makelaardij tuuitter Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code. Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl BOSKOOP WADDINXVEEN Tarweakker 18 Vraagprijs 234.000,- k.k, Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl MOERKAPELLE BOSKOOP WADDINXVEEN Pinksterbloemstraat 1 ES&E Zuidkade 85 Vraagprijs 219.000,- k.k. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 16 NOVEMBER 2011 PRIJS NADER OVEREEN TE KOMEN Plaat» van 't hof powered by nvm NVM Ruime vrijstaande villa met inpandige garage Paardenbak en paardenstal Gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Aan de rand van het toekomstig uitbreidingsgebied (woningbouw) Triangel, centraal, doch landelijk gelegen ruime vrijstaande villa met garage, rondom gelegen verzorgde tuin met vrijstaande ste nen schuur/berging/paardenstal (2 paardenboxen). Bwjr. 1965, 3209 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 230 m2 en inhoud 1100 m3. De eigenaar biedt de mogelijkheid om tegen een ver goeding een in eigendom blijvend perceel weiland van 10.000 m2 en een gedeelde schuur (2 paardenboxen) tot nader order te gebruiken. Ind.: Toilet met fonteintje; Woonkamer met gashaard; Eetkeuken met rechte lichte keukenopstellihg met inb.app.; Hier tegenover bevindt zich eveneens een rechte lichte opstelling v.v. dubbele spoelbak en vaatwasmachine; Wasruimte; Kelder/stookruimte; 3 Slaap kamers; Douchegelegenheid met douche, wastafel met meubel en toilet. 1e Verd.: Toilet met fonteintje; Badkamer met whirlpool ligbad, wastafel met meubel en designradiator; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. met toegang tot het balkon. Goed onderhouden halfvrijstaande eengezinswoning Gehele c.v.-installatie is aangelegd in 2001 Buitenschilderwerk grotendeels uitgevoerd in 2010 Verrassend ruime karakteristieke halfvrijstaande eengezins woning met aan de achterzijde landelijk weids uitzicht. De achtertuin (Z) is v.v. een stalen garage/berging. Bwjr. 1900, 167 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 118 m2 en inhoud ±415 m3. Ind.: Entree/hal; Woonkamer met parketvloer en luik naar kleine kelder; Middels 2 schuifdeuren en 1 draaideur is de woonkamer van de woonkeuken gescheiden, maar door het openschuiven kan 1 ruimte worden gemaakt; Woonkeuken met rechte opstelling; Aanbouw met (vaat)wasmachine- en drogeraansl., cv-combiopstelling en toegang tot de achtertuin; (Voormalige) badkamer; Toilet. 1e Verd.: Overloop; 1 Ouder slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de z.z.; Luxe badkamer (2007) met lichtstraat en v.v. ligbad/dubbele wastafel met meubel, inloopdouche, hangcloset, vloer- en wandverwarming. Aan één van de mooiste lanen van Boskoop gelegen villa Mogelijkheid voor bijvoorbeeld praktijk aan huis Oplevering in overleg Deze villa is gelegen op een eiland met slechts twee villa's welke middels een houten brug bereikbaar zijn. Bwjr. 1990, gebruiksopp. wonen 166 m2, inhoud 645 m3 en 640 m2 eigen grond. De villa is v.v. een onderheid terras waardoor de begane grond met nog eens 31 m2 kan worden uitgebreid. De fraai aangelegde tuin is rondom gesitueerd. Er zijn parkeerplaatsen aan de v.z. voor de berging en de voormalige garage. Ind.: Ruime entree/hal v.v. vide; Toilet met fonteintje; Werkkamer aan de v.z.; Bijkeuken met uitstortgootsteen en aansluiting wasapparatuur; Praktijkruimte/ werkkamer met eigen entree; Ruime woonkamer 50 m2) met open haard en een schuifpui naar de tuin; Semi open keuken in U-vorm met div. inbouwapparatuur. 1e Verd.: Overloop met werkhoek; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer met 2 Veluxdakvensters; Badkamer met ligbad, dubbele wastafel met meubel en douchecabine; 1 Grote slaapkamer met balkon aan de a.z. 2e Verd.: Middels schaartrap bereikbare zolder met kamer, Veluxdakraam en vaste kast; C.V. ruimte. Hoogwaardig afgewerkte 2-onder-1 kapwoning met garage Gelegen nabij kinderspeelplaats en scholen Oplevering in overleg Rustig gelegen 2-onder-1 kapwoning met oprit voor het parkeren van uw auto en een achtertuin (Z), welke aan de achterzijde grenst aan een waterloop. Bwjr. 1986, gebruiksopp. wonen 99 m2, overige inpandige ruimte 20 m2 (garage), inhoud 382 m3 en 223 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met toiletruimte v.v. closet en fonteintje; Royale L-vormige woonkamer met schuifpui naar de tuin en welke de mogelijk heid biedt tot het plaatsen van een open haard; Open keuken met L-vormige opstelling v.v. inbouwapparatuur: gaskookplaat, oven, schouw en koel/vriescombinatie; Bijkeuken met aansl. wasapp. 