We can dance Vv Moordrecht 'Voetbalclub van het jaar'? De Stroom bedankt inwoners Moordrecht Uit eten in Moerdregt Bloementheater bij Vrouwen van Nu Mishandeling en vernieling Troef Vrouw Fair inkopen in de bieb Wat ziet de wethouder er 'anders' uit... HART VAN HOLLAND MOORDRECHT I 16 NOVEMBER 2011 29 Plusklas De Achtbaan Moordrecht - De leerlingen van de St. Jozefschool waren vorige week duidelijk bij de afsluiting van hun dans- project: we can dance! De getoonde dansen werden op maat gemaakt door dansdocente Catherine Soyeux van Kunstgebouw. Onder grote publieke belangstelling van ouders, familie en andere bekenden traden de groepen om de beurt voor het voetlicht om vol overgave de geleerde dans te tonen. De presentatie was in handen van Lars uit groep 6 en Yuri uit groep 8. Moordrecht - Voetbalvereniging Moordrecht is genomineerd voor de verkie zing voor 'Voetbalclub van het Jaar' van 2011. Deze verkiezing draait om de waardering van de leden en supporters. Via de site kan tot en met donder dag 22 december een stem uitgebracht worden op vv Moordrecht. Stemmers maken kans op het winnen van één van de vier volledig verzorgde reizen naar een wedstrijd in de Premier League en een iPad2. Bij het stemmen kan men cijfers ge ven voor sfeer, accommodatie, be stuur/organisatie en spelopvatting van de club. Er kan op alle voetbal clubs in Nederland worden gestemd, waarbij onderscheid gemaakt wordt in drie categorieën: amateurclubs, topklassers en Betaald Voetbal Or ganisaties. Vv Moordrecht dingt te vens mee naar de Provincie Award. Amateurclubs hebben minimaal honderd stemmen nodig om een Voetbalclub Award te kunnen win nen; topklassers tweehonderd stemmen en profclubs vijfhonderd stemmen. Voor iedere stem keren de sponsors van deze verkiezing 0,05 euro uit aan een goed doel naar keuze: de Johan Cruyff Foundation, Stichting Spieren voor Spieren of de Dirk Kuyt Foundation. Voor meer informatie: www.voetbalclubvanhetjaar.nl. Moordrecht - Bij de plaatselijke supermarkt konden klanten de afgelopen maanden sparen voor de actie 'Mooi Meegenomen', waarbij een volle spaar kaart recht gaf op een 'Mooi Meegenomen Pakket'. Tijdens de actieweken konden de klan ten hun zegels en spaarkaarten ook deponeren in een doos van de Protes tantse Gemeente De Stroom. Van deze mogelijkheid werd veelvuldig gebruik gemaakt, want aan het einde van de actie kon De Stroom met maar liefst 95 volgeplakte actiekaarten heel wat inwoners van de gemeente blij maken met een verrassingspakket. Moordrecht - Senioren uit Moor drecht kunnen op donderdag 8 de cember 'uit eten' in centrum Moer dregt aan het Land voor Water. In restaurant De Kroon wordt vanaf 17.00 uur een driegangen stamp potmenu geserveerd. Voor een uitgebreid keuzemenu be talen leden van Comfort a la Carte 15,75 euro, niet-leden betalen 16,75. Na afloop wordt koffie met een bonbon geserveerd. Reserveren (tot 21 november) bij de receptie van het centrum, of via 0182-373844. Moordrecht - Wilma Kisman laat de Vrouwen van Nu woensdag 23 no vember zien wat er allemaal moge lijk is met bloemen. De creaties die Kisman die avond maakt worden on der de aanwezigen verloot. De avond wordt gehouden in de Zespunt aan de Molenlaan en begint om 20.00 uur. Introducés zijn welkom. Leden beta len 2,50 euro, introducés 5,- euro. Moordrecht - De politie heeft een onderzoek ingesteld naar aanleiding van een vernieling van een auto en mishandeling van twee jongens uit Moor drecht van dertien en zeventien jaar oud. Dit gebeurde in de nacht van za terdag 12 november op zondag 13 november tussen 00.30 uur en 01.00 uur. De jongens hebben aangifte gedaan van mishandeling en de eigenaarvan de auto van vernieling. Een groep van zes jongens liep na bij het Westeinde toen er een groep van vier jongens op hen af kwam. Zij sloegen de jongens en er ontstond een gevecht. De aangevallen jon gens renden weg. Twee van hen ren den een andere kant op. Naar hen werd later met een auto gezocht. Op de Prins Bernhardbrug werd de auto bekogeld en hierbij raakte de voorruit beschadigd. De auto reed snel verder en pikte even verderop de andere twee jongens op. De po litie werd gewaarschuwd. Zij heeft een onderzoek ingesteld en vraagt getuigen contact op te nemen via 0900-8844 of Meld Misdaad Ano niem. Moordrecht - De dames van bridgeclub Troef Vrouw kwamen vorige week bij el kaar voor een nieuwe brid- geronde. Jo Hertog en Christine de Kwaadsteniet werden eerste 64.58%, op de tweede plaats eindigde het koppel Corrie Husselman-Margot de Jong met 61.81 De derde plaats werd gedeeld door de kop pels Diny IJsselstijn-Fon Da- tema en Fien van der Panne- Cees Hertog; beide koppels scoorden 49.31%. Moordrecht - Wie in Moordrecht 'fair' wil inkopen voor Sinterklaas en kerst kan dat doen op maandag 21 november van 19.00 tot 21.00 uur in de plaatselijke bibliotheek. Wereld winkel Zevenhuizen-Moerkapelle is aanwezig met een assortiment mooie geschenken voor de feestda gen, waaronder de heerlijke Tony's chocoladeletters. Moordrecht - De Plusklas van basisschool De Achtbaan werd op 1 november door wethouder Jan Verbeek ge opend. Hart van Holland deed verslag van de feestelijke gebeurtenis. Wethouder Verbeek verrichtte de opening samen met plusklasleerling Milan. De foto bij het artikel doet echter anders vermoeden. Waar het onderschrift spreekt van 'Plusklasleerling Milan en Jan Verbeek met de schaar' zijn twee jeugdige dames te zien die schoenen dozen inpakken voor de actie Schoenmaatjes. De juiste foto willen we u natuurlijk niet onthouden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 29