Kleurrijke voorstellingen Turf Er werd gebridged Collecte voor Alzheimer Spelletjesmarathon Een hand of een aai over de wang: hartverwarmend optreden Willeke Alberti Duivententoonstelling Stormvliegers HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN 23 NOVEMBER 2011 39 C1000 Wals Dorpsstraat 129 Zevenhuizen Tel. 0180 - 633897 www.cl000.nl/wals Openingstijden Ma t/m do Vrijdag Zaterdag 08.00-20.00 uur 08.00-21.00 uur 08.00-20.00 uur Kom op woensdag 30 november as. van 14.00 uur tot 16.00 uur naar onze Pieten- Willeke Alberti bij 40-jarige Zevenster middag De cost van De Ingebeelde Zieke met regisseur Esther Erdtsieck-Blaaser. Zevenhuizen - Stichting Turf bracht vrijdag 18 en zaterdag 19 november de voorstelling De Ingebeelde Zieke op de planken. Na de try out op de donderdag konden de spelers zich nog twee keer uitleven op het po dium van Theater Swanla. Met kleurrijke kleding, pruiken en lichten werd een bijzondere sfeer gecreëerd. Tijdens beide avonden speelden de acteurs vol overtuiging hun rollen. Het publiek was enthou siast en er werd veel gelachen om de teksten, situaties en bijzondere personages die de acteurs de revue lieten passeren. Binnenkort is een dvd beschikbaar van de voortstel ling. Voor meer informatie: www.musicalturf.nl. Zevenhuizen - In Dorpshuis Swanla werd dinsdag 15 november de derde zitting in de tweede ronde gespeeld. In de A-lijn werden Ruud Bantje en Mark de Wall eerste met 68.44%, tweede Didi van Vliet en Betty Zui- derwijk met 64.58% en derde Kees Mertens en Rennie Valentijn met 59.90%. In de B-lijn wonnen Leo Hesseling en Dick van der Horst met 63.63%, werden Henk en Riet Heemskerk tweede met 57.14% en Carla de Jong en Dirkje Vermaat derde met 56.19%. In de C-lijn was de eerste plaats voor Rieneke en Ed Keizer met 69.17%, de tweede voor Truus Caré en Erika Kluiver met 54.58% en de derde plaats wordt gedeeld door Tiny Knijnenburg en Nelleke van Zwieten, Ger Spanjaard en Els Zwanenburg, Anneke de Graaf en Agaath Oosterling met 53.33%. Zevenhuizen - De collecte voor Alz heimer Nederland, gehouden tussen 7 en 12 november, heeft 1460,00 euro opgebracht. De organisatie be dankt gevers en collectanten voor hun bijdrage. Pietenmiddag Zevenhuizen - De Koffiebar orga niseert een spelletjesmarathon in het Hervormd Centrum. De mara thon duurt van vrijdag 25 november 19.00 uur tot en met zaterdag 26 november 19.00 uur. ledereen kan zich aanmelden, alleen of als team. Op de vrijdag staan de spelletjes in het teken van Sinterklaas. De op brengst van de spelletjesmarathon is bestemd voor een speciaal land bouwvoertuig voor het project in Kenia van de Stichting Schik. Voor meer informatie en aanmel den: koffiebar@live.nl en www.hul- pinkenia.nl/nl/welkom.htm. Zevenhuizen - Postduivenvereniging De Stormvliegers houdt zaterdag 26 november de jaarlijkse tentoonstel ling van vliegduiven. Na de wedstrij den die uit Frankrijk gevlogen wer den is het nu aan keurmeester Tim Hage om te bepalen wie de mooiste duiven heeft. Zaterdagmorgen wor den tweehonderd duiven gekeurd Waarna vanaf 19.30 uur iedereen met belangstelling voor de duiven sport de duiven kan bekijken. Willeke Alberti met Barbara Lok (links] en Carmen Sars (rechts) Zevenhuizen - Willeke Alberti heeft de verjaardag van De Zevenster op een bijzondere manier luister bijgezet. Met nummers als 'Spiegelbeeld', 'Morgen ben ik de bruid', 'Carolientje' en 'Ome Jan' had zij, begeleid door drie muzi kanten en achtergrondzangeressen Barbara Lok en Carmen Sars, binnen de kortste keren een gezellige sfeer gecreëerd. Door Marianne Fortuin Het optreden was de laatste jubi leumactiviteit van de 40-jarige Ze venster en werd mogelijk gemaakt door Lions Club Zevenhuizen en de Willeke Alberti Foundation, in sa menwerking met medewerkers van de Zevenster. De zaal in het centrum voor se nioren De Zevenster zat bomvol, toen Christa van Knotsenburg van de jubileumcommissie de middag opende. Lion Gerard van der Wende sprak de bewoners toe: "Jullie zullen niet al die veertig jaren van De Ze venster hebben meegemaakt, maar misschien wel zo lang in Zevenhui zen wonen. Ik kom hier vaker, als ik bij mijn moeder op bezoek ga, maar vandaag ben ik hier namens de Li- ons Club." Willeke Albert zong niet alleen lied jes uit haar eigen repertoire, maar ook nummers van vader Willy Al berti, Toon Hermans, Ramses Shaffy en andere bekende Nederlandse ar tiesten. Een aantal bewoners zong vanaf het begin alle bekende lied jes mee. Alberti ging regelmatig al zingend de zaal in om mensen een hand of een aai over de wang te ge ven. De interactie met het publiek was hartverwarmend om te zien. Ook zong Alberti 'Samen zijn': "Al die herinneringen aan die liedjes en die mensen, die hebben we samen. Ik mag al 55 jaar liedjes zingen. Dat is het leukste dat er bestaat." Van der Wende bood Debbie Den Hertog-Naves, Christa Van Knot senburg en Marjolein Smith van de jubileumcommissie een boeket aan: "Samen zijn geldt zeker ook voor het team dat er achter staat en voor hoe warm de mensen hier geholpen worden." Voor wie dat wilde, po seerde Alberti met bewoners voor een foto.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 39