1e Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer (13 m2) met dakkapel aan de achterzijde; 1 Slaap kamer (8,5 m2) met vaste kast aan de achterzijde; 1 Slaapkamer (8,5 m2) met dakkapel aan de voorzijde; Badkamer met closet, ligbad, douchehoek en wastafel. 2e Verd.: Zolderkamer met c.v. ruimte v.v. c.v ketel (Neflt 2002). Halfvrijstaande woning met garage Prachtig zicht over groenpartij Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Met prachtig ruim zicht over groenpartij gelegen goed onder houden halfvrijstaande woning met onderheid terras, dakterras, voor- en ruime fraai aangelegde achtertuin met vrijstaande stenen garage. Bouwjaar 1984, 529 m2 eigen grond, gebruiks oppervlak wonen 162 m2 en inhoud 557 m3. Indeling: Zijentree/hal; Berging/bijkeuken met aansluiting wasapparatuur; Toilet met fonteintje; Slaap-/werkkamer; Open keuken met toe gang tot het terras en U-vormige lichte keukenopstelling voorzien van inbouwapparatuur; Ruime (jchte L-vormige woonkamer met haard en toegang middels schuifpui tot het terras. 1 e Verdieping: Ruime badkamer voorzien van douchecabine, ligbad, toilet en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel en toegang tot het dakterras; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (2 mogelijk) met dakkapel. 2e Verdieping: Stookkast met Remeha Quinta HR cv-combi installatie (2008); Zolderslaapkamer. Fraai gelegen eengezinshoekwoning Uitzicht over de rivier De Gouwe Oplevering in overleg Fraai gesitueerde en verzorgde eengezinshoekwoning met aangebouwde stenen berging, uitzicht op de levendige rivier de Gouwe en een fraai aangelegde achtertuin (W) met een aan het water grenzende hardhouten terras en achterom. Bwjr. 1988,122 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 95 m2 en inhoud 300 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. apparatuur; Tuingerichte woonkamer met haard en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop met open inloopkast; 1 Slaapkamer aan de v.z. (v/h 2) met dakvenster en dakkapel; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakvenster; Badkamer 2005) v.v. royaal ligbad, douchecabine met thermostaatkraan, hangend toilet en dubbele wastafel. 2e Verd.: Overloop; Zolderslaapkamer met nagenoeg gevel- breed dakkapel en dakvenster; Verder is er de beschikking over een stookkast met hete lucht verwarmingsinstal latie en Nefit Smartline HR c.v. combi installatie. Goed onderhouden ruime eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Hardhouten kozijnen met grotendeels dubbele beglazing Aan een singel gelegen goed onderhouden ruime eengezins woning met fraai aangelegde voortuin en zonnige achtertuin (Z/W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1986, 117 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 109 m2 en inhoud 360 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Open keuken met lichte in U-vorm opgestelde keukenopstelling v.v. diverse apparatuur; Tuingerichte woonkamer met toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: 1 Ruime slaapkamer (v/h 2) met toegang tot het balkon; 1 Slaapkamer (vergoot); Badkamer met ligbad, vaste wastafel, toilet en designradiator. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combi opstelling (Daalderop, 2010), aansluiting wasapparatuur en toegang tot de bevloerde bergvliering; 1 Zolderslaap kamer met dakkapel en Velux dakven ster (mogelijkheid tot het realiseren van 2 kamers); 1 Slaap-/werkkamer met Velux dakvenster. Goed onderhouden hoekeengezinswoning Gelegen op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer Oplevering in overleg In de wijk Zuidpias met prachtig weids uitzicht over een speel-/grasveld gelegen goed onderhouden hoekeengezins woning met keurig aangelegde voor-, zij- en achtertuin. Bwjr. 1991, 215 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 110 m2 en inhoud 365 m3. De achtertuin (NW) beschikt over een gemetselde tuinmuur aan de zij- en achterzijde, vrijstaande stenen berging en een achterom. Ind.: Zijentree/ hal; Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met erker aan de zijzijde en toegang middels aluminium schuifpui tot de achtertuin; Gesloten keuken aan de voorzijde met rechte lichte keukenopstelling v.v. div. app. 1e Verd.: 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer v.v. douchecabine, ligbad, toilet en wastafel. 2e Verd.: Zolder verdieping met veel licht inval d.m.v. een kopgevelraam en 2 dakvensters, Nefit Topline HR cv-combi installatie 2009).

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 40