Gewelddadige poging tot autodiefstal Nieuwerkerk wint jeugd- brandweerwedstrijd Genieten van advocaat en muziek Build 't Blok Actie schoenendoos op Rehobothschool HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 23 NOVEMBER 2011 23 Mediteren in Con Musica Reddings- en genezings dienst Kruispunt Maximale score voor boulers Nieuwerkerk aan den IJssel - Po litie Hollands Midden is op zoek naar getuigen van een poging tot diefstal met geweld van een auto. Een 19-jarige man uit Nieuwer kerk liep op zondag 20 november rond 20.30 uur naar zijn auto die geparkeerd stond aan het Stations plein. Toen hij bij zijn auto stond, zag hij vanuit zijn ooghoek dat er iemand op hem af kwam lopen. Het volgende moment werd de man hard in zijn gezicht geslagen. Hij viel achterover en zijn belager ging door met slaan. De belager bedreigde het slachtoffer en eiste dat hij zijn autosleutels zou geven. Het slachtoffer wist weg te komen en haalde snel hulp, waarna de da der ervandoor ging. Hij rende via de brug richting Hospice en sloeg toen linksaf de Batavierenlaan op. De politie werd gewaarschuwd en deze deed ter plaatse onderzoek. De verdachte was een blanke man tussen de 1.90 en 2.00 meter. Hij was tussen de 20 en 25 jaar en droeg donkere kleding en een bi vakmuts. De politie vraagt getuigen die mogelijk iets gezien of gehoord hebben, contact op te nemen via 0900-8844 of Meld Misdaad Ano niem via 0800-7000. Gezelligheid is troef bij de Nieuwjaarsdrive van BC IJssel bridge. Onderschrift Noordwijkerhout- Acht jeugdbrand- weerteams gingen zaterdag 19 no vember in Noorwijkerhout met el kaar de strijd aan. Er werd gestreden in twee klassen: junioren van twaalf tot vijftien jaar en aspiranten van zestien tot achttien jaar. De teams Nieuwerkerk aan den IJssel - Stich ting Vedj start met meditatie-avon den. Onder begeleiding van Wilma kan op vrijdag 2 en 16 december om 20.00 uur gemediteerd worden in Con Musica, tweede gebouw op de velden van w Nieuwerkerk. Me ditatie is een manier om de rust in jezelf te vinden of terug te vinden in deze hectische tijd. Na afloop is er gelegenheid tot napraten, ledereen van vijftien jaar en ouder kan zich aanmelden via info.vedj@gmail. com of 06-14606126. De kosten bedragen 10,- euro per avond. Zaal open om 19.45 uur. hadden als opdracht een realistische brand op de Walserij op het indu strieterrein Gravendam te bestrijden. Een vakkundige jury beoordeelde de teams op eigen veiligheid, snelheid en efficiëntie. In beiden klassen ver overde Nieuwerkerk de eerste plaats. Nieuwerkerk aan den IJssel - In V.E.G. Het Kruispunt wordt zater dag 26 november de laatste red dings- en genezingsdienst van dit jaar gehouden. Aanvang 19.45 uur in gebouw 'de Duinen' aan de 's- Gravenweg 266. De dienst staat onder leiding van voorganger L. Koster en de zang en muziek worden verzorgd.door Mar cel en Lydia Zimmer. Voor meer informatie: www.veghetkruispunt.nl of www.marcelenlydia.nl Een wagen volgeladen met goed gevulde, mooi ingepakte schoenendozen voor minder bedeelde kinderen in andere landen. Nieuwerkerk aan den IJssel - In het kader van de actie 'Samen delen' van actie4kids, een project van stichting De Samaritaan hebben leerlingen van de Rehobothschool de afgelo pen weken schoenendozen versierd en gevuld met allerhande bruikbare spulletjes. De dozen zijn bestemd voor kinderen in weeshuizen, vluch telingenkampen en sloppenwijken in Moldavië, Oeganda, Roemenië, Sierra Leone en Zambia. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stich ting Jeugdwerk Zuidpias slaat met allejongerenwerkers en jongeren uit diverse subgroepen de handen ineen voor 'Build 't Blok'. Stel, je hebt een gebouw met ruimte en materialen; wat kan er in welke ruimte gedaan worden met en voor wie? Samen wensen, dromen en ideeën vorm geven. Onder de jongeren bevinden zich dansers, skaters, muzikanten, creatievelingen, kroeggangers en sporters om met elkaar te brainstor men. De eerste brainstormavond vindt plaats op donderdag 24 november en staat onder leiding van Frank van Strijen, schrijver van het boek Jon gerenwerk Nieuwe stijl. Een aantal jongeren is inmiddels persoonlijk uitgenodigd, maar lijkt het je nou superleuk om ook mee te doen, neem dan contact op met marije@ jeugdwerkzuidplas.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Leerlingen van de Muziekschool gaven zaterdag 19 november in de middag een 'Ad vocaatconcert' in zorgcentrum De Meander. De gezellige middag, waar ook veertigtal gasten van De Zonnebloem aanwezig was, werd afgesloten met een advocaatje. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij BC IJsselbridge kan worden ingeschreven voor de traditionele Nieuwjaarsdrive, die plaatsvindt op zaterdag 7 januari in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10. Er kan worden ingeschreven door spelers van alle niveaus en men hoeft geen lid van de Nederlandse Bridgebond te zijn. Er is plaats voor circa 100 paren die in een onge dwongen sfeer vanaf 13.00 uur de 24 spellen spelen. De uitslagen wor den digitaal verwerkt, waardoor de slotstand kort na het laatste spel bekend is. De prijsuitreiking vindt plaats rond 17.30 uur. Voor meer informatie en aanmelden: gerard@ ijsselbridge.nl of 0180-325787. Nieuwerkerk aan den IJssel - Winst voor alle in de wintercompetitie spelende teams van Jeu de Boules club Nieuwerkerk. Dat is de balans van het afgelopen speelweekend. Team 1 speelde en won van Les Franchopiles 3 uit Rotterdam. Met een score van elf punten in het voordeel werd er ook weer aan het 'overall' saldo gewerkt. Team 2 en team 3 speelden tegen team 2 en 3 van L'Esprit uit Schiedam. Team 2 haalde behalve de winst een plus saldo van elf punten uit de strijd. Voor team 3 was het een close overwinning met 4-3.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 23