//7///fiiiii»\muw W Groeneweg heeft een nieuwe trainer Oss be Fit zes juryleden rijker Heren NieMo nog niet terug op niveau Vrouwen op tijd bij de les Drukke tijden voor Barracuda Ruime overwinning NTTC Zilver en brons voor broers Olieman HART VAN HOLLAND I SPORT I 16 NOVEMBER 2011 39 Waterpolo Waterpolo Zwemmen Tafeltennis Taekwondo Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - De waterpoloërs van WSG NieMo-Van Vliet zijn de vernede rende nederlaag van vorige week, 12-11 bij hekkensluiter MNC Dor drecht, nog niet vergeten. Dit weekend speelden de herenfor matie 5-5 tegen DKD/Koudekerk. "Er zit wel weer verbetering in", vond trainer/coach Zlatko Rakon- jac, maar ze zijn nog niet terug op hun oude niveau. Tot diep in de derde periode stond het team op voorsprong (5-2). Daarna stokte de aanval en kregen de bezoekers de kans om weer bij te komen dankzij onder andere twee overtalsituaties (5-5). "Je speelt gelijk omdat de sy stemen niet goed werken, niet om dat we slecht spelen zoals vorige week", zei Rakonjac. "Verdedigend ging het al veel beter. In de aanval zullen we het anders moeten gaan aanpakken." Zevenhuizen - Voetbalvereniging Groeneweg heefteen nieuwe hoofd trainer. René van Beek is zijn naam, 52 jaar en hij woont in Gouda. Don derdag heeft hij voor het eerst voor de groep gestaan en van het week end was zijn eerste wedstrijd. Van Beek heeft al twintig jaar er varing als hoofdtrainer. Zelf heeft hij gevoetbald van zijn achttiende tot zijn 32ste. In het vorige sei zoen wist hij Esto (Bodegraven) aan het kampioenschap te hel pen. Toch viel daarna voor hem het doek. Bewust afscheid geno men op het hoogtepunt? René van Beek: „Nee hoor, mijn contract liep af. En dat is niet verlengd. Dat heeft wel even zéér gedaan, ja. Ik had zelf wel het idee dat het met de spelers lekker liep, maar met de mensen eromheen ging het wat minder." Voor Van Beek was het even wen nen thuis.. "We hebben het maar over een paar maanden, maar als je altijd iedere dinsdag- en donder dagavond in de weer bent geweest met voetbal en ieder weekend, is het even vreemd als je daarvoor in de plaats iedere avond 'Goede Tij den Slechte Tijden' voorbij ziet ko men. Ik houd nu eenmaal gewoon van dat spelletje en doe niets lie- Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - De NieMo-vrouwen kon den het doel van Alkemade moeilijk vinden. Veel schoten kwamen in de handen van de bezoekende keepster en op de midvoorpositie waren de speelsters ook niet succesvol. Dat zorgde voor een 1-4 achterstand Martijn Houweling, Anne Petersen en lan Minnigh tijdens de Sport Emotion Cup in Amsterdam aan het begin van de laatste perio de. Maar de ommekeer kwam net op tijd voor de ploeg van trainer/coach Sander Boer. Door treffers van De- nise Boereboom (beide uiteen man- meersituatie) en Liza Neleman hield de thuisploeg een punt over aan de thuiswedstrijd. Eindstand 4-4. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een kleine delegatie zwemmers van Van Vliet Barracuda deed zondag 6 november mee aan de Sport Emotion Cup in het Sloterparkbad in Amsterdam, lan Minnigh verraste op de 100 meter vrije slag met een sterke eindtijd van 59.86. De prestaties van Martijn Houweling en Anne Petersen deden hier niet voor onder. Houweling verbeterde zijn tijden op de 100 meter school-, vlinder- en rugslag en Petersen op de 100 meter vrij en schoolslag. Denise Boereboom eindigde als derde op het District Sprint Kampioenschap 2011 in 's Gravenzande. Ivana Lingen werd zevende. De zwemmers kwamen zaterdag 12 november in actie tijdens het tweede deel van de Verenigings competitie in Veenendaal. Vijf top zwemmers waren afwezig. Zonder Robert Lijesen en Mark Hensen stegen Kas Kop Jansen en Anshel Hofstede boven zichzelf uit. Emiel Ghali zwom een persoonlijke record op de 100 meter vlinderslag tijdens de afsluitende estafette. Petra de Groot, Kris Siegers en Denise Boe- reboom lieten fraaie scores zien, aangevuld met Yvana Lingen werd de laatste estafette met overmacht gewonnen. Bij de jeugd en Junioren snelle tij den. Isabelle den Hartog verbeterde het vijftien jaar oude clubrecord op de 50 meter schoolslag met 0,7 se conden. Willem Zorg verbeterde op de estafette 4x100 meter vrije slag zijn tijd met acht seconden, lan Minnigh dook voor de tweede maal onder de één-minuut-grens op de 100 meter vrije slag. Nieuwerkerk aan den IJssel - Won nen de Nieuwerkerkers de eerste wedstrijd tegen Pecos in Oegstgeest met 7-3, vorige week wist het team bijna de maximale score te beha len. Eric Disseldorp, Danny van het Groenewoud en Willem Vuerhard wonnen met 9-1. Alle enkelspelen werden gewonnen en alleen het an ders zo sterke dubbel werd verloren. Met nog twee wedstrijden te gaan is NTTC gestegen naar een gedeelde derde plaats. Het tweede team van NTTC doet het momenteel ook goed. In de tweede klasse staan Frangois de Leeuwe, Ben Hofhuis, Fred Admiraal en Frans Meijer aan kop en promotie naar de eerste klasse lonkt. René van Beek, nieuwe hoofdtrainer van Groeneweg ver dan daar mee bezig zijn." Wat heeft de nieuwe hoofdtrainer in petto voor Groeneweg? "Ik be paal mijn doelstellingen pas na de winterstop. Nu kan ik er nog niets van zeggen, daar ken ik het team nog niet goed genoeg voor. Maar mijn eerste indruk is dat het een leergierige en enthousiaste club met voetballers is." Met en voor Groeneweg gaat Van Beek strijden, maar wat is nog meer 'zijn club'? "Ik heb jarenlang gevoetbald bij Donk in Gouda en daar blijf ik altijd wel een zwak voor houden. En voor wat betreft de eredivisieclubs ben ik wat ver schoven. Vroeger was ik absoluut voor Ajax, maar sinds mijn zoon zelf bij de jeugdselectie A2 bij Feyenoord speelt, ben ik toch ook wel voor deze club." Zevenhuizen - Zes leden van gym nastiekvereniging Oss be Fit hebben maandag 7 november het officiële KNGU jury examen met goed re sultaat afgelegd en mogen nu ju reren op officiële wedstrijden in de recreatie-categorie 12 tot en met 9. Donderdag werden zij door het be stuur in de bloemetjes gezet. Voor de gymnastiekvereniging is het be langrijk om gediplomeerde juryleden te hebben. Geen jurylid betekent dat de kinderen meedoen buiten mede dinging. Antwerpen/Zevenhuizen - Zeven leden van het Jitae Array Industries wedstrijdteam kwamen dit week end in actie op het Open Antwerps Kampioenschap Sparren. Thijs Olie man won verrassend zilver bij de pupillen, lage gordels, tot 40 kg. Een bronzen medailles ging naar broer Kevin Olieman bij de aspiranten, lage gordels tot 32 kg. -i v> "4 SI

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 39