makelaardij twitter Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code. Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN WADDINXVEEN Prinses Irenestraat 28 Vraagprijs 219.500,k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Biezen 101 Vraagprijs 300.000,-- k.k. IN PRIJS VERLAAGD Justus van Effenlaan 62 Vraagprijs 150.000,k.k. IN PRIJS VERLAAGD Marga Klompehoeve 123 Vraagprijs 235.000,— k.k. ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN Heuvelhof 37 Vraagprijs 425.000,-- k.k. Noordkade 149G Koopsom 495.000,— k.k. WADDINXVEEN rm f OT Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl HART VAN HOLLAND DE KR A 2 NOVEMBER 2011 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen W powered by nvm 3-Kamer appartement (voorheen 4) Gelegen nabij winkels, openbaar vervoer en het Gouwebos Bijdrage VvE 149,70 p.m. (inel. 52,50 voorschot stookkosten) In kleinschalig appartementencomplex op de 1e etage gelegen verzorgd 3 kamer appartement (voorheen 4) met ruim balkon (W) en berging in de onderbouw. Bouwjaar 1964, gebruiks- oppervlakte wonen 75 m2, gebouwgebonden buitenruimte 4 m2 (balkon) en inhoud 233 m2. Ind.: Entree/hal met laminaatvloer en vaste-/meterkast; Toiletruimte met hang- closet (2011); Badkamer met douche en vaste wastafel met meubel (2011); 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en toegang tot het balkon; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Gesloten keuken met laminaatvloer, toegang tot klein balkon en rechte lichte keukenopstelling voorzien van gaskookplaat, afzuigkap, geiser (huur), vaatwasmachine- en wasmachineaansluiting; Ruime, lichte woonkamer met laminaatvloer en toegang tot het balkon. Bijzonder heden: Dit appartement is geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing. 6-Kamer eengezinswoning Gelegen in de kindvriendelijke en gewilde woonwijk Zuidpias Volledig geïsoleerd Ruime eengezinswoning met uitzicht over singel, ruime par keergelegenheid en op loopafstand van scholen en winkels. De zonnige achtertuin met berging en achterom, grenst aan een speel-/grasveld. Bwjr. 1988, 135 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 122 m2 en 393 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met meterkast; Toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Woonkamer met trapkast en schuifpui; L-vormige open keuken met diverse inbouwapparatuur en screen. De begane grondvloer is v.v. plavuizen met vloerverwarming. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers met laminaatvloer, w.v. 1 met rolluik; Badkamer met vloerverwarming, douchecabine met thermostaatkraan, wastafelmeubel, hangend toilet en balkon. 2e Verd.: Overloop met dakvenster, wasmachineaansluiting, unit m.v., c.v.-combiketel en luik naar vliering; 1 Slaapkamer met dakvenster en laminaatvloer; 1 Slaapkamer met laminaatvloer, bergruimte, dakvenster en dakkapel met rolluik. Bijz.: Buitenschil derwerk uitgevoerd in 2009. Luxe geschakelde villa met garage Gelegen direct aan de rivier "De Gouwe" Mogelijkheid tot uitbreiding van de woning aanwezig Direct aan de levendige rivier "De Gouwe"gelegen luxe gescha kelde villa met aangebouwde garage, parkeermogelijkheid voor meerdere auto's op eigen terrein, ruim dakterras en terras. Bwjr. 1992, 244 m2 eigen grond, inhoud 555 m3 (incl. garage), gebruiksoppervlakte wonen 135 m2overige inpandige ruimte 22 m2 (garage) en gebouwgebonden buitenruimte 33 m2 (dakterras). Tevens heeft de verkoper 49 m2 grond in gebruik van de Provincie Zuid-Holland langs de westelijke oever van de Gouwe te Waddinxveen (vergunning aanwezig). Ind.: Entree/hal; Garderobekast met toegang tot de kelder; Toilet v.v. fonteintje; Fraaie woonkamer met uitzicht over De Gouwe en gashaard; Ruime open eetkeuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; Inpandig te bereiken garage met aanslui ting wasapparatuur. 1e Verd.: Overloop; 1 Royale slaapkamer met schuifwandkast en toegang tot het dakterras; Luxe badkamer v.v. douchecabine, ligbad, hangend toilet, wastafel met meubel en vloerverwarming; 1 Slaapkamer. 6-Kamer eengezinswoning Centraal gelegen t.o.v. scholen, winkels en NS-station Buitenschilderwerk is de afgelopen jaren bijgehouden In de gewilde wijk Groenswaard gesitueerde, royale, goed onderhouden woning met fraai aangelegde achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1970, 150 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 143 m2 en inhoud 466 m3. Ind.: Tochtportaal met meterkast; Royale hal; Toilet (2008) v.v. closet en fonteintje; Doorzon woonkamer met toegang tot de achtertuin en v.v. haard; Geslote'n keuken met toegang tot de achtertuin en aan weerszijden een luxe rechte opstelling (2005) met inbouwapparatuur. 