Duel in de mist: Groeneweg ONA 4-1 NieMo niet op tijd terug Klikken mag Nieuwerkerk na rust langs ADO loreant gelukkiger dan Moerkapelle Moordrecht wint weer eens Team Brothers vecht zich naar hoger niveau Nipte winst voor Dames Groeneweg Hardbevochten overwinning voor NieMo HART VAN HOLLAND SPORT 23 NOVEMBER 2011 53 Waterpolo dus klik snel naar: vAww.hartvanholland-online.nl Voetbal Voetbal Voetbal Boksen Voetbal c Waterpolo Maurice Eckhardt zorgde - op een mistige zondagmiddag in Zevenhuizen - met deze tip-in voor de 1-0. (foto Ben van Yperen). Zevenhuizen - Behalve het eerste kwartier van de wedstrijd was ONA kans loos tegen Groeneweg. Door de mist nauwelijks zichtbaar kregen de Gouwe naars kleine mogelijkheden maar zienderogen nam de thuisclub het initia tief over. Na 25 minuten ranselde de uitste kende keeper Peter Ernst een prima schot van JP Hordijk uit de kruising en dat was het begin van het einde van ONA want daarna was Groe neweg veruit de betere ploeg. Een prachtige aanval via Luuk Gritter en Maurice Eckhardt bracht ex-ONA speler Robby van Kuilenburg alleen voor Ernst maar de doelman kwam als winnaar uit dit één tegen één duel. Ernst was alleen kansloos na een intikker van Eckhardt na een prachtige voorzet van Erwin Hof. In de tweede helft eenzelfde spelbeeld. Na weer een vloeiende aanval, op gezet door Gritter en Eckhardt werd de Groenewegspits licht aangetikt. De prima leidende scheidsrechter Slager zag in deze overtreding een strafschop die werd gemist door Eckhardt. Met twee treffers maakte Eckhardt zijn fout echter meer dan goed. Eerst bediende invaller Arnout van Leeuwen hem en daarna met een prachtige pass JP Hordijk. Tus sen deze doelpunten door zorgde ONA voorstopper Alex Zandijk nog voor enige hoop in de Goudse harten maar in de laatste minuut knalde, na een overtreding op Erwin Hof, Bart Eindhoven de tweede strafschop loeihard achter de toch uitblinkende Peter Ernst, die ook nog eens een knal van Kuilenburg magistraal uit de kruising haalde. Meer foto's op: www.hartvanholland-online.nl Nieuwerkerk/Moordrecht - In het Sterrenbad in Wassenaar speelde de da mesformatie van WSG NieMo-Van Vliet eenzelfde soort wedstrijd als vorige week tegen Alkemade. Toen kwamen de NieMo-vrouwen van 1-4 net op tijd terug tot 4-4. Dit weekend hadden ze minder geluk, van 4-1 kwamen ze te rug tot 4-3. Door Kevin Neleman De speelsters keken na de eerste periode tegen een overbrugbare 1-0 achterstand aan. Denise Boe- reboom zorgde in het begin van de tweede periode voor de 1-1, maar die werd teniet gedaan door de 2-1 en 3-1 van de thuisploeg. In peri ode drie kwam NieMo eerst ach- Nieuwerkerk aan den IJssel - Sportpark Dorrestein was zondag 20 november in nevelen gehuld, maar de ploeg van trainer Peter den Otter speelde in de tweede helft alle schroom van zich af. De eerste helft speelde Nieuwer kerk zoals het vorige week tegen Neptunus begon. Afwachtend, veel mensen achter de bal, waardoor het vijandelijk doel moeilijk te bereiken viel. Tegenstander ADO combineer de er lustig op los, maar was niet erg effectief voor het doel. In de veertigste minuut opende ADO de score uit een strafschop. Bart Slob zette opzichtig zijn tegenstander binnen het zestienmetergebied wat al te hardhandig van de bal. Rust stand 0-1. Na de rust speelde Nieuwerkerk wat meer vooruit en ging het op jacht naar de gelijkmaker. ADO verzuimde opnieuw de kansen te benutten en na een uur spelen viel de gelijk maker. Aanvoerder Sander van der ter op 4-1, maar zette daarna een tandje bij. Denise Boereboom ver zilverde een overtalsituatie 4-2 en Liza Neleman zette de 4-3 op haar naam met een fraaie backhand. Een uitsluiting bij de thuisploeg leek de gelijkmaker te brengen, maar door een onduidelijk optreden van de arbiter werd de overtalsituatie om zeep geholpen en bleven de punten in Wassenaar. Moordrecht - Moordrecht wist zondag 20 november voor het eerst in lange tijd de volle winst te pakken. Op eigen veld werd DHL met 3-2 verslagen. Moerkapelle - Moerkapelle 'trad zaterdag 19 november aan in de uitwedstrijd tegen Floreant in Bos koop. Beide ploegen startten gelijk op gaand waar Floreant met enkele uitvallen iets aanvallender was. De eerste echte kans was voor Moer kapelle. Na goed voortrekken