X X X X X Agenda Programmaraad ABCNZ VERVOLG BEKENDMAKINGEN 6 HART VAN HOLLAND DE KRANTVOOR DE ZUIDPLAS\ 23 NOVEMBER 2011 Algemene plaatselijke verordening Geweigerde omgevingsvergunningen Bekendmaking Wet milieubeheer Aangevraagde omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunning Verleende omgevingsvergunning Geweigerde omgevingsvergunningen Bekendmaking Wet milieubeheer Aangevraagde omgevingsvergunningen Nieuwe straatnamen in de gemeente Zuidpias DENK VOORUIT Bereid u voor op een nood situatie. De hulpdiensten zijn namelijk nooit meteen ter plaatse en kunnen niet altijd iedereen direct helpen. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer ACG Klimaattechniek B.V., Westbaan 280, 2841 MC Moordrecht, voor het oprichten van een inrichting ten behoeve van advies, installatie, service en onderhoud van kli- maattechnische installaties. HBM Machines B.V., Grote Esch 1010, 2841 MJ Moordrecht, voor het oprichten van een inrichting voor de verkoop van machines en gereedschap. Tinq, West Ringdijk 7, 2841 LV Moordrecht, voor het overdragen van het beheer van de bovengrondse tankinstallatie ten behoeve van de openbare verkoop van brandstoffen voor motorvoertuigen. Besluit landbouw milieubeheer Oskam loonbedrijf, Middelweg 8, 2841 LA Moordrecht, voor het wijzigen van een gemechaniseerd loonbedrijf. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL De volgende vergunning is verleend: Brandweer Hollands Midden, stookonthef- fing voor het houden van flash-over trainin gen voor medewerkers van de brandweer aan de Eerste Tochtweg 9b in Nieuwerkerk aan den IJssel in de periode november 2011 t/m februari 2012 (max. 10 trainingen]. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 491. afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 300. Hunze 43(2911 EG) Plaatsen opbouw 2e verdieping woning (ont vangen 12-11-2011) Kleefkruid 24 (2914 BL) Plaatsen dakopbouw achterzijde woning (ont vangen 12-11-2011) J.A. Beijerinkstraat 53 (2912 AA) Aanleggen uitrit tbv papiercontai'ner Vrijheidslaan 11 12912 EA) Aanleggen van een uitrit (verzonden 11-11- 2011] Parallelweg-Zuid 119 (2914 LE) Brandveilig in gebruik nemen bouwwerk voor het verschaffen van nachtverblijf aan meer dan 10 personen (verzonden 11-11-2011) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waafop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de MAATWERKVOORSCHRIFTEN Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende maatwerkvoorschriften op te leggen: Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescherming van het milieu aanvullende maatwerkvoorschriften op te leg gen naast de voorschriften uit de van toepas sing zijnde AMvB. Deze maatwerkvoorschriften betreffen voor schriften voor het monitoren van de grondwa terkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer en gelden voor de volgende inrichtingen: BP tankstation De Vink, Rijksweg A20 1, 2913 LW Nieuwerkerk aan den IJssel. De ontwerpbesluiten tot het opleggen van maatwerkvoorschriften kunt u van 24 novem ber 2011 tot en met 4 januari 2012 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. MELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Capelle Car Cleaning, Hoofdweg-Zuid 42e, 2912 EE Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het oprichten van een autopoetsbedrijf en tevens ruitreparatie. Huigen Auto's B.V./Van Rijswijk Autoservice, Eerste Tochtweg 13b, 2913 LN Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het ver anderen van een showroom en garage voor personenauto's. Besluit landbouw milieubeheer Gebr. Duijndam, Groenendijk 129, 2911 BA Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het veranderen van een melkrundvee- en paardenhouderij. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. ZEVENHUIZEN Asterstraat 9 (2761 GS) Plaatsen dakkapel voor- en achterzijde woning (ontvangen 12-11-2011] Potgietersingel 1 (2761 LB) Aanleqqen van een uitrit (ontvangen 08-11- 2011] Knibbelweg 36 (2761 JE) Voor de activiteiten: slopen huidige woning en opstallen (verzon den 17-11-2011] bouwen woning gebruiken van een bouwwerk in strijd met het bestemmingsplan Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. Burgemeester Klinkhamerweg 54 (2761 BJ) Gedeeltelijk verplaatsen erfafscheiding en het aanleggen van een uitrit (verzonden 11-11-2011) Zuidplasweg 15 (2761 JK) Plaatsen van een hooiberg en een druivenkas (verzonden 11-11-2011) MELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Hollandsche Ballonvaart Maatschappij, Knibbelweg 60, 2761 JE Zevenhuizen, voor het oprichten van een bedrijf voor het ver zorgen van ballonvaarten. J. van Dorp en Zn., Knibbelweg 25, 2761 JB Zevenhuizen, voor het veranderen van een loonbedrijf met kraanverhuur. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. ZUIDPLAS Op 8 november 2011 heeft het college van burgemeester en wethouders op advies van de advies commissie naamgeving de volgende straatnamen toegekend: Als gevolg van de geplande nieuwbouw op de hoek van de Dorpsstraat en Raadhuisstraat in Moerkapelle moeten nieuwe huisnum mers uitgegeven worden. Om deze nummers uit te kunnen geven is het noodzakelijk om een naam uit te geven aan het pad tussen de kerk van de Hervormde gemeente van Moerkapelle en de nieuwbouw. Dit pad heeft de volgende naam gekregen: Kerkepad Vanwege bovengenoemde nieuwbouw is het noodzakelijk om het begin van de Raadhuisstraat over de lengte van het Raadhuisplein te hernoemen in Raadhuisplein. In Zevenhuizen wordt op de hoek van de Noordelijk Dwarsweg en de Leliestraat de nieuwbouw van het zorgcentrum Zevenster gerealiseerd. Ten behoeven van deze nieuw bouw wordt een nieuw pad aangelegd. Dit pad heeft de volgende naam gekregen: Zevensterpad indien u bezwaren heeft tegen het besluit wordt u in de gelegenheid gesteld gedurende 6 weken na deze publicatie bezwaar aan te tekenen bij het college van burgemeester en wethouders. Voor inlichtingen over het bezwaar kan contact worden opgenomen met Dhr. E. Kooistra van de afdeling VROM, Telefoon 0180-639973. Alblasserdam, Bergschenhoek (Gem. Lansingerland), Capelle aan den IJssel, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen- Moerkapelle (Gem. Zuidpias) Agenda 39e vergadering Datum: Woensdag 30 november 2011 Tijdstip: 20.00 uur Plaats: Dorpshuis de Batavier, Batavierlaan 6, Nieuwerkerk aan den IJssel 1. Opening 2. Mededelingen en ingekomen en uitgegane stukken. - Stand van zaken m.b.t. uitslag 2e hoorzitting Commissariaat - email van Yoram Levi Ziggo m.b.t. allerhande zaken - email naar kabelraden o.a. m.b.t. afloop zittingsduur - Briefvan Kabelraden 10 november2011 3. Vaststellen notulen van 9 november 2011 4. Bespreken brief Kabelraden van 10 november jl. m.b.t. stand van zaken advisering en regelgeving en de eventuele uitkomst van de bijeenkomst van program maraden van Ziggo op 28 november jl. 5. Definitief radioadvies 2012 - bespreken van eventueel binnengekomen reacties - vaststellen advies 6. Rondvraag 7. Vaststellen datum vergadering definitief tv-advies 2012 8. Sluiting

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6