1e Verd.: Overloop; Separate toiletruimte (2009) v.v. closet; Luxe badkamer (2005) v.v. inloopdouche, wastafel met meubel en vloerverwarming; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: 1 Hobbykamer met gedeelde kunststof dakkapel aan de achterzijde, c.v.-combiopstelling en wasmachine aansluiting; 1 Royale zolderslaapkamer met gedeelde kunststof dakkapel. 7-Kamer, uitgebouwd herenhuis Inpandige garage Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2010 Nabij het Oude Dorp gelegen ruim, goed onderhouden heren huis met inpandige garage, voortuin met parkeermogelijkheid voor 2 auto's en zonnige achtertuin. Bwjr. 1979, 252 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 180 m2, gebruiks oppervlakte overige inpandige ruimte 18 m2 en inhoud 690 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Gedeeltelijk uitgebouwde woonkamer met toegang middels dubbele schuifpui tot de achtertuin, open haard en massief eiken vloerdelen; Open eetkeuken met plavuizenvloer met vloer verwarming en U-vormige luxe keukenopstelling met zwart cesarstone aanrechtblad en inbouwapparatuur; Bijkeuken met aansluiting wasapparatuur. 1e Verd.: Overloop; Toilet; Badkamer v.v. dubbele wastafel met meubel, hoekligbad, inloopdouche en designradiator; Werkkamer/entresol; 3 Slaapkamers. 2e Verd.: Overloop; 1 Werkkamer met Velux dakvenster; 1 Slaapkamer met kopgevelraam; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster. 4-Kamer 2-onder-1 kapwoning Parkeerruimte op eigen terrein Op korte afstand van het centrum met diverse voorzieningen Gedeeltelijk uitgebouwde 2-onder-1 kapwoning met dakterras, voor- en achtertuin met onderheid terras, royale schuur, berging en planten/groetenkas. Bwjr. 1965, 657 m2 eigen grond, gebruiks oppervlakte wonen 114 m2, overige inpandige ruimte 14 m gebouwgebonden buitenruimte 14 m2, externe berging 24 m en 315 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met meterkast, trapopgang en trap/kelderkast; Toiletruimte met closet en fonteintje; Gardero benis; Doorzon woonkamer met fraai zicht en uniek doorgeeflu: naar dichte keuken; Keuken met rechte keukenopstelling. Bij keuken met buitendeur, wasmachineaansluiting en c.v.-ketel. Ie Verd.: Overloop met inbouwkast en vaste trap naar 2e verdieping, 3 Slaapkamers, waarvan 1 met deur naar aangrenzend dakterras (14 m2). Badkamer met douchegelegenheid met thermostaatkraan, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: Multifunctionele zolderver dieping met kopgevelraam, dakraam en knieschotten. Ideale mogelijkheid voor het realiseren van een extra slaap-/werk- of hobbykamer. Stahoogte 2.20 meter. 5-Kamer eengezinswoning Gelegen nabij scholen, winkels, openbaar vervoer en Gouwebos Tevens te koop garagebox, vraagprijs 25.000,— k.k. In ruim opgezette en groene omgeving gelegen deels uitge bouwde royale eengezinswoning met voortuin en achtertuin (Z) v.v. sierbestrating, berging en achterom. Bwjr. 1964,138 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 111 m2 en inhoud 329 m3. Ind.: Entree/hal met garderobenis; Meterkast; Toilet ruimte met closet en fonteintje; Ruime L-vormige woonkamer met erkerraam; Uitbouw met toegang tot de achtertuin en keukenopstelling met natuurstenen blad, gaskookplaat, oven, afzuigkap en koelkast. 1e Verd.: Overloop; Toiletruimte met closet en fonteintje; 1 Slaapkamer met vaste kast en toegang tot het plat; 2 Slaapkamers waarvan 1 met 2 vaste kasten; Badkamer met douche en wastafel. 2e Verd.: Voorzolder met gedeelde dakkapel, wasmachineaansluiting, HR-combiketel (2009) en bergruimte; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel en bergruimte. Bijz.: Goed onderhouden woning v.v. hardhouten kozijnen met gedeeltelijk dubbel glas en dakisolatie. Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2011. In gezellige woonstraat, met vrij uitzicht over een speel plantsoen, gelegen uitgebouwde eengezinshoekwoning met garage, voortuin met parkeermogelijkheid voor 2 auto's en een verzorgde achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1960, 212 m2 eigen grond, gebruiksopper vlakte wonen 94 m2, overige inpandige ruimte 18 m2 (garage), externe bergruimte 6 m2 (berging) en inhoud 365 m3. Ind.: Entree/hal; Uitgebouwde woonkamer met open haard en toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Uitgebouwde open keuken met toegang tot de achtertuin, L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur. 1e Verd.: Douchegele genheid met zitbad en vaste wastafel; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met toegang tot het terras. 2e Verd.: Overloop met dakvenster, Vaillant HR cv-combi installatie en wasmachine aansluiting; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel. Uitgebouwde eengezinshoekwoning Aangebouwde stenen garage Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 46