Eerste helft basis voor overwinning Nieuwerkerk Derde plek voor Van der Vliet Jos Gouweloos kampioen bij sparren Prijzenregen in België voor KVC Peek Zeam Zeparo loopt zich warm Collin van der Bas belofte voor toekomst HART VAN HOLLAND SPORT 23 NOVEMBER 2011 55 Korfbal Judo TangSooDo Karate Atletiek Turnen Amsterdam/Zevenhuizen - Acht leden van TimmersSportEtFitness namen in het weekend van 19 en 20 november deel aan The Amsterdam Event. Zij na men het op tegen deelnemers uit België, Duitsland, Italië, Griekenland, En geland en Amerika. Nieuwerkerk aan den IJssel - Na twee wedstrijden vier punten, dat is een luxe die Nieuwerkerk zich pas één keer eerder mocht permit teren in de Overgangsklasse. Na de dertigklapper in Heerenveen werd de tweede Friese tegenstander aan de kant gezet. In de eerste offici ële wedstrijd in sporthal De Kleine Vink werd de basis voor de over winning gelegd in de eerste helft. Na een kwartier had Nieuwerkerk 3l tien goals gescoord. Bij rust was het 15-10. Na rust kwam Drachten goed terug tot 15-13. Nieuwerkerk herpakte zich en pakte een 19-13 voorsprong. Deze voorsprong werd behouden en uiteindelijk werd er met 23-18 gewonnen. Volgende week komt titelkandidaat en degradant uit de Hoofdklasse Antilopen op bezoek in sporthal De Kleine Vink. De ploeg uit Leusden ging tijdens de eerste ronde onder uit bij SDO, maar won zaterdag van Heerenveen. Bij de jeugd deden Gino Jansen en Dario Boerlage super hun best, maar wisten geen prijs in de wacht te slepen. Jos Gouweloos zette op zijn eerste toernooi een geweldige prestatie neer; hij werd derde bij de hyongs, loopvormen met denkbeel dige tegenstanders, hij veroverde een tweede plaats bij de breek- testen en bij het sparren werd hij kampioen. Bij TangSooDo ben je op je 15de geen jeugd meer en word je inge deeld bij de volwassenen. Dit was voor Stijn Zwanenburg en Rocco van Es te hoog gegrepen. Bob van der Wende (19) presteerde prima, maar stuitte op de wereldkampi oen in zijn klasse en werd met een punt verschil verslagen. Dian de Wit (16) werd bij de dames rode banden, de klasse vóór de zwarte banden, knap derde bij het sparren. Ook voor Laura van Leeuwen was er een derde plaats; zij verloor nipt de finale. Bij de breektesten werd Laura met een verrassende tech niek tweede. Collin van der Bas traint zich naar de top. Moordrecht - De gemeente Zuidpias kent veel getalenteerde turnsters, maar bij de jongens is de spoeling nog dun. Inmiddels timmert de ne genjarige Collin van der Bas aan de weg. Hij turnt in de tweede divisie bij Velocitas in Gouda. Collin is daar twee jaar geleden begonnen als jong talent en turnt nu, inmiddels op lan delijk niveau, circa zes uur per week. Zaterdag 19 november kwam Col lin uit bij de Nederlandse Team Cup wedstrijden in Veldhoven. Een podi umplaats zat er nog niet in, maar dat zal in de toekomst zeker veranderen. Collin behaalde wel de hoogste cij fers op zijn favoriete onderdelen, rin gen, brug en rek. Nieuwerkerk aan den IJssel - In Den Helder waren dit weekend circa achthonderd judoka's uit heel Neder land aanwezig op de Open Heidense judo Kampioenschappen. Daarnaast stonden de Nationale selecties van België en Denemarken op de tatami. De veertienjarige Jeffrey van der Vliet haalde na enkele zwaar be vochten zeges een bronzen plak bin nen. Jeffrey kwam uit in de klasse 42 kg judoka's tot -15 jaar, en was in de voorrondes behoorlijk zwaar ingedeeld, want alle favorieten stonden aan zijn kant van de poule. Broer Mitchel (11), uitkomend in de -34 kg jongens tot -12 jaar startte de wedstrijd voortvarend maar ver loor de strijd om het brons. Zevenhuizen - In het kader van de voorbereiding op de komende Roparun, volgend jaar in het Pink sterweekend, heeft Team Zeparo de eerste gezamenlijke wedstrijd gelopen. Weliswaar qua aantal nog niet op volle sterkte, maar zondag 13 november stonden in Zoetermeer vijf lopers aan de start van de Klaverbladloop. John Heijkoap op de tien kilometer (en tweehonderd meter!) soepel naar de finish in 48.06, Ingrid Heijkoop klokte 51.02 en Eelco van Oorden 58.34. Lenie van 't Wout, inge schreven als fietser, klokte zeer te vreden 1.00.30 op haar allereerste tien kilometer. Huib Moerman liep als enige van het team de vijftien kilometer en kwam in 1.25.25 over de finish. De zwaar bevochten overwinning leverde Jeffrey van der Vliet een bronzen plak op. Coaches/trainers Peet Peek en Mohammed El-Azzouzi met hun.prijswinnaars. Brasschaat/Nieuwerkerk aan den IJssel - Van de negen leden van KVC Peek, die zaterdag 19 november in België deelnamen aan de interna tionale karate kampioenschappen, stonden er acht aan het einde van de dag op het podium. In Brasschaat kwamen karateka's, tot zeventien jaar, bijeen uit Ne derland, België, Frankrijk, Duitsland, Engeland, Wales en Noorwegen. Frank Ouwerkerk veroverde een eer ste plaats; Imad El-Azzouzi, Sebas tian Gatuszka, Nasreddin Benali en Bart Ouwerkerk werden tweede en Nabil Nati, Wassim Benali en Riad El-Azzouzi namen de derde prijs mee naar huis. Het succesvolle team van TimmersSportEtFitness.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 55