeurt. Corvan der Knaap: "Als je 25 liter tankt, krijg je de meest uitgebreide was beurt ter waarde van 15,- euro. De waslaag die inbegrepen is met deze wasbeurt blijft wekenlang actief. Koen van der Knaap. "Het is geweldig spul. De auto wordt weer als nieuw, na weken is het effect nog zichtbaar." Cor van der Knaap demonstreert de velgenreiniger. Nesselande - Verhage fastfood staat op nummer 67 in de landelijke Cafetaria Top 100. De lijst is een onafhankelijke ranglijst van top- cafetaria's, samengesteld door het vakblad Snackkoerier. Nederland telt vijfduizend cafeta ria's. Met behulp van zo'n dertig anonieme juryleden heeft Snack koerier honderden cafetaria's be zocht en beoordeeld. Er is naar de smaak van de producten, gastvrien- delijkheid, prijs/kwaliteitverhou ding, hygiëne en de uitstraling van de zaak. Nieuwerkerk aan den IJssel - De beide winkels van Groen Schoenen Et Sport liggen naast elkaar in winkelcentrum Reigerhof, het grootste win kelcentrum van de gemeente Zuidpias. Samen bieden zij een kleine 500 vierkante meter aan dames-, heren- en kinderschoenen in combinatie met sportartikelen en sport- en vrijetijdsmode. De onderneming, opgericht in 1896 in Rotterdam, wordt thans geleid door Dick Groen. Hij be hoort tot de vierde generatie van de ondernemende familie. Sinds enige tijd kan via internet bij Groen Schoenen en Sport net zo makkelijk worden ingekocht als in de.fysieke winkel. "De klant blijft hiermee opnieuw koning", is het motto dat al generaties lang door de firma Groen hoog in het vaandel wordt gehouden. Twit ter en Facebook zijn hulpmidde len die inmiddels gebruikt worden bij het benaderen van klanten. Voor februari van het komend jaar staat een verbouwing van beide panden op de agenda. De huidige doorgang tussen beide winkels verdwijnt waardoor er één grote gezamenlijke ruimte ontstaat, waarin beide segmen ten nauw op elkaar aansluiten en één sterk concept gaan vormen. Belangrijk uitgangspunt blijft de aansprekende collectie waar- Groen Schoenen Et Sport is op maandag geopend van 13.00 tot 17.30 uur; op dinsdag, woensdag en donderdag van 9.30 tot 17.30 uur; op vrijdag van 9.30 tot 21.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Groen Schoenen is te bereiken via 0180-313797 en Groen Sport via 0180-322805. bij klanten een deskundig advies kunnen verwachten en waarbij een goede service geboden blijft. Leuk aspect bij de hedendaagse mediamogelijkheden is dat de verbouwing via youtube, twit ter en www.facebook.nl/groen- winkels gevolgd kan worden. Verbouwingsaanbiedingen vindt men op www.groenwinkels.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 22