KERSTMODE k IF O'- Juwelier van Someren klaar voor de Kerst Heemskerk Juweliers, vakkundig, mooi en vertrouwd DIAMÜNDE Tarn tri /yyyjyyy^y. - vV't üecemberkrant 1 A />3Wt Met een nieuwe collectie sieraden, goud of zilveren juwelen en horloges richt Juwelier van Someren zich volledig op de aanstaan de feestdagen. Eerder werd via de versprei de brochure al duidelijk welke trends mo menteel het modebeeld op sieradengebied bepalen. Bij Mirjam en Jacqueline is alles, en nog veel uitgebreider, terug te vinden in deze professionele juwelierszaak aan de Dorpsstraat 54 in Nieuwerkerk aan den IJs- sel. Een half jaar na de overname van Juwe lier van Someren door Mirjam en Jacque line kunnen beide dames terugblikken met een tevreden gevoel. Niet zo vreemd wan neer men bedenkt dat elke bezoeker met veel inlevingsvermogen en luisterkunst de aandacht krijgt die hoort bij de stijl en de wensen van elke individuele klant. Voor elke klant is er een passend sieraad te verkrij gen. Het vertrouwde dorpse karakter in com binatie met persoonlijke aandacht en de aansprekende brede collectie blijken voor veel klanten van doorslaggevende beteke nis te zijn. Het cadeau wordt in de decem bermaand extra feestelijk ingepakt, zodat iedereen met een mooie cadeau kan uitpak ken. Nieuw in het assortiment zijn de merken ZinZi trendy sieraden voor een leuke prijs, SILK stoere zilveren sieraden voor man en vrouw, Tendence horloge's met een eigen tijdse uitstraling. Ook is de nieuwste trend in sieraden en horloges, de kleur rose, niet weg te denken in de winkel. De decemberbrochure is te zien op www.juweliervansomeren.nl En natuurlijk in de winkel! Ackershof 43 2641 DZ Pijnacker T 015 - 3693Q24 W www.heemskerkjuweliers.nl E info@heemskerkjuweliers.nl L'Émotion Diamonde Slavenband 4595,- 14 karaats wit- en geelgouden sieraden gezet met diamanten Collier 2495, Hanger (excl. collier) 1690,- Ring 1.750,- r--—- Oorsieraden 1.595,- Openingstijden: Di. t/m Do. 09.30 -18.00 uur Zaterdag 09.30 -17.00 uur Maandag 13.00 -18.00 uur Vrijdag 09.30 - 21.00 uur Extra koopavond mogelijk, bel! P Gratis en overdekt parkeren op 15 minuten rijafstand vanuit gemeente Zuidpias!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 33