Het Spectrum in actie voor Schoenmaatjes Pakjespakhuis van Sinterklaas Taart decoreren met marsepein Hoorzitting over Common Green Voorlichtingsavonden voor pubers en ouders Praisedienst Discussie Diner L Goud voor Tanya Izelaar en River Luns. B0VA6 HART VAN HOLLAND I NESSELANDE 16 NOVEMBER 2011 25 i. Wij hebben winterhanden vanaf 60,- velgen banden sets vanaf 350,- Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 Wij zorgen ook voor de opslag Uw trekhaken- specialist www.trekhaken.nl Karate Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Nesselande - Basisschool Het Spectrum doet ook dit jaar mee aan de Actie Schoenmaatjes van stichting Edukans. Alle kinderen brachten hoogstpersoonlijk de door hen rijkelijk gevulde en ver sierde schoenendozen naar de vrachtwagen van Edukans. De actie Schoenmaatjes is be doeld om kinderen bewust te .maken van de omstandigheden waaronder kinderen in andere landen leven. Stichting Edukans vindt dat ieder kind in de wereld recht heeft op onderwijs en wil de Nederlandse kinderen hierbij betrekken. De dozen gaan via het verwerkingscentrum in Zevenhui zen naar kinderen in Afrika. Ou ders konden contant of via een machtiging een bijdrage leveren aan de transportkosten. Uiteindelijk werden 552 versierde en gevulde schoenendozen bij de vrachtwagen van Edukans afgeleverd. Nesselande - Boulevard Nesse- lande zet dit jaar in samenwerking met Stichting Buurtwerk Alexan der een pakjespakhuis op voor Sin terklaas, dat vandaag, woensdag 16 november wordt geopend. Kin deren in de leeftijd van zes tot en met negen jaar kunnen van 13.30 tot 14.30 uur hun eigen 'pakjes boot 12' maken van een zelf mee genomen leg'e eierendoos. In het Pakjeshuis is tevens een flyer af te halen waarop alle Sinter klaasactiviteiten vermeld staan, waaronder een puz zelspeurtocht met kleur plaat waarmee de kinderen een prijs kunnen winnen. Ouders die willen helpen met het klaarmaken van de ca deautafels kunnen zich aanmel den via manouck.kwakernaat@ buurtwerk-alexander.nl of 010- 2862760. Nesselande - De randvoorwaarden- nota voor de 'Common Green', het gebied gelegen tussen Corsicalaan, Siciliëboulevard, Wollefoppenweg en Rietveldpark, vormt de basis voor bouwplannen, het inrichtingsplan en de aanleg van openbaar ge bied. Langs de Wollefoppenweg is bebouwing (wonen of onderwijs) Nesselande - Stichting Buurtwerk Alexander en de Jongerenhelpdesk van de Kerk in Nesselande organise ren twee voorlichtingsavonden voor pubers en ouders. Op de eerste avond, op vrijdag 25 november, staat het thema 'Sex Et Internet' centraal. Een spreker van stichting Veilig Online start de avond, waarna met ouders en jon geren apart doorgepraat wordt. Tijdens de tweede avond, op vrijdag 9 december, wordt gesproken over Nesselande - CurZusEtZo verzorgt dinsdag 22 november van 19.00 tot 21.30 uur in De Kristal aan de Cy- pruslaan 404 een workshop Taart Nesselande - De Kerk in Nesselande houdt op zondag 20 november een praisedienst. Met als thema 'Alleen bij God vindt mijn ziel haar rust', naar aanleiding van psalm 62 vers 2a, wil men door zang en muziek God dankzeggen, lofprijzen en aan bidden. De zangdienst begint om decoreren met marsepein'. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2518988 of www.cursusenzo.nl. 19.30 uur en de toegang is vrij. le dereen is welkom. De Kerk in Nesse lande is gevestigd in de Knoop van de Brede School Nesselande aan de Robert van 't Hofstraat 10. Voor meer informatie: www.kerkinnesselande.net. mogelijk en langs de Corsicalaan is een groengebied gepland. De deel gemeente legt de nota ter inzage onder andere bij Wonio en houdt dinsdag 22 november om 20.00 uur in De Kristal, Cypruslaan 400- 412 een hoorzitting waarop de nota wordt toegelicht en vragen kunnen worden gesteld. Nesselande - Eé maal per maand wordt in De Kristal op maandagavond voor 30-plussers een Discussie Diner georganiseerd. Tijdens de maaltijd wordt over een vooraf gekozen on derwerp gesproken. Het Discussie Diner vindt plaats op maandag 21 november van 18.30 tot 20.30 uur. Kookliefhebbers kunnen samen met de gastvrouwen vanaf 16.00 uur aan de slag. Kosten 5,- euro. Voor aan melden of meer informatie: tineke. vandenberg@buurtwerk-alexander. nl of 010-2862760. het thema 'Loverboys'. Een slachtof fer van een loverboy en haar moe der vertellen hun verhaal. Wederom wordt daarna apart door tieners en ouders doorgepraat. De avonden zijn geschikt voor iedereen van twaalf jaar en ouder, duren van 19.30 tot 21.00 uur en vinden plaats in wijk centrum De Kristal aan de Cyprus laan 404. Voor meer informatie en aanmelden: helpdesk@kerkinnesselande.net of cynthia.vanelk@buurtwerk.nl. Unity99 kwam ook als club in ac tie tijdens dit toernooi en gaf een aantal jonge sporters van de be- loftenselectie de kans om op dit niveau ervaring op te doen. Deze keuze bleek letterlijk goud waard, want tot ieders verassing wisten de 10-jarige River Luns en de 11-jarige Tanya Izelaar goud te winnen in hun klasse. Aan dit toernooi wordt door veel Nationale selecties deelgenomen. Het toernooi geldt als een A-toer nooi in de kwalificatiereeks voor het EK. Unity99 deed hier goede zaken; Esther van Schaik (20) en Laury Vo gelzang (17) wonnen beiden goud, Manon Bakker (15) en Bryan Lusse (13) namen beiden zilver mee naar huis en brons was er voor Elmar van Kleef (16) en Lizzy Klappe (14). Het EK vindt in februari plaats in Baku, Azerbeidzjaan. Over twee weken vindt het NK plaats; ook deze wed strijd geldt als kwalificatietoernooi. Nesselande - Tijdens de Karate Grand Prix van België veroverden River Luns en Tanya Izelaar van Unity99 verrassend het goud. Een groot deel van de karateka's van de Rotterdamse club waren geselec teerd voor het Nederlands team om deel te nemen aan dit toernooi dat geldt als EK kwalificatie toernooi. jaap Eindhoven Noordeinde 25a Zevenhuizen Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 25