Chicken 8t Meat nieuwe smaaksensatie Uitzendspecialist Zuidpias en aan Dorpsstraat Bouwspecialist zijn verhuisd ïwoud Krens positief verbaasd over project de Zuidpias HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 23 NOVEMBER 2011 43 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO I Zichtbaar opgetogen verhaalt Ewoud Krens over het succesvolle verkoopproces van het represen- tatieve bouwproject De Zuidpias. "Laat iedereen nu eens ophouden I met al die negatieve economische verhalen", verzucht deze onder- nemer in hart en nieren. Strijdlust valt Krens niet te ontzeggen, wat duidelijk wordt in zijn betoog over i de veranderende marktsituatie in j makelaarsland. In de Moordrecht- se vestiging van Van Leeuwen Makelaardij wordt in heldere be woordingen uitgelegd dat er voor zowel verkoper, koper en makelaar een andere wind waait, die vraagt om nieuwe aanpak en flexibiliteit Zevenhuizen - Per toeval kwamen ze hier terecht. Ersoy Kayalik (40) en zijn vrouw Ozlem (37) openden onlangs grill house Chicken Et Meat aan de Dorpsstraat. De zaken gaan goed en het Schiedamse echtpaar vindt Zevenhuizen gezellig. Door Pepijn de Groot Namens haar man Ersoy voert Oz lem het woord. Zij is vaak aanwezig op de zaak, als gastvrouw en soms achter de kassa. "Ersoy heeft altijd een leidinggevende functie in een horecabedrijf gehad en het is een jongensdroom geweest om een ei gen zaak te beginnen. Ik ben trots dat het hem gelukt is." Inmiddels is Chicken Et Meat twee maanden open. "We krijgen hele positieve re acties, het heeft onze verwachtin gen overtroffen." Met een cafetaria, een pizzeria en een Chinees restaurant in de dorps kern is Zevenhuizen een uitgespro ken plaats om een grillhouse te be ginnen. "Mensen zijn erg te spreken over Chicken Et Meat. Velen zijn al gewend aan pizza, frikadel en bami. Naast shoarma en dergelijke gaan onze specialiteiten goed. Turkse pizza's, Kapsalon en shoarma verko pen het best." Glimlachend vervolgt Kayalik: "Bij de Doner Kebab-ketens wordt kipshoarma aangeduid als 'kebab'. Kebab is oorspronkelijk ge- j kruid rundergehakt, een soort vier- kante burger. Dat is de kebab die l wij verkopen. Om misverstanden te voorkomen vragen we klanten wat zij met kebab bedoelen." Er is nadrukkelijk voor gekozen om Chicken Et Meat niet als shoarma zaak aan te duiden. "Dat heeft het imago van late openingstijden. Wij zitten in een dorp, tot in de kleine uren open blijven kan je de buren niet aandoen." Het echtpaar heeft voor eigenaren en zijn bij uitstek geschikt voor startende onder nemers, ZZP'ers, beleggers, win keliers met seizóensvoorraden, maar zeker ook voor particulieren die op zoek zijn naar een eigen schone ruimte voor opslag van alle voorkomende zaken als bo ten, huisraad, archief, oldtimers. Gezien de snelle verkoop en de start van het project op korte ter mijn is haast geboden voor men sen die aankoop nog steeds in overweging houden. Voor meer informatie: www.vanleeuwenmak.nl of 0180-313370. van de betrokken partijen. Alles duidt er op dat deze nieuwe aanpak voor Van Leeuwen Ma kelaardij werkt, gezien de vlotte verkoop van bedrijfsunits, ge vestigd in het multifunctionele bedrijfs- opslagverzamelgebouw, verkeerstechnisch gezien geves tigd op een uitstekende locatie gelegen vlak naast de A20 op een afsluitbaar terrein aan de N219, wat veiligheid waarborgt, boven dien laagdrempelig geprijsd is en voorzien van 24-uurs camera be waking. Een artist impression van 'De Zuidplasfde bedrijfsunits die binnenkort Alle units zijn 24 uur per dag, ze gerealiseerd worden in Nieuwerkerk aan den IJssel. ven dagen per week toegankelijk De medewerkers voor het nieuwe pand in Zevenhuizen. cialist het juiste adres. Uitzend specialist Zuidpias is één van de tien Uitzendspecialist-vestigingen die ons land rijk is. Deze vestiging bedient het bedrijfsleven in de ge meente Zuidpias en directe omge ving. Voordeel van het team van de Uitzendspecialist is de ruime ervaring in de uitzendbranche en binding met de regio waar betrok kenheid en optimale service hoog in het vaandel staan. Bouwspecialist en ZZP-bemiddeling Ook de Bouwspecialist is verhuisd naar dezelfde locatie in Zeven huizen en is een coöperatie waar ZZP'ers zich hebben aangesloten. De dienstverlening bestaat uit ver zorgen van projecten, voorfinan cieren van gewerkte uren en fac tuuradministratie voor de ZZP'er. Wanneer een ZZP'er zonder werk zit kan de Bouwspecialist van nut zijn. Dit geldt tevens voor bedrijven die tijdelijke pieken moeten opvan gen met ZZP-vakkrachten in onder andere bouw, elektra en metaal. Voor meer informatie: www.uitzendspecialist.nl en www.debouwspecialist.nl. De Uitzendspecialist Zuidpias en de Bouwspecialist zijn verhuisd. Suc ces en groei van beide organisaties maakte verhuizing naar een groter pand noodzakelijk. Er is afscheid genomen van het kantoorpand in Nieuwerkerk aan de IJssel; beide bedrijven zetten de dienstverle ning voort vanuit een groter kan toorpand in Zevenhuizen aan de Swanlaweg 2a. De verhuizing sym boliseert groei en verdere profes sionalisering van de Uitzendspeci alist en de Bouwspecialist. "Het nieuwe grote kantoor ligt niet ver van A12 en A20 en daardoor gun stig en uitnodigend voor klanten, uitzendkrachten en zzp-ers", aldus Jeroen Hoogendijk, vestigingsma nager Uitzendspecialist Zuidpias en operationeel directeur van de Bouwspecialist. Uitzendspecialist Zuidpias Uitzendspecialist Zuidpias is hét uitzendbureau in de regio wanneer een bedrijf opzoek is naar betrouw bare en goede flex-medewerkers. Zowel voor inzet van personeel van tijdelijke aard als bemiddeling voor een vaste baan is de Uitzendspe- graag mensen over de vloer in het pand aan de Dorpsstraat. "Bezor gen doen we niet, dat zijn extra kopzorgen. Bovendien is het leuk als mensen hier komen; je maakt een babbeltje, je hoort de wensen van de klanten en dat zorgt voor binding." Het echtpaar is blij met de gang van zaken, maar er wordt ook voor uit gekeken. "Volgend jaar gaan we misschien een eethoek creëren, zo- datje hier ook kunt eten en niet al leen afhalen. Een knus eethuis, dat streven we na. Want we verkopen niet alleen shoarma, er zijn ook cu linaire hapjes. Chicken Et Meat is er voor iedereen." Voor meer informatie en voor be stellingen is Chicken Et Meat te bereiken op 0180-699898. Het grillhouse bezoeken kan natuurlijk ook op Dorpsstraat 206 in Zeven huizen. Het echtpaar Kayalik heeft met grillhouse Chicken Et Meat een nieuw voedselaanbod naar Zevenhuizen gebracht. "De positieve reacties hebben onze verwachtingen overtroffen."

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 43