I NAAP> www.edplaizier.nl VAN DER HAMMEN m 10% KORTING Wij maken Ruimte nieuw bouw! u Kerstpakketten stellen zich niet zelf samen Aannemingsbedrijf pikt afwijzing schadeclaim niet Pjr12-2oi1 Tuin-en terreininrichting VOOR DE www. odonhoogendoornnl de Haij ^^Van derWende advocaten KJMk TOT Bremmer Schoenen www.bremmerwaddinxveen.nl HART VAN HOLLAND I REGIO 7 DECEMBER 2011 Raad van State - zitting Thuis in de regio. Eindejaarsreceptie op 09 december 2011 van 17.00 tot 20.00 uur in de showroom van Knaap Maatwoningen met informatie oven Ook voor al uw zaken die u nog in 2011 geregeld wilt hebben! VANAF WOENSDAG 7 DECEMBER! OP ALLE DAMES-, heren-, kinderschoenen EN LAARZEN'. O don H oogendoorn Vervolg van voorpagina Zevenhuizen - Duizenden werkgevers nemen de moeite een kerstpakket sa men te stellen voor hun personeel. De één zoekt uit het grote assortiment een standaardpakket, de ander stelt de jaarlijkse verrassing artikel voor ar tikelsamen. Voordat het pakket tijdens de jaarlijkse kerstborrel overhandigd wordt, is er al veel werk verrich t. Jan Dijkshoorn van kerstpakkettenspecialist Het Mekka is er al vanaf september mee bezig. Het lijkt voor Dijkshoorn soms net alsof hij twee bedrijven runt aan het einde van het jaar. "De eerste bestellingen voor de kerstpakket ten komen meestal eind septem ber al binnen en vanaf dan blijft het lopen tot half december, veel later moeten de bestellingen niet binnen komen. Het maken van zo'n pakket neemt nog enige tijd in beslag en kan dus niet één dag voor kerst gebeuren." Daarnaast is zijn delicatessenzaak ook gewoon open. "Zodra de vraag naar kerst pakketten afneemt wordt het weer een stuk drukker in de winkel. Zeg maar zo'n twee weken voor kerst gaan de mensen al nadenken wat zij die twee dagen willen eten. Dan worden er dus al bestellingen ge plaatst die wij ook moeten verwer ken. Eigenlijk gaat dat door tot het einde van het jaar, want ook met oud en nieuw wil men lekker eten." Je kunt je voorstellen dat het een flinke klus is om dit allemaal bij te houden. Een rustmoment in december zit er voor Dijkshoorn en zijn personeel dan ook zeer zeker niet in. "Het is flink aanpoten, helemaal als ik honderd uur per week aan de slag ben, maar op de een of andere ma nier zie ik het niet als een last. Het is denk ik de sfeer die je erdoor heen trekt, ledereen is gemoede lijk, goed gemutst en dat maakt het werken al een heel stuk aan genamer." Als de maand dan een maal voorbij is neemt Dijkshoorn in januari eventjes wat meer tijd voor zichzelf. "Natuurlijk moeten we de uitgestalde spullen voor de kerstpakketten ook weer een keer opruimen, maar daar zit niet zo'n druk achter. Op dat moment doen we eventjes wat rustiger aan." Zover is het nog niet. De échte kerstdrukte moet nog beginnen nu Sinterklaas net het land uit is. En aan de winkel van Dijkshoorn te zien is hij daar helemaal klaar voor. Aan het begin van deze week werd de kerstversiering in ieder geval al uitgepakt en opgehangen, dus er kan weinig meer mis gaan. Den Haag/Zevenhuizen - Met een hoger beroep bij de Raad van State wil aannemingsbedrijf Van der Knaap uit Zevenhuizen alsnog een schadever goeding krijgen vanwege de afsluiting van de Noordelijke Dwarsweg. Het bedrijf zegt zwaar gedupeerd te zijn door twee eerdere tijdelijke afsluitingen van de weg en de huidige definitieve afsluiting voor vrachtverkeer. De vrachtwagens van het bedrijf aan dezelfde weg moesten daar door flink omrijden en hebben veel tijdverlies geleden. Bovendien werd het bedrijf zelf lastig bereikbaar. Dat merkte men ook bij de verhuur van enkele bedrijfshallen. Die moesten voor een lager bedrag worden ver huurd dan eerder het geval was. De hallen waren minder aantrekkelijk geworden, omdat ze lastiger bereik baar waren en niet meer op een zo genoemde zichtlocatie staan. Het gevolg van de wegafsluiting, die nodig was voor de aanleg van een tunnel onder de spoorlijn en de snelweg A-12, becijferde Van der Knaap op ruim 230.000 euro. De gemeente Zuidpias wees die claim af na inschakeling van het SAOZ, een bureau dat voor gemeenten als schade-expert optreedt. De experts kwamen na onderzoek tot de conclusie dat de schade niet goed was aangetoond en adviseerden de gemeente daarom geen.vergoeding te betalen. Hoewel een gemeente lijke commissie eerder oordeelde dat er mogelijk schade was, nam het college van Zuidpias het advies van de experts graag over. De advocaat van Van der Knaap had donderdag geen goed woord over voor de werkwijze van de experts van de gemeente. Die waren al te vlot tot de conclusie gekomen dat er niet hard schade was aangetoond. Ook de rechters van de Raad vroe gen zich hardop af het SAOZ zelf wel voldoende had gedaan om de schade vast te stellen. Het SAOZ is zeker bij indieners van schadeclaims niet onomstreden, omdat men het bureau verwijt in het voordeel van de opdrachtgevers te rekenen. In deze kwestie had het SAOZ wel gezien dat Van der Knaap ten tijde van de afsluitingen hogere onkosten had gemaakt. Maar die hoefden niet afkomstig te zijn van het omrijden. De Raad doet over zes weken uit spraak. Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 - Primeur fase 5,6 en 7 van Waterwijk te Rotterdam Nesselande - Riva 2 Rotterdam Nesselande - Nieuwe bouwmogelijkheden gemeente Zuidpias - Nieuwe kavel website - Samenwerkingsverband HomePlan Groeneweg 38, 3059 LC Rotterdam Meer informatie op www.knaapmaatwoningerTi NOTARISKANTOOR Dorpsstraat 100, 2761 AH Zevenhuizen. Tel.: 0180-63 16 11 h h h OPRUIMING Geldt niet op nieuwe collectie en op eerder gedane aankopen. Kerkweg Oost 177 - Waddinxveen Tel. (0182) 61 20 12 Kijk voor alie merken op onze website: Openingstijden: maandag gesloten, dinsdag t/m vrijdag 8.30 - 12.30/ 13.30 - 18.00 uur, zaterdag 8.30 - 17.00 uur, donderdag koopavond 19.00 - 21.00 uur Heeft u voetklachten? Bel 0182 - 61 20 12 vooreen afspraak met de registerpodoloog of de pedicure -. 5TO Pro Voet Hoveniersbedrijf ontwerp aanleg renovatie onderhoud Knibbelweg 42, 2761 JE Zevenhuizen Telefoon: 06-51257148 E-mail: info@odonhoogendoorn.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 3