makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN WADDINXVEEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 30 NOVEMBER 2011 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen Mauritslaan 20 Vraagprijs 139.750,- k.k, WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN Veenkade 20 Vraagprijs 225.000,- k.k. Gerstakker 24 Bieden vanaf 200.000,- k.k. S3 Hri-.-KS 3-Kamer appartement Verhuizen zonder te klussen! Bijdrage VvE 73,59 per maand 2-kamer appartement Bijdrage VvE 83,- per maand Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer 4-Kamer appartement Gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Bijdrage VvE 196,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) powered by nvm NVM 4-Kamer hoekappartement In 2009 compleet intern gerenoveerd en gestoffeerd Bijdrage VvE 212,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) l\7aTtfêtot); 1 Zolderslaapkamer aan de a.z. rwet Velux dakvenster. Op de 2e etage gelegen goed onderhouden 4-kamer apparte ment met ruim op het zuidwesten gelegen balkon en berging in de onderbouw. Dit keurig afgewerkte appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Bwjr. 1969, gebruiksopp. wonen 88 m2, gebouwgebonden buiten- s ruimte 11 m2 (balkon) en inhoud 273 m3. Ind.: Entree/tocht- sluis met meterkast (4 groepen en aardlekschakelaar); Centrale F hal; Ruime woonkamer gesitueerd aan de balkonzijde en v.v. een laminaatvloer: Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. 4-pits gaskookplaat, badgeiser, afzuigkap en apothekerskast; l Tegenover de keuken is een wasmachine- en drogeraansluiting; Toiletruimte met staand closet en fonteintje; Vergrote badkamer v.v. ligbad met spatscherm en wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde v.v. een 3-deurs schuifwand- kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met toegang tot het balkon. UNIEKE KANS! IN DE MAAND DECEMBER 2011 IS DEZE WONING TE KOOP VOOR ELK BOD BOVEN DE 200.000,- K.K. Uitgebouwde eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Oplevering in overleg In de kindvriendelijke wijk Zuidpias gelegen goed onderhouden in 2001 uitgebouwde eengezinswoning. De zonnige achtertuin (Z/0) is v.v. een vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1984, 117 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 107 m2 en inhoud 340 m3. Ind.: Entree/hal; Toiletruimte met toilet en fonteintje; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; Met 2,5 meter uitgebouwde woonkamer met sfeervolle gaskachel, airco en een dubbele schuifpui naar de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z. met laminaatvloer; 1 L-vormige slaapkamer (v/h 2) aan de a.z. met gevelbrede dakkapel en airco; Moderne badkamer v.v. douchecabine, wastafel met meubel, toilet en designradiator. 2e Verd.: Open zolderkamer met dakvenster aan de a.z., dakkapel aan de v.z. en bergruimte ach ter de knieschotten; Op deze verdieping zijn tevens de wasmachineaansluiting en cv-combi installatie (Agpo Econpact, 2004) met zonneboiler en zonnecollec toren aanwezig. Op gunstige locatie met fraai vrij uitzicht op de 3e en bovenste etage gelegen goed onderhouden 3 kamer appartement met op het oosten en westen gelegen balkons en berging in de onder bouw. Bwjr. 1963, gebruiksopp. wonen 56 m2 (excl. Balkons) Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op loopafstand gelegen. Ind.: Entree/hal; Meterkast (in portiek, 2008) met 5 groepen en dubbele aardlekschakelaar; Toiletruimte met toilet (2008); Gesloten keuken met Remeha Avanta HR cv-combi opstelling (2008), toegang tot het balkon en rechte lichte keukenopstelling (20081 v.v. gaskookplaat, combi magnetron en wasmachineaansluiting; Badkamer v.v. douchecabine, wastafel met meubel en designradiator; Lichte woonkamer aan de voorzijde met prachtig weids uitzicht; Eetkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot het balkon. Bijz.: Dit gehele appartement is v.v. kunststof kozijnen met dubbele begla zing. De dakbedekking is vernieuwd in 2009. Op een leuke locatie, in kleinschalig appartementencomplex, op de 2e en 3e etage gelegen goa&jonderhouden 2-kamer appartement met zonnig balkon (Z) en separate berging. Het appartement is in 2006 op diverse fronten verbouwd en ver nieuwd en is bereikbaar middels een afgesloten entree/trap penhuis met intercom. Bwjr. 1977, gebruiksopp. wonen 69 m2, gebouwgebonden buitenruimte (balkon) 7 m2 en inhoud 228 m3. Ind.: Entree/hal met fraaie trap