Sittard »Q crgtekf I Tien finaleplaatsen voor Unity99 bij Sittard Cup Zware nederlaag dames Groeneweg Schrijver wint in Goes Sander Boer terug als trainer Vijf herfstkampioenen Van der Vliet oppermachtig NieMo krijgt tegenstand HART VAN HOLLAND SPORT 2 NOVEMBER 2011 Karate Voetbal Tennis Waterpolo Tennis Judo Waterpolo I <r« MiiM jrtadt durtcjnt^l j Il-nW-l Sill""1 Sittard/Nesselande - Unity99 Rotterdam nam zondag 30 oktober deel aan de Sittard Cup karate. Coach Van Daalen, die deze dag assistentie kreeg van Oniell Zuiverloon en Nick Gerrese, liet een aantal beloften debuteren op dit internationale. De delegatie van Unity99 Rotterdam was in Sittard op dreef. Er werden tien finaleplaatsen bereikt, waarvan twee finales zelfs een clubonder onsje werden. Goud werd veroverd door River Luns, Elmarvan Kleef, Lizzy Klappe, Bryan Lusse en Laury Vogelzang. Lisa Portier, Michelle Kunst, En rico van Ravesteijn, Bob Kremers en Estelle Waltz namen het zilver mee naar huis en brons was er voor Savennah van der Oest, Cristin Wil- lems, Zoë Jutte, Tanja Izelaar, Me lissa van Oudenaarden en Wesley Kooij. De organisatie van de Sittard-cup en de wethouder van sport van Sittard huldigden Nick Gerrese en Laury Vogelzang voor het behalen van een bronzen medaille tijdens het afge lopen WK in Servië en Maleisië; een zeer sportief gebaar van de sympa thieke organisatie van Sittard. Voor meer informatie: www.unity99.nl. Zevenhuizen - In de uitwedstrijd op zondag 30 oktober tegen Antibar- barie werden de Groeneweg dames gelijk onder druk gezet. Daar moest de ploeg wel even aan wennen, want gewoonlijk is het andersom en neemt Groeneweg het heft in handen. In de 15e minuut scoorde de thuisploeg de 1-0. Groeneweg had het moeilijk en in de 25e mi nuut werd het zelfs 2-0. Vervolgens kregen de dames uit Zevenhuizen een beetje vat op het spel van de tegenstander wat in de 30e minuut leidde tot een treffer van Patri cia van der Hoek; 2-1. Na rust kon Groeneweg het tempo van Antibar- barie helemaal niet meer volgen. In de 57e minuut stond de 3-1 op het scorebord en in de 64e minuut liep de thuisploeg uit naar 4-1. Via 5-1, 6-1 en 7-1 was het drama in de 87e minuut compleet met een 8-1 eind stand. Ondanks hard werken, zat er deze wedstrijd voor Zevenhuizen niet meer in. Nieuwerkerk aan den IJssel - Zowel in Hoofddorp als in Goes streden de afgelopen weken kinderen uit heel Nederland in verschillende leef tijdsgroepen om mee te mogen doen met het winter jeugdcircuit van de KNLTB. De 12-jarige Lars Schrijver van TC Nieuwerkerk deed bij het toernooi in Goes goede zaken. Door de leef tijdcategorie tot en met veertien jaar te winnen, mag hij zich deze winter gaan meten met de beste 64 van Nederland. De succesvolle delegatie van Unity99 samen op de foto. Nieuwerkerk aan den IJssel - Dames 1 stond vrijwel de gehele wedstrijd voor tegen HZZian, maar kwam in de laatste periode toch in de problemen toen de Haagse gasten terugkwamen tot 6-6. Dankzij onder meer twee treffers van uitblinkster Denise Boereboom, die één van haar beste wedstrijden in de hoofdmacht van NieMo speelde en in totaal zes keer scoorde, werd de zege veiliggesteld: 9-7. Na de wedstrijd maakte Sander Boer bekend dat hij terug wil ke ren als trainer van de vrouwense lectie. Een maand geleden stapte hij op uit onvrede over een aantal zaken. Wel bleef hij aan als coach: "De club kan op korte termijn geen vervanger voor mij vinden en ik wil niet op deze manier afscheid ne men. De club heeft dat ook nooit gewild en we hebben afgesproken dat we een streep zetten onder de gebeurtenissen van voorbije tijd. Met andere woorden: we gaan wat mij betreft met een schone lei be ginnen." 29 oktober zijn visitekaartje afgegeven in het Belgische Lommei. Op het internationale sterk bezette toernooi, de Flanders cup, wist hij het goud te behalen door zes par tijen op ippon (vol punt) te winnen, de maximale score. Nieuwerkerk aan den IJssel - De waterpoloërs van WSG NieMo-Van Vliet staan ook na de vijfde wed strijdronde aan kop in de eerste districtsklasse. Westland bezorgde de ploeg van trainer/coach Zlatko Rakonjac wel de nodige weerstand. 'n de eerste periode bepaalde Westland het spel. NieMo had pas "3 twee treffers van de bezoekers '"breng met een goal van Luuk Janssen. Maurits Meeuwisse scoor de daarna de 2-3 en in een man- leersituatie via een pass van Kevin Neleman volgde er nog één. Aan det begin van de tweede periode scoorde Meeuwisse opnieuw. Harold Fischer speelde in de derde periode een belangrijke rol met drie goals. Van de vier overtalsitu- aties die NieMo kreeg werden er drie benut. In de laatste periode nam Maurits Meeuwisse brutaal de voorsprong (8-7). Er volgden drie uitsluitingen bij NieMo die, op de laatste na (8-8), goed werden verdedigd. Door een voordeelsitu atie voor de bezoekers af te fluiten, zorgde de arbitrage voor de nodige opschudding. Na overleg besloot het arbitrair duo het doelpunt van Westland niet te tellen. Daarmee werd NieMo terecht gered van de ondergang. Mix 1 voor de derde keer op rij kampioen Nieuwerkerkaanden IJssel-TCNieuwerkerkslootditweekend metvijf kampioensteamsdeherfstcompetitieaf.Zaterdag werden mix 1,mix2en heren35+kampioen.Opzondagwarendejongenstoten met 17en meisjestoten met 13desterksten. Voor het eerste zaterdag mix team, bestaande uit Mera Oosterom en Micha Bloem, Andrea en Peter van Steensel, Monigue Schneider, Ben Ackermans, Christina Burgmans en Paul van Velzen was het het derde kampioenschap op rij. Zij wonnen eerder de herfstcompetitie 2010 en de voorjaarscompetitie 2011.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 45