Duim voor Gera Vonk Stoffelijk overschot in sloot is 51-jarige vrouw ierfstvaas Popgroep voor de jeugd ouché brengt Kristal in Spaans-Italiaanse sferen Intocht Sinterklaas Erasmianen in Nesselande m UW TREKHAKEN SPECIALIST VrijwiIligersprïjs 2011 Nesselande HART VAN HOLLAND I NI S5ELANDE 2 NOVEMBER 2011 33 Wt m. Vanaf 382,- -jgs Vanaf 435,- E~ Vanaf 435,- J§ Vanaf 449,- ,5* Vanaf 460,- Vanaf 469,- Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Door Marianne Fortuin Nesselande - Winkelcentrum Bou levard Nesselande heeft de vrij- willigersverkiezing 'Geef eens een duim!'gehouden. Bezoekers van het winkelcentrum konden hun stem uitbrengen en zaterdag 29 oktober werd bekend gemaakt wie de win naar was: Gera Vonk van Swedoro, Stichting Welzijn Doven Rotter dam. Zij ontving de Duim. Onder de stemmers werden vier goed gevulde boodschappentassen verloot, die eveneens werden uitgereikt. De top 3 van genomineerden be stond uit Gera Vonk en René van den Boezem, beide van Swedoro, en Theo Engering, vrijwilliger Jon gerenwerk bij Stichting Buurtwerk Alexander. De duim en de bloemen voor Gera Vonk. Om de spanning er in te houden stelde presentatrice Diana Felix de genomineerden aan het publiek voor: Theo Engering zet zich sinds twee jaar in voor Stichting Buurt werk Alexander. Hij woont in Schie dam, maar is elke woensdagmiddag en -avond hier in De Kristal, wat er ook gebeurt. Vrijwilliger René van den Boezem, vrijwilliger sinds 1990, is penningmeester externe zaken en houdt zich. met dertig andere vrij willigers, bezig met projecten bij Swedoro. Felix: Zo n project was de WereldDovendag in het Topsport centrum in Rotterdam. Tolk Ge barentaal Nettie Blok was erbij die dag: Fantastisch! Er waren mensen uit Nederland en België. Het was meer dan we verwacht hadden, mede dankzij de vele vrijwilligers. Felix sprak haar waardering uit voor het feit, dat twee mensen van de zelfde stichting genomineerd wa ren. Nesselande - Het stoffelijk overschot dat op 22 oktober in de sloot naast de metro aan aan de Max Heymansstraat in Nesselande is gevonden, is ge ïdentificeerd. Het gaat om een 51-jarige Rotterdamse vrouw. Uit onderzoek zijn vooralsnog geen aanwijzingen naar voren gekomen die duiden op een misdrijf. Het onderzoek wordt nog voort gezet door de politie. Er wordt een passantenonderzoek gehouden. Ook is de politie op zoek naar getuigen. Mensen die voor zaterdagochtend iets hebben gezien rondom de Max Nesselande - De deelnemers aan Het kinderatelier in De Kristal ma ken woensdag 9 november een Herfstvaas. Kinderen van zes tot en met negen jaar zijn van 13.30 tot 14.30 uur van harte welkom om aan de slag te gaan met klei. Van een piastic fles, klei en herfstbladeren wordt een herfstvaas gemaakt. Voor meer informatie: 010-2862760. Heymansstraat of informatie heb ben over het overlijden van de vrouw, worden verzocht contact op te nemen met de politie Rotterdam- Rijnmond via 0900-8844 (lokaal tarief). Nesselande - Kinderen van de groe pen 4 tot en met 8 van de basis school, die graag zingen en van popmuziek houden, kunnen zich aanmelden voor De Popgroep. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2518988. Nesselande - Kamerorkest Touché geeft zondag 13 november een spaans-Italiaans getint concert in De Kristal. Centraal staat een optre den van de flamencogitarist Kambiz Afshari, die begeleid door het orkest een tweetal door hemzelf gecom- De winnaar van de Vrijwilligersprijs werd Vonk. Ze is voorzitter van de stichting en leidinggevende. Zij ontving uit handen van Felix de Duim, het boeket en een diner cheque ter waarde van 150,- euro. Vonk: "Ik ben sprakeloos. Ik heb dat niet alleen verdiend, maar met de andere vrijwilligers. Ik wil de stem mers en de winkeliers bedanken." Na afloop gaf ze aan, dat ze in de zevende hemel was met haar prijs. Vonk: "Ik doe dit vrijwilligerswerk al meer dan 25 jaar. Ik woon in Krimpen aan de Lek, maar heb op de dovenschool gezeten in Rotter dam. Daar heb ik een mooie loca tie gezocht en gevonden voor een ontmoetingscentrum voor doven, in Alexanderpolder. Toen dat ge bouw eenmaal klaar was, jeukten mijn handen om een ander project te gaan doen. Ik ga steeds maar door." Nesselande - Sinterklaas en zijn pie ten brengen zondag 27 november een bezoek aan Boulevard Nesselan de. De zwarte pieten zijn al begon nen met de voorbereidingen van het bezoek en gebruiken een leegstaan de winkelunit als cadeautjesdepot. De kinderen uit Nesselande mogen de pieten hier later komen helpen met inpakken en gedichtjes maken. Ook wordt voor de kinderen een speurtocht georganiseerd en kunnen zij een kleurplaat inleveren. Nadere berichten hierover volgen nog. Vorig jaar kwam één leerling een presentatie geven, dit jaar waren er zeven echte Erasmianen. poneerde en gearrangeerde muziek stukken ten gehore brengt. Het concert begint om 14.00 uur, de toegang bedraagt 4,- euro. Voor meer informatie en reserveren: 010- 2862760. Nesselande - Leerlingen uit de eerste klassen van het Erasmiaans Gymna sium bezochten vrijdag 28 oktober hun oude school om een presentatie te geven over Erasmus, die op 28 oktober geboren is. In Nesselande kwamen oud-leerlingen, Fleur, Sven, Tim, Bastiaan, Nur, Damian en Daan naar OBS het PassePartout. Zij hiel den een powerpoint presentatie over het leven van Erasmus en lie ten daarna een filmpje zien over de tijd waarin Erasmus leefde. Erasmus, die zelf maar korte tijd in Rotterdam gewoond heeft, heeft zijn sporen in zijn stad nagelaten, Erasmus voelde zich altijd en overal een Rotterdam mer. Seat Ibiza III HB 3 drs. rr. Bwj. mei 2002 5 s Mazda 2 HB 5 drs. Bwj. juni 2003 Nissan Micra HB 3 drs. Bwj. feb. 2003 CD Citroen C4 HB 5 drs. Bwj. juni 2004 <D V» Ford Focus II HB 5 drs. «T Bwj. sep. 2004 VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Kijk op www.trekhaken.nl S Jaap Eindhoven Noordeinde 25a^ f" Zevenhuizen Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 35