Afscheid voorzitter Nieuwerkerse Bridgeclub Met Vedj naar Oorlogsmuseum Overloon Kerstmarkt Dagcentrum Korenaer Surprises sluiten seizoen af Winterfair Golfbaan Hitland Sinterklaasdrive IJsselbridge Themadienst in Nieuwe Kerk Afscheid Juf Willeke van Rehoboth HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 7 DECEMBER 2011 25 Jeu de boules USA 3022801 Nieuwerkerk aan den IJssel - Wim Schreuder heeft zich de afgelopen negen jaar onvermoeibaar ingezet als voorzitter van de Nieuwerkse Bridgeclub. Maandag 28 november nam Schreuder tijdens de algemene ledenvergadering afscheid van de club. Naast het erelidmaatschap van de club, ontving Schreuder een kristallen trofee en een dinerbon. In zijn dankwoord beloofde Schreuder, dat de club in de toe komst kan blijven rekenen op zijn steun en advies. Hij overhandigde de voorzittershamer aan Ron van Domburg, waarna deze de verga dering sloot. Vervolgens werd in de kantine van de korfbalvereniging de laatste wedstrijd van de tweede competitieronde gespeeld. Binnenkort verhuist de vereniging naar sporthal de Kleine Vink aan de Hoofdweg. Omdat de bridgeclub op deze locatie een grotere ruimte tot haar beschikking heeft, is er plaats voor nieuwe leden. Belang stellenden kunnen zich aanmelden als lid. Een cadeaubon voor Wim Schreuder, scheidend voorzitter van de Nieuwer kerse Bridgeclub en bloemen voor zijn vrouw To. Nieuwerkerk aan den IJssel - Na dat belangstellenden eerder al met Stichting Vedj een excursie konden maken naar de concentratiekampen Vught, Bergen-Belsen en Auschwitz, gaat in 2012 wederom een groep naar Auschwitz. Deze excursie is in middels volgeboekt. Naast de excursie naar Auschwitz in de loop van het nieuwe jaar, organi seert Stichting Vedj voor zondag 12 februari een excursie naar het Na tionaal Oorlogs- en Verzetsmuseum in Overloon. Deze dag wordt ook een bezoek gebracht aan de Duitse oor logsbegraafplaats in het Limburgse IJsselsteyn, op de grens met Duits land. De dagtocht is bestemd voor iedereen van twaalf jaar en ouder. Om 10.00 uur vertrekt de bus vanaf het Raadhuisplein. De kosten be dragen 30,- euro; consumpties zelf meenemen. Voor meer informatie en aanmelden: info.vedj@gmail.com of 06-14606126. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met een goed bezet Surprise toernooi heeft JBC Nieuwerkerk het toer- nooiseizoen 2011 afgesloten. Hoe wel de banen aan het begin van het toernooi de nodige problemen gaven bleef het droog waardoor ze bij de derde partij weer goed be speelbaar waren. De 37 deelnemers speelden een goede competitie over drie doublette partijen. Zeven van hen wonnen alle drie partijen. Het podium was voor Rob Brökling, Harry Borgers en Willem Zwang. Na de prijsuitreiking was er voor alle deelnemers een surprise; een mooie afsluiting van het seizoen. Met Vedj naar het Nationaal Oorlogs- en Verzetsmuseum. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op Golfbaan Hitland vindt op zater dag 17 en zondag 18 december een Winterfair plaats. De golfbaan wordt daartoe omgetoverd tot een 'Winter Wonderland', waar bezoe kers alvast in kerststemming kunnen komen en waar een keuze gemaakt kan worden uit allerhande artikelen die staan opgesteld in sfeervol in gerichte kramen op het terras. De Winterfair is op beide dagen ge opend van 13.00 tot 21.00 uur; de toegang is vrij. Voor meer informatie: 0180-317188 of www.hitland.nl/winterfair. Nieuwerkerk aan den IJssel - In het Ontmoetingscentrum vond woensdag 30 december de Sinterklaasdrive van BC IJsselbridge plaats. In de A-lijn werden Joop Daniels en Ruud Pel eerste met een percentage van 62,80; 2. Martha Boers en Joke van 't Hoen 61,01, 3. Berthy van Lieshout en Jos Lensen 56,55. B-lijn: Mar Christiaanse en Elly Mil tenburg 60,42, 2. Riet en Aad van der Knaap 59,03, 3. Rens en Joop Ranft 56,25. C-lijn: Nel en Jan Seele 59,72, 2. Rein Boot en Gerard Lagerwaard 59,03, 3. Betsie Kuiper en Elisabeth Tump 56,94. D-lijn: Leen Klein en Edo Pouwelse 70,42, 2. Wenneke van Veldhuizen en Joke Verschoor 58,75, 3. Betty Vis en Jan Hilkhuysen 55,42. Deze avond werd tevens de derde wedstrijd van de competitie van het viertallen bridge gespeeld. Het team van BC IJsselbridge, bestaande uit Ciska Böhm, Jan de Jong, Rinus Scheele en Jaap Zeedijk, won in het Ontmoetingscentrum met 20-10 van Bridgeclub Lekkerkerk. houten spullen, die door de cliënten in de werkplaats zijn gemaakt. Ook voor allerhande kerstproducten uit de eigen bakkerij als oliebollen, ap pelflappen, kerstkransen, koekjes en kerstbrood kan men op de markt te recht. Onder het genot van een kop je koffie of thee in de theeschenkerij komt men alvast in de juiste kerst stemming. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met Kerk aan de J.A. Beijerinkstraat 53. als thema 'Van A naar Beter' vindt Dominee Marchand spreekt deze op zondag 11 december om 17.00 middag over 'bekering', ledereen is uur een dienst plaats in de Nieuwe welkom. Nieuwerkerk aan den IJssel - Dag centrum Korenaer bij Korenmolen Windlust aan het Kortenoord staat donderdag 15 december in het teken van kerst. Van 19.00 tot 21.00 uur kan bij de kraampjes op de kerstmarkt een keuze gemaakt worden uit tal van artikelen als kaarsen, kerststukjes en Vol bewondering kijken de kinderen toe hoe juf Willeke zich staande houdt. Nieuwerkerk aan den IJssel - "Zij was een zeer geliefde juf, die gedurende de afgelopen tien jaar veel kinderen met liefde heeft onderwezen". Woens dag 30 november was de laatste schooldag voor juf Willeke op de Rehoboth school. In een prachtig versierd lokaal ont ving juf Willeke van de leerlingen een boek met foto's en persoonlijke verhaaltjes én een foto van de klas, afgedrukt in een glazen snijplank. Juf Willeke neemt na tien jaar af scheid om zich meer te kunnen rich ten op haar gezin.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 25