Wonderlijke jwi Verleiding 10 /(^ornmolen 2 minuten maakt het verschil! Sale Bij Bengel, verkoop door Zwarte Pieten overgenomen. ÉS! 6e-z^>e-fc oofc e-e-ov\z& ive-Kife- vww I sport- en gezondheidscentrum De Koornmolen: gezond en verantwoord sporten voor iedereen! Tweemanspolder 6a, 2761 ED, Zevenhuizen, tel: 0180 63 18 60, www.dekoornmolen.nl,info@dekoornmolen.nl HART VAN HOLLAND I BOULEVARD 23 NOVEMBER 2011 In de maand december zijn wij 's-maandags van 13.00 -17.30 uur geopend KERSTLOTERIJ Dit nieuwe apparaat analyseert op betrouwbare wijze de toestand van je hart en berekent op een wetenschappelijke en snelle manier de huidige stressfactor en uw fitheid. Wat laat een cardioscan zien? Het hart slaat elke dag 100.000 keer om 15.000 liter bloed door ons lichaam te pompen. Tegenwoordig stelt moderne technologie ons in staat om een nauwkeurig en begrijpelijk plaatje van ons hart weer te geven. Vier elektroden zetten de elektrische impulsen van het hart om in digitale informatie waarna het wordt omgezet in een hartportret. Meten en weergave nemen zo'n 2 minuten in beslag. Het kleurenschema en de vorm van het hart laten je onmiddellijk de gezondheid van je hart en stressniveau zien. Als lid van de Koornmolen is de cardioscan gratis, dus schrijf snel in en maak een afspraak voor de cardioscan. De conditie van het hart wordt aangegeven op een schaal van 0 (zeer goed) tot 5 (kri tisch, niet goed). Daarnaast levert het systeem betrouwbare informatie over hartslag en hartslagvariatie. De resultaten van de scan worden bijgehouden om zo uw gezondheid over langere tijd te kunnen bezien. EK» Doe mee en win een versierd conicaboompje voor binnen in de vensterbank of buiten naast de voordeur. 'v...,». 7 december kerstshow 10% KORTING op alle artikelen I to™""**" Actievoorwaarden: U ontvangt bij iedere bestelling van 7,501 lot. De loten zijn uitsluitend in te leveren tijdens de kerstshow op 7 december 2011 voor 21.00 uur. Alleen volledig ingevulde loten doen mee Op zaterdag 19 november startte bij Bengel de uitverkoop. De verkoop werd volledig overge nomen door twee zwarte pieten met ervaring in de mode. Kinderen reageerden aanvankelijk geschokt, maar bij het krijgen van lekkers, brak snel het ijs en werd het heel gezellig. De verkoop door de Zwarte Pieten Het was een enorm suc ces, maar helaas moesten de Pieten om 13.00 uur al weer weg, omdat ze om 14.00 uur al weer nodig waren voor hulp bij de Sint. Nog steeds is er volop uitverkoop bij Bengel, en kinderener is ook nog steeds snoepgoed, dus kom snel naar Bengel, er is nog genoeg.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 20