Zuidpias Qwiek Zevenhuizen Nieuwerkerk aan de IJssel Praat mee! Dinsdagavond 22 november en woensdagavond 23 november 2011 Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Inzameling snoeiafval in Nieuwerkerk aan den IJssel Sm gemeente WEEK Betrokken bij uw dorp? HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 9 NOVEMBER 2011 V Otiffélfl dorpsAü^fcjll De inwoners van Zevenhuizen en Nieuwerkerk aan den IJssel zijn het beleid van de gemeente. Deze thema's worden aan zet op de laatste twee Qwieke dorpsavonden van 2011. De dorpsavonden hebben dit jaar een hele nieuwe opzet. Heeft u de special hierover gemist? U kunt hem inzien op de website van de gemeente en de website van ZuidplasActief. Op 22 en 23 november kunnen inwoners met elkaar in gesprek overallerlei problemen en uitdagingen in hun dorp. Natuurlijk is ook het gemeentebestuur aanwezig. Niet om zelf te praten maar vooral om te luisteren. Waar kan de gemeente Zuidpias bij helpen? En wat zullen inwoners zelf moeten doen? Informatie over grote lopende projecten presenteren we op panelen. Ook is er een mobiel meldpunt aanwezig waar u specifieke opmerkingen en klachten kwijt kunt. Avondprogramma 19.15 uur 19.30 uur 19.45 uur 20.45 uur 21.30 uur 21.45 uur Inloop met koffie Burgemeester opent Tafelgesprekken Presentatie per tafel door inwoner Burgemeester reageert: hoe nu verder Burgemeester sluit af U jij bepaalt de agenda Inwoners; u, uw buren, straatgenoten en andere dorpsgenoten staan centraal tijdens de dorpsavonden. Problemen komen op tafel om er met alle deskundigheid uit het dorp over te praten, zodat we samen mogelijkheden en oplos singsrichtingen kunnen bedenken. De gemeente luistert naar u en komt soms zelfs 'actief niets doen' zodat u tot uw recht komt in discussies. Ook voor andere Qwieke dorpsgenoten Voor iedere dorpsavond verzamelen wij via diverse kanalen zoals de gemeentepagina, facebook en de website, thema's die actueel zijn en leven in uw dorp. Het dorp staat namelijk centraal en niet besproken aan tafels met maximaal vijftien personen, inclusief gespreksleider en notulist. Na de pauze presenteert iemand van elke tafel centraal de uitkomsten van een thema. Voor het verzamelen van de thema's hebben wij uw hulp nodig! Meld uw onderwerp nu aan via: e-mailadresQwiekOzuidplas.nl ons telefonisch informatiecentrum 0180-330 300 onderstaande coupon. Dinsdagavond 22 november Dorpshuis Swanla, Burgemeester Klinkhamerweg 86, Zevenhuizen Woensdagavond 23 november Comeniuscollege, Fresiaveld 20, Nieuwerkerk aan den IJssel Op Facebook/qwiek en de website van ZuidplasActief leest u welke onderwerpen er zoal worden aangemeld. Houd deze sites dus in de De vijf meest genoemde onderwerpen worden de tafelthema's. Heeft u zelf geen onderwerp te bespreken, maar wilt u wel een kijkje komen nemen? Dan Mj> bent u ook van harte welkom! Naast de tafelgesprekken kunt u kennis nemen van grote lopende projecten in uw dorp via presentaties op pane len. Ook is er een mobiele klachtenbalie aanwezig om uw klachten of opmerkingen 1 te registreren. Postcode plaats Ja ik kom naar de dorpsavond in Ik wil graag het volgende onderwerp bespreken: U kunt de coupon in een envelop terugsturen naar Gemeente Zuidpias. Qwieke dorpsdagen Antwoordnummer 6 2900 VD Nieuwerkerk aan den IJssel Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Land voor Water 5, Moordrecht 2-kamer seniorenwoning, (begane grond) Beschikbaar per: 1 december 2011 Bruto huur: 424,12 per maand Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Maximum bruto inkomen €33.614,- Doorstromers vanuit een huurwo ning genieten voorrang Prinses Margrietstraat 13, Moordrecht 4-kamereengezinswoning Beschikbaar per: 19 december 2011 Bruto huur: 462,50 per maand Voorwaarden: Minimaal 2 personen Maximum bruto inkomen €33.614,- Ingezetenen van Molukse afkomst genieten voorrang Doorstromers vanuit een huurwo ning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan haar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 14 november 2011 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. De inwoners van Nieuwerkerk aan den IJssel kunnen hun snoeiafval aanbieden aan de kraakperswagens die op zater dag 12 november voor u klaar staan. Hoe en wat: Al uw tuinafval, zoals snoeiafval en bladeren, kunt u in de kraak- perswagen kwijt. Materialen zoals hout, ijzer en kunststof uit de tuinen behoren hier niet toe! U dient het groen dan ook zon der plastic zak af te leveren. Auto's die snoeiafval brengen met aanhangwagen wor den doorverwezen naar de gemeentewerf in Nieuwerkerk aan den IJssel, naast het afvalbrengstation. Datum en locatie: De kraakperswagen vindt u op 12 november hier: van 9.30 uur tot 12.00 uur kruising Van Heugtenlaan /Bermweg (nabij kinderdagverblijf). van 13.30 uur tot 16.00 uur Schoolstraat (nabij Vijverzicht). Op deze tijden kunt u met aanhangwagens terecht op de gemeentewerf aan de Eerste Tochtweg 9b (naast het afvalbrengstation).

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 5