Persoonlijk advies voor ondernemers Rabobank Geen nee verkopen. Dat is het idee. 2 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 7 DECEMBER 2011 Betrokken Rabobank. Een bank met ideeën Rabobank Van Buuren ziet ook de maatschappelijke rol van zijn afdeling: "Wij willen dat elke ondernemer uit de regio goed voorbe reid van start gaat. Daarom zijn wij ook het startpunt voor elke startende onder nemer. Heb je vragen, neem gewoon contact met ons op!" Kennis Het team van Van Buuren alleen, bestaat al uit vijftien adviseurs. Naast de adviseurs die de afspraken doen op de vestigingen. Alle adviseurs hebben de achtergrond en kennis om ondernemers goed te helpen. Van Buuren: "Wij zijn telefonisch bereikbaar, maar daarmee houdt de ver gelijking met een callcenter wel op. De medewerkers handelen niet volgens een belschema, maar kijken individueel naar elke situatie en zoeken een persoonlijke oplossing voor elke ondernemer." De grote variatie aan ondernemers in de regio maakt het werk ook voor de advi seurs dynamisch. "Het ene moment belt er iemand die voor zichzelf gaat begin nen, het andere moment is het een me dewerker van een groot bedrijf. Dit houdt ons scherp."Ook geeft het de afdeling van Van Buuren veel voldoening."Je ziet gelijk de vruchten van je werk. Als jij een bakker in de buurt advies geeft over pinnen, dan is het natuurlijk geweldig om daar enkele dagen later jouw eigen boodschappen via de pin af te rekenen." Niet alleen bedrijven kunnen bij de_afde ling aankloppen voor advies. De deuren staan ook open voor stichtingen en ver enigingen. "We kunnen een voetbalver eniging bijvoorbeeld advies geven over de mogelijkheden voor automatische incasso bij contributiebetaling" Het advies komt niet alleen van één kant. "Wij willen betrokken zijn bij onderne mers. Daarom benaderen wij hen ook op eigen initiatief. We vragen dan hoe het met de ondernemer gaat en of we hem van dienst kunnen zijn. Zo helpen wij on dernemers graag een stap verder." De afdeling Service Advies Bedrijven is bereikbaar via 0182 - 69 51 60 en bedrijven@gouwestreek.rabobank.nl. Gouda - Snelheid en persoonlijk con tact van uw bank ook zo belangrijk voor u als ondernemer? Service en Advies Bedrijven van Rabobank Gou- westreek: de ingang voor elke on dernemer in de regio. Van het eerste contact met de accountmanager van het grootbedrijf tot en met service en advisering aan het kleinbedrijf. Door Erwin van 't Hof "Wij geven service en advies aan onderne mers in de regio," vertelt leidinggevende John van Buuren."Wij hebben een onder nemende regio. Deze ondernemers heb ben behoefte aan een sparringpartner voor hun bankzaken" Door de regionale Het is voor Van Buuren belangrijk dat on dernemers op elk moment met zijn of haar vraag bij de bank terecht kan. "We zijn telefonisch bereikbaar, maar je kan als ondernemer ook een afspraak maken om bij ons langs te komen., Ook is het mo gelijk om via onze website of via e-mail een vraag te stellen." De doelstelling van de afdeling is dan ook helder: "Wij willen zoveel mogelijk ondernemers in de regio bereiken en ondersteunen bij het onder nemen." insteek onderscheidt de afdeling zich van andere banken. "Veel van onze adviseurs komen zelf ook uit de regio. Dat wordt door ondernemers als prettig ervaren. Op deze manier zijn wij echt dichtbij." U wilt uw klanten graag het gemak van pinnen aanbieden. Maar dat mag natuurlijk niet meer kosten dan het oplevert. Met de Rabo PinBox is pinnen ook voor u aantrekkelijk. Zelfs als u een beperkt aantal pintransacties verwacht. Of als de pinbedragen klein zijn. Met de Rabo PinBox beschikt u over een betaalapparaat, inclusief de pintransacties binnen de door u gekozen bundel. www.rabobank.nl/pinbox

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 2