v.v. led verlichting naar de verdieping; Meterkast (7 groepen aardlekschake laar); 1 Werkkamer/inloopkast; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel, toilet en aan sluiting wasapparatuur; Ruime, lichte woonkamer met toegang tot breed balkon; Open keuken met T-vormige lichtgrijze luxe keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur 1e Verd.: Rutme overloop/werkruimte met Velux dak- Goed onderhouden eengezinshoekwoning Voortuin met mogelijkheid tot parkeren van 2 auto's Gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer In kindvriendelijke woonwijk gelegen als het ware zo te be trekken eengezinshoekwoning met fraai aangelegde achtertuin (Z/W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1990, 142 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 104 m2 en inhoud 337 m3. Ind.: Entree/hal; Luxe toilet ruimte (2009) met hangend toilet en fonteintje; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling voorzien van inbouw apparatuur; Ruime tuingerichte woonkamer met laminaatvloer en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met Velux dakvenster(s); Geheel modern betegelde luxe badkamer (2009) voorzien van ruime douchecabine met thermostaatkraan en stortdouche, dubbele wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: 1 Ruime zolderkamer met kopgevelraam, Velux dakvenster, cv-combi installatie (2007) en aansluiting wasapparatuur. Ruime, goed onderhouden eengezinsdijkwoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Oplevering in overleg In de oude Dorpskern, op fraaie locatie gelegen eengezinsdijk woning met fraai aangelegde achtertuin (Z). Deze kindvriende lijk gelegen woning bestaat uit maar liefst 4 woonlagen. Bwjr. 1987, 88 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 122 m2 en inhoud 383 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; Woonkamer met grenen vloerdelen en openslaande deuren met Frans balkon. Ie Verd.: 1 Slaapkamer aan de v.z. met Velux dakvenster; 1 Ruime slaapkamer aan de a.z. (2 slaapkamers mogelijk) met 2 Velux dakvensters; Badkamer (2009) v.v. douchecabine met thermostaatkraan, dubbele wastafel met meubel, design radiator en Velux dakvenster. 2e Verd.: 1 Zolderslaapkamer met Velux dakven ster aan zowel de voor- als achterzijde en Vaillant HR cv-combi installatie. Souterrain: Bijkeuken/berging; Tuinkamer met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin. Op de 2e etage gelegen 4 kamer hoekappartement met op het westen gelegen ruim balkon en berging in de onderbouw. Dit appartement is bereikbaar middels gesloten entree met liftinstallatie. Bwjr. 1969, gebruiksopp. wonen 88 m2 en gebouwgebonden buitenruimte (balkon) 12 m2. Ind.: Entree/ tochtsluis met meterkast; Hal; Toilet; Badkamer voorzien van douche met thermostaatkraan en dubbele wastafel; 1 Slaap kamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Ruime lichte woonkamer met toegang tot het balkon; Open eetkeuken met L-vormige lichte keukenopstelling voorzien van koelkast, vrieskast, kookplaat, oven, RVS afzuigschouw, vaatwasmachine en boiler (huur); Tegenover de keukenopstelling bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en de droger. Bijz.: Dit appartement is voorzien van dubbele beglazing. Bijzonder vormgegeven geschakelde villa Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2008/2009 Dakgoot voor- en achterzijde vernieuwd in 2010 Aan de buitenrand van Waddinxveen gelegen ruime geschakelde villa (3 stuks) met aangebouwde garage, voortuin met eigen parkeerplaats en ruime fraai aangelegde achtertuin. Bwjr. 1979, 331 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 165 m2, overige inpandige ruimte 23 m2, gebouwgebonden buitenruimte 12 m2 en inhoud 693 m3. Ind.: Entree/ruime hal; Toilet met fonteintje; Inpandig te bereiken garage; Bijkeuken met aansluiting wasapparatuur; Semi open eetkeuken met L-vormige in lichte houtkleur uitgevoerde keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; L-vormige tuingerichte woonkamer met vide en toegang middels schuifpui tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z.; Badkamer v.v. ligbad, douche cabine, toilet en wastafel met meubel; Entresol/vide met toegang tot het dakterras; 1 Slaapkamer aan de zijzijde. 2e Verd.: 1 Ruime open zolderslaapkamer met Brink hete lucht verwarming en AO Smith gasboiler. Bijz.: In 2008 zijn de voegen rondom vervangen en zijn de gevels gereinigd.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 48