van 'inks van Verweij kreeg Boutasqount de kans om de bal met het hoofd in te tikken. Dat lukte hem echter niet. Vlak daarna eindigde een volgende aanval van Moerkapelle met een mispeer in de verdediging van Flore ant. Maar ook Floreant creëerde een aantal kansen in het eerste half uur. Halverwege de eerste helft raakt verdediger Hertog een kopbal op het middenveld maar half met het hoofd. Vanuit die actie nam de mid denvelder van Floreant de bal met de hand mee en ging er razendsnel vandoor. De voorhoede van Floreant was er als de kippen bij om de aan val in een doelpunt om te zetten. Ook in het eerste half uur van de tweede helft was Moerkapelle de bovenliggende partij. Moerkapelle Veeke speelde de snelle Jorge Redan op tijd aan, die vervolgens al vallend met het hoofd afrondde. Goaltjes- dief Arjen Bleeker schoot vervolgens zijn ploeg in de tweeënzeventigste minuut uit een rebound naar 2-1. Godwin Falix schoot in de twee- entachtigste minuut alle frustratie van zich af, 3-1. Terwijl het zicht met de minuut slechter werd, trok de leidsman er zonder eigenlijke aanleiding een tiental minuten ex tra bij. ADO schoot vervolgens een van richting veranderde vrije trap binnen en het leek er op dat ook de gelijkmaker er nog ging komen, maar de treffer diep in blessuretijd werd vanwege buitenspel in tweede instantie door de scheidsrechter ge annuleerd. Sliedrecht/Nieuwerkerk aan den IJs sel - Team Brothers maakte in het weekend van 19 november naam op boksgala 'Release the Beast' in Sliedrecht. Zeven leden uit het team van trainer Bappie Tetteroo knokten daar 'voor hun leven', wat vier ge wonnen partijen opleverde. Eén par tij eindigde onbeslist en twee partij en werden verloren. Team Brothers vecht zich stukje bij beetje naar een hoger niveau. Komend weekend maakt Roxana Gaal haar debuut in Frankrijk. Zevenhuizen - De dames van Groeneweg speelden zondag 20 november thuis tegen Nieuwehoorn. Een nieuwe, onbekende tegenstander. Groeneweg was op volle sterkte en probeerde Nieuwehoorn onder druk te zetten maar Nieuwehoorn liet dit niet toe. Met twee ploegen die wilden voetballen golfde de wedstrijd heen en weer, de ploegen waren aan elkaar gewaagd. Groene weg kon dit vijfentwintig minuten volhouden maar moest toen een stapje terug doen. Na rust een beter Nieuwehoorn, dat Groeneweg al snel vastzette op de eigen helft. Van opbouwen was geen sprake meer. Groeneweg ging de lange bal spelen en in de zeve nenvijftigste minuut was het raak, Nancy Hol scoorde de 1-0. Nieuwe hoorn zette nog meer druk en ging op buitenspel spelen. Groeneweg hanteerde de counter en in de tach tigste minuut was het Wendy Vuik die de 2-0 scoorde. bleef aanvallen maar een uitval van Floreant in de zevenendertig ste minuut bleek fataal. De uitko mende keeper Dubbis verwerkte een te langzame terug gekopte bal van Verweij niet goed en Floreant scoor de de 2-0. Trainer Soechit probeerde met wissels en door achterin één op één te gaan spelen alles op alles te zetten naar het mocht niet baten. De aanvallers van Moerkapelle mis ten te veel kansen. In de negentig ste minuut komt na een misverstand achterin de geflatteerde uitslag van 3-0 tot stand. Door Kevin Neleman Met slechts één doelpunt voor NieMo verliep de eerste periode moeizaam bij beide ploegen. "We hebben het onszelf moeilijk gemaakt door de kansen niet af te maken, zeker in de eerste en tweede periode", zei as sistent Meivin Blokland, die trainer/ coach Zlatko Rakonjac verving. "Ook hadden we opnieuw moeite om ons Nieuwerkerk aan den IJssel/Moordrecht - De herenformatie van WSG Nie Mo-Van Vliet lijkt hersteld van een reeks slechte wedstrijden. Ondanks de vele kansen in het eerste en tweede partstonden ze in Katwijk vlak voor tijd 6-6 gelijk. Maurits Meeuwisse schoot zijn ploeg net op tijd naar de overwin ning: 6-7. niet op de tegenstander te focussen, maar op ons eigen spelletje." In de tweede periode keken de heren zelfs tegen een 2-3 achterstand aan. De ommekeer kwam toen Meeuwisse op de midvoor werd gepositioneerd. Deze tactische verandering zorg de voor vier broodnodige treffers. Meeuwisse zorgde drie seconden voor tijd dat drie hardbevochten punten mee naar huis werden genomen. 'Jri: .1)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 53