Rolling into the Jungle Klinkende overwinning van Moerkapelle Zevenhuizen en Moerkapelle weer verbonden Winterfair voor Tsjaad Leerlingen De Eendragt worden bakker Toernooi bij Enthos Oma Piet op de Keijzerschool HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN 23 NOVEMBER 2011 -47 Rolschaatsen Schaken Badminton Moerkapelle - Voor de 21e keer houdt Rolling '90 haar traditionele winter- show. Op dit moment zijn alle leden druk bezig met de voorbereidingen om de show 'Rolling into the Jungle' op het hoogste niveau te brengen. Tradi tiegetrouw wordt de sporthal van Dorpshuis Op Moer omgetoverd tot een groots theater. De voorstellingen vinden plaats op woensdag 28 december om 13.30 uur en 19.30 uur; op donderdag 29 december om 19.30 uur en op vrij dag 30 december om 19.30 uur. De toegang bedraagt 10,- euro voor een stoel en 7,50 euro voor een tribuneplaats. Voor kinderen tot en met tien jaar bedraagt de toegang 5,- euro. De kaartverkoop begint op woensdag 30 november. Kaar ten kunnen via de site gereserveerd worden en zijn tevens verkrijgbaar in Op Moer op woensdag 30 novem ber van 16.00 tot 18.00 uur en op vrijdag 2 december van 20.00 tot 21.00 uur. Voor meer informatie en reserveren: www.rolling90.nl. Moerkapelle - Met zes overwinnin gen en twee remises behaalden de schakers van Moerkapelle een 7-1 overwinning op het derde acht tal van SO Rotterdam. In het begin zag het daar helemaal niet naar uit. Pas toen Arjan de Bruijne het eerste punt binnenhaalde volgden André Nieuwlaat, Dick Bac, Wou ter Vroegindeweij, Jesse van Elteren en Boudewijn Weijermars met een overwinning. Gerard van Ommeren en Maarten Vroegindeweij speel den remise. Na twee overwinningen houdt de ploeg het vizier gericht op promotie naar de KNSB. In de inter ne competitie werden zeven partij en gespeeld. Maarten Vroegindeweij versloeg zijn broer Wouter en Arno Luinenberg wist in een mindere stelling remise te houden tegen An dré Nieuwlaat. Arjan de Bruijne en Gerard van Ommeren speelden re mise. Jojanneke Weijermars verloor verrassend van Luteijn .en Maarten Pilgram won gedecideerd van Frits van de Starre. Christiaan Noorland liet zien dat de lange rokade van Ad Voerman totaal verkeerd was en won overtuigend. Sander Marijt won in een mooie aanvalspartij van Jan Noorland. Zevenhuizen/Moerkapelle - Zeven huizen en Moerkapelle, vanaf 1991 onlosmakelijk met elkaar verbonden, moesten in de periode van eind ok tober tot en met 20 november veel moeite doen bij elkaar te komen. Met de realisatie van de spoortun nel Onderdoorgang Swanlaweg en het aanleggen van weg- en fiets pad-aansluitingen is alle leed straks geleden. Maandagochtend ging de tunnel open voor gemotoriseerd verkeer. Fietsers moeten nog even geduld hebben, zij maken nu nog even gebruik van de oude spoor wegovergang. Straks gaan ook zij door de tunnel. Patrick van Rooij De tunnel wordt maandag 19 de cember officieel geopend en krijgt de naam Patrick van Rooij. Ver noemd naar de jongen die in 2005 om het leven kwam op de spoor wegovergang Swanlaweg. Door de nabestaanden is een aanvraag in gediend bij Prorail, de eigenaar van de tunnel, om de naam van Patrick eraan te verbinden. Dit is toegezegd. Helaas maakt de moeder van Patrick het moment van onthulling op *19 december niet meer mee, zij over leed enkele maanden'geleden. Moerkapelle - Het Comité Woord Ft Daad Midden-Holland organiseert voor vrijdag 25 no vember van 15.00 tot 21.00 uur een Winterfair in en rondom boerderij The Farm Shop aan de Dorpsstraat 6. Zittend op stro balen kan het winkelend publiek genieten van vers gezette koffie of warme chocolademelk. Op de Winterfair kan men terecht voor allerhande groen- en homede coratie, voor zeep, brocante, kin derkleding, beenmode, sierraden en boeken. Voor de lekkere trek zijn er oliebollen, erwtensoep en warme worst. De opbrengst van de Winterfair is bestemd voor de twee vakscholen in Tsjaad die door het comité gebouwd wor den. Toby van der Haak won voor zijn klas een excursie naar de bakkerij van Gerritsen. Zevenhuizen - Toby van der Haak wist het goede antwoord op de prijsvraag die de Middenstandsver eniging Zevenhuizen in de herfstva kantie uitgeschreven had en waarbij het de bedoeling was de voordeu ren van de winkeliers te herkennen. Door het invullen van de letters van de namen vond Toby de winnende zin: 'Middenstand is jarig'. Toby gaat nu samen met de kinderen uit zijn klas per touringcar naar de bakke rij van Gerritsen om daar een dagje aan de slag te gaan. Moerkapelle - Badmintonvereniging Enthos speelde vrijdag 18 november baareerste toernooi van dit seizoen. Ondanks dat er hard werd gestreden, was er ook ruimte voor vrolijkheid. De prijs bij de hoogste groep ging naar Jeroen Broer en Manon Hoger- waard en in de andere groep naar Jeroen van den Berg en Michael van Voorden. Zij werden verrast met een snoeppakket van Sinterklaas. Komende tijd gaat de vereniging een piramidecompetitie voor de jeugdleden opzetten. Hierbij wordt gedurende enkele weken gestreden voor het hoogste plekje op de pira mide. Verder wordt onderzocht of het haalbaar is de oudere jeugd een uitdaging te bieden door op een an- Met zo'n veertig kinderen was het een drukke, maar ook gezellige boel. der tijdstip in een deel van de zaal samen met volwassenen een speel- moment te bieden. Bij voldoende animo start er in januari een proef. Voor meer informatie of meedoen: info@enthos.nl. (foto: Jolanda Bonnet) Moerkapelle - Als de Sint en zijn pieten in het land zijn, kun je de gekste dingen verwachten. Zo kwam er op de Keijzerschool plotseling de oma van de zwarte pieten langs. Deze Oma Piet heeft voorgelezen aan de kinderen. En ze heeft verklapt, dat ze nog een keer komt.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 47